Registrace do katalogů

Chcete zvýšit počet svých obchodních příležitostí? Pak je tu registrace do katalogů.

Co to vlastně je ta registrace do katalogů:

Registrace do katalogůRegistrace do katalogů je jedna z důležitých oblastí SEO optimalizace pro vyhledávače. Jedná se o tzv. „faktor mimo stránky“ (off-page faktor), protože registrací do katalogů neměníte nic na vašich stránkách. Registrace probíhá v katalozích, které na vaše WWW stánky odkazují prostřednictvím linku.

 

 

Co získáte registrací vašeho webu či e-shopu do katalogů?

Registrace do katalogů vám přinese:

- Větší zisky pro vaši společnost díky
- více návštěvníkům vašich WWW stránek, kteří na váš web přijdou prostřednictvím
- zlepšení pozic vašeho webu ve vyhledávačích, které dosáhneme díky
- zvýšení relevance vašich WWW stránek pro vyhledávače prostřednictvím
- více „hlasů“ pro vaši stránku právě z těchto registrací do katalogů.

Registrace stránek do katalogů znamená "Budování zpětných odkazů" (linkbuilding), přičemž podle počtu odkazů vedoucích na Vaši stránku se vaše stránky zařadí při vyhledávání na vyšší místo ve výsledcích hledání.

Více "hlasů" pro váš web či e-shop

Každý odkaz na váš web získaný prostřednictvím registrace do katalogů si lze představit jako „pokyn“ vyhledávači či jeden "hlas v celointernetovém hlasování" pro váš web: „Vyhledávači, dej tuhle stránku na první místo ve vyhledávači.“ Samozřejmě platí to, že ta stránka, která je takto „doporučená“ vyhledávači ze strany katalogů nejvíce krát a získá nejvíce hlasů v hlasování, tak vítězí…

Zvýšení relevance vašeho webu či e-shopu ve vyhledávačích

 

Čím vyšší je počet hlasů získaných registrací do katalogů, tím větší je relevance vašeho webu či e-shopu pro všechny internetové vyhledávače. Tato relevance dává vyhledávači informaci o významu jednotlivých webu a internetových obchodů, říká jim v podstatě toto: "Tenhle web stojí za to."

Zlepšení pozic vašeho webu či e-shopu ve vyhledávačích

Je to jednoduché. Čím vyšší relevanci se podaří prostřednictvím registrace do katalogů získat, tím na vyšší pozice váš web vyhledávače umisťují.

 

Zvýšení počtu návštěvníků vašeho webu či e-shopu

Je to jednoduché. Čím vyšší relevanci se podaří prostřednictvím registrace do katalogů získat, tím na vyšší pozice vyhledávače umisťují váš web.

 

 

Větší zisky pro vás a vaší firmu

Větší zisky pro Vás a Vaší firmuJe to čistá statistika. Určité procento obchodních příležitostí se podaří přetavit v prodej vašich produktů  či uzavření smlouvy na vaše služby. Vyšší návštěvnost vašeho webu statisticky znamená vyšší počet obchodních příležitostí. Čím vyšší je počet obchodních příležitostí, tím vyšší je počet prodejů a uzavřených smluv.

 

Doporučujeme jako první krok provést registraci do katalogů 200+ (registrace do katalogů v počtu dvě stě a více). Tentýž krok následně doporučujeme zopakovat za cca tři měsíce.

Takže není nad čím váhat. Pro objednání registrace do katalogů stačí pouze vyplnit kontaktní formulář. Zbytek už nechte na nás.

 
Položky označené * jsou povinné.
 
 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html