Comments box (box Komentáře)

Získejte pro sebe snadno a zdarma publicitu!

 

Facebook - Comments box (Box komentáře)Proč mít Comments box (box "Komentáře")

Pomocí boxu „Komentář“ se zobrazují komentáře k vašim stránkám a produktům na Facebook profilech uživatelů, kteří tyto komentáře zadali. Tím se zvyšuje publicita a povědomí o vašem webu či e-shopu.

Jak funguje box „Komentáře“?

Uživatel Facebooku, který je právě na vašich stránkách či na vašem e-shopu, zadá komentář prostřednictvím boxu „Komentáře“. Zadáním se automaticky tento komentář „propíše“ na Facebook na profil uživatele, který ho zadal. Díky systému, jakým Facebook funguje, se objeví odkaz na tento komentář také na zdi jeho přátel. Tím se opět šíří povědomí o vašem webu či e-shopu. Což je právě váš cíl.

Není důvod se obávat negativních a hrubých komentářů. Právě díky tomu, že na Facebooku mají uživatelů svoji identitu, na rozdíl od současně používaných anonymních diskuzí na e-shopech a webech, jsou zkušenosti takové, že komentáře uživatelů Facebooku jsou slušné a věcné.

Rádi s Vámi u kávy probereme využití Facebook pro Vaše podnikání.

K dispozici jsme vám na telefonu 603 201 845 nebo vyplňte, prosím, kontaktní formulář níže.

 
Položky označené * jsou povinné.
 
 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html