logo Zobrazit newsletter online  |  Přejít na eStudio.cz

leden 2012

Vážení obchodní partneři,
děkujeme za Vaši přízeň v roce 2011 a do roku 2012 Vám přejeme mnoho obchodních úspěchů a pohody a radosti v osobním životě. Martin Fiala

Happy New Year 2012
line

Mohlo by Vás zajímat:

Získejte nové zákazníky díky Google Merchants

Google Merchants
A je to za námi. Vánoce jsou pryč a nákupní šílenství opadlo. Proběhnou inventury a lehký odpočinek na horách, ale podnikání jede dál. My si to uvědomujeme, a proto za Vámi přicházíme s novou příležitostí, jak dostat Vaše zboží mezi zákazníky. Tou je Google Merchants. Jedná se o vyhledávač zboží podobný oblíbeným českým Zboží.cz a Heureka.cz. Díky Google Merchants se objeví Vaše zboží v části Nákupy na Google.com. A to zcela zdarma.

S čím Vám můžeme pomoci my v eStudio.cz? Zaregistrujeme Vás do služby Google Merchants a modul Reflex/Google Merchants zajistí vygenerování správného datového souboru (feedu) včetně jeho pravidelných exportů do Google Merchants. Pokud Vás řešení Reflex/ Google Merchants zajímá, kontaktujte nás. Ochotně a rádi Vás seznámíme s podrobnostmi.

line


Oslovte zákazníky dalším prodejním kanálem - Aukro+


Aukro+ je program rozšiřující služby obchodního portálu Aukro. Je zaměřen na podporu seriózních prodejců, kteří jsou schopni a ochotni garantovat kvalitu služeb svým zákazníkům. Mezi výhody programu Aukro+ patří to, že budete zřetelně odlišeni od ostatních prodejců pomocí ikony Aukro+. Dále budete zařazeni do filtrování Aukro+ v atributech, získáte individuální zákaznický servis s garancí e-mailové odpovědi do 12 hodin v pracovní dny a další výhody, o kterých se dozvíte přímo na Aukro.cz.
Aukro+

S čím Vám můžeme pomoci my v eStudio.cz? Zajistíme automatické propojení Aukro+ z internetového systému Reflex, na kterém běží Váš e-shop. Propojovací modul se postará o vystavení Vašeho zboží na obchodním portále aukro.cz v programu Aukro+. Zjednodušeně lze říct, že toto propojení funguje podobně jako export produktů do srovnávačů zboží (zbozi.cz, heureka.cz a další). Pokud Vás řešení Reflex/Aukro+ zajímá, kontaktujte nás. Ochotně a rádi Vás seznámíme s podrobnostmi.

line

Představujeme nové posily našeho týmu

Aktuálně má náš tým již 20 pracovníků, kteří pro Vás každý den ochotně a profesionálně odvádějí svůj díl práce na projektech i servisních zakázkách. Posílili jsme především v oblasti řízení projektů a zakázek, ale také na poli kódování a programování.

Součástí týmu jsou stabilně a dlouhodobě grafici, kodéři, programátoři, specialisté na copywriting a internetový marketing, vedoucí projektů
a pochopitelně zákaznický servis, který je stále naší prioritou. Hledáme další nadšené internetové profesionály.

Nejnovějšími posilami našeho týmu jsou Petr Kops a Ondřej Pacovský na pozici projektových manažerů, Petr Linhart na pozici programátor/stylař a Matouš Barnat na pozici stylař / kodér.

Petr Kops

Petr Kops
projektový manager

Petr k nám přišel z hradecké reklamní agentury a je to člověk na svém místě. Má zkušenosti s vedením webových projektů i s jednáním se zákazníky. Není tedy na této pozici žádným nováčkem a hned po nástupu se vrhnul na nové projekty. Věříme, že jeho zkušenosti oceníte i Vy, pokud se s ním při projektech potkáte.


Ondřej Pacovský

Ondřej Pacovský
projektový manager

Ondra k nám přišel z Univerzity Hradec Králové, kde měl na Filozofické fakultě na starosti hardwarové a softwarové vybavení, podporu uživatelů a podílel se také na výběrových řízeních. Přesto, že dokončil v roce 2011 studium, má již také pracovní zkušenosti včetně zkušeností s vedením lidí.

