PPL partner

PPL partnerChcete být ještě blíže svým zákazníkům? Narážíte na to, že zákazníci odmítají používat služby České pošty a ostatních odběrných míst je málo? Pak je tu služba PPL partner a nový modul internetového systému Reflex Shop.
Díky službě PPL partner si budou moci Vaši zákazníci vyzvednout zboží na více, než 150-ti místech v České republice (údaje k 30.5.2014).
Společnost PPL stále rozšiřuje síť PPL partnerů a aktuální stav této sítě najdete na stránkách PPL.

PPL partner jako modul nejen do internetového systému Reflex Shop

Internetový systém CMS Reflex ShopProč tu o tom vlastně píšeme? To je jednoduché. Do našeho vlastního internetového systému Reflex Shop jsme implementovali funkčnost (modul), díky kterému si zákazníci Vašeho e-shopu mohou pro vyzvednutí své objednávky vybrat PPL partnera, který je jim nejblíže.
A to navíc VŽDY Z AKTUÁLNÍHO SEZNAMU PPL PARTNERŮ.

Modul je totiž ONLINE propojen s databází PPL partnerů a tudíž je seznam vždy aktuální. I společnost PPL ocenila naše řešení jako nejlepší a umístila tuto referenci na svých stránkách.

Co udělat pro získání modulu PPL partner?

Pokud byste měli zájem být zase o něco blíže svým zákazníkům a dát jim možnost vyzvednout si u vás zakoupené zboží u některého partnera v síti PPL partner, kontaktujte nás.
Připravíme kalkulaci implementace modulu PPL Partner nejen do internetového systému Reflex.

Stačí zavolat na 733 644 146, poslat e-mail na zakazky@estudio.cz nebo použít kontaktní formulář na této stránce.

 
Položky označené * jsou povinné.
 

 

 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html