OK Více informací

Tento web používá soubory cookies k poskytování interaktivních služeb, jako je přihlašování, k personalizaci obsahu či reklam a k analýze návštěvnosti stránek. Mějte povoleny cookies, abyste i vy mohli využívat všechny možnosti těchto stránek.
Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte.

www.citygolf.cz

Pro našeho stálého klienta, společnost La Nina,s.r.o., jsme uvedli do provozu zcela nový prodejní katalog kombinovaný s firemní prezentací na www.citygolf.cz. Jak název projektu napovídá, klient se zabývá prodejem golfového vybavení a to jak na internetu, tak ve svých prodejnách.
Novým projektem, který se prezentuje na nových stránkách, je nové testovací centrum pro golfisty, ve kterém si můžete vyzkoušet a otestovat vybaven, abyste věděli, co kupujete.
Pro projekt Citygolf.cz jsme připravili originální grafický návrh, implementace proběhla na nejnovější verzi internetového systému Reflex Shop a celý projekt jsme také projektově vedli.

 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce