Like box (box Staňte se fanouškem)

Získejte nadšené fanoušky pro svůj web či obchod!

 

Facebook - Like box (box Staňte se fanouškem)Proč mít Like box (box "Staňte se fanouškem")

Cílem použití boxu „Staňte se fanouškem“ je nejrychleji a nejsnadněji získat co nejvíce fanoušků – potencionálních zákazníků - vaší internetové prezentace nebo e-shopu.

Jak funguje a co dělá box „Staňte se fanouškem“?

Prostřednictvím boxu „Staňte se fanouškem“ výrazně usnadňujete a zrychlujete návštěvníkům vašich stránek cestu, jak se stát fanouškem vašeho e-shopu či internetové prezentace. Což je právě vaším zájmem.
Informace o tom, že se uživatel Facebooku stal vaším fanouškem, se objeví díky fungování Facebooku i také na zdi jeho přátel. Takto se opět šíří informace o vašem webu či e-shopu a množina vašich potenciálních zákazníků se rozšiřuje.

Není důvod se obávat malého počtu fanoušků na začátku. I internetové projekty, které dnes mají statisíce fanoušků, nějak začínali… Důležité je, že se bude dařit získávat postupně nové fanoušky. I v tom vám pomůžeme. 

Pokud aktuálně Facebook profil založen nemáte, nic se neděje, samozřejmě ho pro vás zařídíme.

Rádi s Vámi u kávy probereme využití Facebooku pro Vaše podnikání.

K dispozici jsme vám na telefonu 603 201 845 nebo vyplňte, prosím, kontaktní formulář níže.

 
Položky označené * jsou povinné.
 

 

 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html