Kariéra

KariéraMy jsme přední poskytovatel služeb v oblasti internetových prezentací a e-shopů. Odvážíte se vy o sobě říct, že opravdu umíte weby? Baví Vás webová grafika, programování a stylování webů, SEO a internetový marketing?
Zavolejte nám a domluvte si s námi pohovor. Teprve potom zjistíte, jestli máte šanci pracovat v jednom z nejlepších webových studií v ČR. Do našeho týmu hledáme spolupracovníky na následující pozice. Informujte se:

Linux administrátor

Administrátor - volná poziceSpráva webhostingových serverů, instalace, konfigurace a správa firemních a klientských serverů, instalace a periodické aktualizace firemních aplikací, monitorování infrastruktury a její správa, technická podpora sítí a serverů.
Chci více informací o pozici Administrátor.

 

Project manager

Projektový manažer - volná poziceŘízení většího počtu projektů, řízení práce projektového týmu, podpora komunikace, identifikace nových obchodních příležitostí, podpora obchodního oddělení při návrhu řešení a setkáních s klienty, zajištění kvality, termínů a rozpočtu projektu.
Chci více informací o pozici Projektový manager.

 

Grafik - webdesigner

Grafik, webdesigner - volné pracovní poziceGrafické návrhy webových stránek, rozpracování grafických návrhů do jednotlivých šablon, spolupráce s projektovým manažerem a programátory na realizaci projektu, práce v Adobe Photoshop, Adobe Illustrator nebo Corel Draw.
Chci vědět více o volné pozici Grafik - webdesigner.

 

PHP programátor

Volná pracovní pozice - PHP programátorVývoj e-shopů a webových stránek. Vývoj redakčního systému Reflex. Vytváření exportů a importů zboží, vývoj nových modulů redakčního systému, přepisování starších modulů na Zend Framework, úpravy a rozšiřování modulů pro konkrétní potřeby klientů. Chci více info o volné pozici PHP programátor.

 

Kodér, stylař

Kodér, stylař - volná pracovní poziceNasazování a úpravy redakčního systému Reflex pro konkrétní potřeby zákazníků, vytváření a přizpůsobování šablon pro redakční systém Reflex, tvorba a změny v HTML a CSS kódu. Chci více informací o pozici Kodér, stylař

 

Obchodník

 Volná pracovní pozice ObchodníkVyhledávání obchodních příležitostí pro internetové prezentace, e-shopy a internetový marketing, kontaktování a akvizice potencionálních zákazníků, tvorba nabídek vycházejících ze šablony, jednání s a péče o současné klienty.
Chci více informací o pracovní pozici Obchodník.


Zaujala Vás některá z uvedených pozic? 'Pak nás kontaktujte a domluvte si pohovor. Kontaktní telefon je 603 201 845 a e-mail kariera@estudio.cz.

Žádná z pozic Vás nezaujala? Zkuste i přesto poslat životopis na kariera@estudio.cz a popsat představu toho, co byste chtěli dělat.

 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html