OK Více informací

Tento web používá soubory cookies k poskytování interaktivních služeb, jako je přihlašování, k personalizaci obsahu či reklam a k analýze návštěvnosti stránek. Mějte povoleny cookies, abyste i vy mohli využívat všechny možnosti těchto stránek.
Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte.

www.ventos.cz

Výrobní společnost Ventos, s.r.o. nás oslovila na základě doporučení s poptávkou na vytvoření nové internetové prezentace. Cílem bylo vytvořit profesionální WWW stránky, které budou prezentovat firmu a její inovativní služby doma v ČR i v zahraničí. Společnost Ventos, s.r.o. má široké portfolio služeb, nejvýznamnější však je výroba tepelných výměníků.
Pro projekt Ventos.cz jsme připravili grafický design, vytvořili jsme část textů na web, provedli jsme základní SEO optimalizaci a po úpravě zákazníkem dodané části textů a dalších podkladů (fotografie do galerií apod.) jsme celý web také naplnili. Ventos s.r.o. tak od nás získal své nové WWW stránky doslova na klíč. Jako další krok je v plánu spuštění dvou jazykových mutací (němčina, angličtina).

 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce