OK Více informací

Tento web používá soubory cookies k poskytování interaktivních služeb, jako je přihlašování, k personalizaci obsahu či reklam a k analýze návštěvnosti stránek. Mějte povoleny cookies, abyste i vy mohli využívat všechny možnosti těchto stránek.
Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte.

www.fotbal-tyniste.cz

Fotbalový klub SK Týniště nad Orlicí, který je naším stálým klientem, se na nás obrátil s požadavkem na modernizaci svých WWW stránek www.fotbal-tyniste.cz. Klientovi jsme prezentovali grafický návrh pocházející z naší kreativní dílny a po jeho schválení jsme započali implementaci.
V rámci ní jsme implementovali grafický vzhled a dohodnuté funkčnosti na nejnovější verzi našeho internetového systému Reflex Web. Ten jsme pro potřeby klient upravili na míru tak, že ihned po zápase je možné přímo z úvodní stránky administrace zadat výsledek a příp. zápis o utkání.
Implementovali jsme také např. diskuzní fórum. Věříme, že se Vám budou nové WWW stránky fotbalového klubu líbit Týniště nad Orlicí.

 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce