OK Více informací

Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte.

Linux Administrátor

NÁSTUP IHNED

Místo práce: Hradec Králové

Náplň práce

Správa webhostingových serverů

  • instalace, konfigurace a správa firemních a klientských serverů,
  • instalace a periodické aktualizace firemních aplikací,
  • monitorování infrastruktury a její správa,
  • technická podpora sítí a serverů.

Požadované znalosti a dovednosti

  • ÚSO/VŠ technický, IT směr,
  • instalace a administrace produkčních serverů na platformě Linux (Debian),
  • znalost operačního systému Linux/Unix na úrovni instalace a správy systému,
  • TCP/IP, kancelářský software Microsoft Office,
  • zálohování, znalost skriptovacích jazyků, DB technologií MySQL, PostgreSQL, Oracle,
  • prezentační dovednosti, schopnost komunikovat v týmu a s klientem,
  • samostatnost a odpovědnost,
  • zájem o nové technologie a odborný růst,
  • angličtina, další jazyk výhodou.

Vaší výhodou je:

  • orientace na výsledek,
  • loajalita, komunikativnost a vstřícnost,
  • životní optimismus,
  • motivace odvést dobrou práci a rozvíjet se,
  • ochota uplatnit své schopnosti a dlouhodobě růst.

Perspektivy

  • inspirující a tvůrčí práce na atraktivních projektech v mladém kolektivu a v příjemném pracovním prostředí,
  • zajímavé finanční ohodnocení v závislosti na pracovních výsledcích,
  • počáteční i dlouhodobé vzdělávání a osobní rozvoj.

V případě zájmu o pizici Linux administrátor s místem práce v Hradci králové pošlete Váš životopis na kariera@estudio.cz.

Nemusíte se bát, že ho hodíme do koše. Zabýváme se každým životopisem. Každého uchazeče si interně vyhodnotíme a s většinou z vás se i sejdeme. Pokud se nedomluvíme teď, uchováváme po dohodě životopis a v případě, že se vyskytne další příležitost ke spolupráci, opět vyvoláváme jednání.

Zjistěte více o kariéře v eStudio.cz, proč pracovat právě u nás a jak se dívají na práci v eStudio.cz naši kolegové.

Podporujeme

Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

Klientská sekce