Petr Linhart

Petr Linhart
programátor

Petr je náš „staronový“ člen týmu. Petr měl tříletou přestávku a sbíral zkušenosti jinde. V současné době opět posílí náš tým a od Nového roku bude Petr již standardně k dispozici. Petr je zkušený programátor a stylař, který tak posílí naši výrobní divizi. Má bohaté zkušenosti s implementacemi webů a e-shopů.

Matouš Barnat

Matouš Barnat
programátor

Matouš je náš benjamínek. Ještě studuje, ale je velice šikovný kodér a stylař s citem pro grafiku. Jeho hobby je rozhraní mobilních aplikací. Pracoval jako programátor a grafik pro společnost Generali Development. Matouš posílil implementační část našeho týmu, abychom byli schopni zvládnout příchozí poptávky.

line

Pozor na…

Katalogové podvody


Katalogové podvody Časopis dTest přinesl v čísle 11/2011 článek s názvem Katalogové podvody, ve kterém upozorňuje na podvodné chování některých firem nabízejících reklamní zápisy do různých rejstříků a katalogů firem. Toto podvodné chování se obvykle projeví tak, že Vám přijde nenápadná faktura na služby, které jsou spojené s běžným provozem Vašeho podnikání (zápis do různých rejstříků a katalogů firem, platba licenčních poplatků za software apod.). Taková faktura může být snadno díky nepozornosti či automatizaci procesů proplacena spolu s ostatními fakturami, aniž by bylo odhaleno, o co přesně jde.

Zaplacením takové faktury je obvykle uzavřena smlouva, ve které se podnikatel zaváže platit pravidelně vysokou částku s přihlédnutím k téměř nulové hodnotě poskytované služby. Pokud Vás toto téma zajímá, více najdete přímo na dTest.cz, nebo si prohlédněte článek v PDF formátu na našem webu.

line

Novinky v produktech

V krátkosti Vám chceme představit novinky, která vznikly v nedávné době v naší vývojové dílně.

ReflexWeb Start

ReflexWeb Start je internetový systém Reflex pro rychlou implementaci mikrostránek (SEO sites).

Proč mikrostránky?

Mikrostránky zvýší návštěvnost a zlepší pozice ve vyhledávačích. Jsou ideální pro ucelenou prezentaci konkrétního produktu a jako cílové stránky marketingových kampaní.

Jak to funguje?

Vyhledávače velmi kladně hodnotí stránky zacílené na konkrétní téma nebo oborovou problematiku. Díky tomu pak tyto stránky získávají na zvolená klíčová slova přední pozice ve výsledcích vyhledávání. A pomocí zpětných odkazů zase výborně posílí Váš hlavní web nebo e-shop.

Co by Vám nemělo na mikrostránce chybět?

správně zvolená doména s ohledem na SEO,
podrobné informace o konkrétním produktu
  a jeho použití,
atraktivní texty s využitím důležitých klíčových slov,
propojení textů množstvím odkazů,
formuláře pro pohodlné odeslání poptávky,
odkazy na další informace a oborové zdroje,
seznam nejčastějších dotazů a jejich odpovědí,
směřování návštěvníka k nákupu produktu nebo
  k odeslání poptávkového formuláře,
dostatek odkazů z jiných webů.

ReflexWeb Start je na to vše připraven. Začněte s budováním úspěšných mikrostránek co nejdříve.
Pokud Vás řešení ReflexWeb Start zajímá, kontaktujte nás. Ochotně a rádi Vás seznámíme s podrobnostmi.


ReflexMobile

Využijte rostoucí potenciál mobilních uživatelů a prodávejte přes jejich mobilní telefony a tablety.

Co to je?

ReflexMobile je rozšířením systému Reflex pro snadné zpřístupnění vašeho obsahu na mobilních zařízeních. Díky ReflexMobile budou moci uživatelé mobilních telefonů a tabletů nakupovat také na Vašem e-shopu a přistupovat i na Vaše internetové prezentace. ReflexMobile je na to připraven.
Nečekejte, až Vás předběhne konkurence a začněte s prodejem přes mobilní telefony a tablety teď hned.
Pokud Vás řešení ReflexMobile zajímá, kontaktujte nás. Ochotně a rádi Vás seznámíme s podrobnostmi.

