Hosting

HostingNechcete už platit horentní sumy peněz, aniž byste věděli za co? Chcete mít jistotu toho, že Vaše webová aplikace, internetová prezentace nebo e-shop bez potíží a výpadků poběží? Chcete mít jistotu, že kdyby se náhodou něco stalo, že bude někdo připraven to řešit? Pak jste tu správně.

Najdeme ten správný typ hostingu pro Vaše konkrétní potřeby. Zaregistrujeme pro Vás doménu jakéhokoliv typu. Podporujeme všechny moderní technologie.
Prostě nás kontaktujte, přijďte na konzultaci a na dobrou kávu. Rádi vám vše vysvětlíme a odborně poradíme. Uvidíte, že s námi budete spokojeni.

Proč hosting s námi?

  • spravujeme 600 domén
  • jsme 11 let na trhu
  • hosting provozujeme na špičkových serverech
  • servery hostujeme v renomovaných hostingových centrech
  • nejsme jen prodavači domén a hostingu, v těchto oblastech vám především poradíme a pomůžeme najít to správné řešení

Zjistěte více informací o naší službě WebHostng!

 

Víte, že máme vlastní internetový systém pro tvorbu webů a e-shopů?

Tvorba WWW stránekHledáte zároveň řešení pro Váš plánovaný e-shop nebo nový web? Zkuste nás poptat, máme náš vlastní internetový systém, na kterém provozujeme přes 300 internetových prezentací a e-shopů. Samozřejmě je také hostujeme.

 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html