info@estudio.cz 603 201 845
Úspěšné weby, ziskové e-shopy
Přihlášení klienta

aukce.jip-napoje.cz

Náš významný klient - společnost JIP východočeská, a.s. – nás oslovil s úkolem vyvinout a implementovat systém aukcí pro nákupy zboží do svých prodejen.
Cílem bylo mít možnost vyhlásit aukci (soutěž) na dodávku určitého množství zboží. S touto aukcí budou osloveni dodavatelé společnosti JIP východočeská, a.s. a budou na ni reagovat svými nabídkami, které se ukládají automaticky přímo v administrační části systému Reflex. Po ukončení aukce si společnost JIP východočeská, a.s. vybere nejvýhodnější nabídku a s vybraným dodavatelem uzavře obchod na dodávku specifikovaného zboží.
Systém aukcí na www.aukce.jip-napoje.cz umožňuje společnosti JIP východočeská, a.s. nejen významně ušetřit za nákup zboží do svých prodejen, ale také sjednotit tyto aukce do jednoho systému s možností sledovat historii.
Projekt jsme implementovali na nejnovější verzi internetovém systému Reflex Shop, který poskytuje potřebné nástroje pro vyhlašování, správu a vyhodnocování aukcí.

Rychlé kontakty

Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat.

Telefon: 603 201 845
E-mail: info@estudio.cz

Více kontaktů

Testovací boxík který zobrazíme vlevo

Lorem ipsum dolor sit amet

Ocenění

Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009... více

Kontakt

Adresa
Mrštíkova 1122/40, 500 09 Hradec Králové
Mobil

© 2019, eStudio.cz | Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na Reflex CMS