Nová verze internetového systému Reflex

Vydali jsme nové jádro systému Reflex, verze 3.1.0. Mezi novinky patří například:

nová verze modulu robots nyní také nově s podporou
  standardu humans.txt,
aktualizovaný modul Plánovač úloh s pravidelnou
  aktualizací fulltextových indexů,
vylepšený modul systémových hlášení,
zdokonalená fotogalerie s předdefinovanými šablonami
  a styly zobrazování,
nová možnost vzdáleného přihlašování pro správu více
  projektů,
aktualizovaná anglická verze administračního rozhraní,
vylepšená podpora dalších jazykových mutací.

line

Získali jsme certifikát ISO 9001

S radostí oznamujeme, že eStudio.cz vstupuje do roku 2012 s čerstvě získaným certifikátem managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. V závěru roku 2011 se nám podařilo splnit náročné požadavky certifikačního auditu. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo velkých hráčů na poli webdesignu v České republice může pochlubit tím, že by tuto certifikaci vlastnil. My jsme nyní těchto několik firem rozšířili a jsme na to hrdí.

line
 

Nové projekty

Solidni-obchod.cz

Internetový obchod
Solidní-obchod.cz

Zákazník nás oslovil s poptávkou na vybudování nového e-shopu. Důraz měl být kladen na komfortní nakupování a dobrou orientaci zákazníka na e-shopu.

Projekt se může pochlubit např. plošným „big pop-up menu“, které umožňuje zobrazit nejen kategorie, ale i podkategorie a navíc i nejprodávanější produkty v kategorii. Zajímavým prvkem jsou i naposledy shlédnuté produkty. Za zmínku stojí implementace platební brány PayU pro pohodlné a bezpečné placení zboží a implementace funkce tzv. hlídacího psa.

Výbava na cestu

Internetový obchod
Výbavanacestu.cz

Cílem tohoto projektu byla implementace nového e-shopu s produkty a vybavením na cesty. Důraz byl kladen na originalitu designu.

Tento projekt se vyznačuje originálním designem, který je zaměřen plně ve shodě se zaměřením obchodu tzn. „outdoorově“. Od hlavičky webu, přes styl menu a tlačítek až po použité písmo - vše evokuje volnost a pohyb. Zajímavým prvkem jsou i naposledy shlédnuté produkty. Implementována byla platební brána PayU a funkce tzv. hlídacího psa.

Prima-oběd.cz

Internetová prezentace
Prima-oběd.cz

Tato internetová prezentace je doslova „lahůdková“. Prima-oběd.cz je projektem pro královéhradecké restaurace Gurmán a Terasa. Úkolem bylo přehledně prezentovat nabídku služeb a denní menu restaurací.

Tato prezentace působí čistě a přehledně prezentuje obě restaurace i výrobnu lahůdek. Zajímavým řešením a třešničkou na dortu je verze prezentace pro mobilní telefony, kde najdete zejména jídelní lístky, kontakty a fotogalerie. Zároveň jsme realizovali focení interiéru restaurací.

line
 

Pokud jste dočetli až sem, věnujte nám ještě pár sekund. Připravili jsme opravdu kratičký dotazník obsahující dvě otázky, ve kterém se s námi podělíte o vaše pocity z tohoto vydaní Newsletteru eStudio. Děkujeme.
Podělte se s námi o váš názor v následujícím dotazníku.


Sledujte nás na Facebooku

     Podporujeme:

Nadace Pomozte dětem!Občanské sdružení Sociální služby SvětluškaObčanské sdružení Zdravotní klaunSdružení obrany spotřebitelůFond ohrožených dětíCentrum přípravy koní pro hiporehabilitaciJsme zelená firma
line2

Pokud již nechcete, abychom Vám zasílali užitečné informace a tipy pro rozvoj Vašeho podnikání na internetu, můžete se odhlásit z odběru newsletteru tak, že odpovíte na tento e-mail a do předmětu napíšete: NEPOSÍLAT.

2000 - 2012 © eStudio