info@estudio.cz 603 201 845
Úspěšné weby, ziskové e-shopy
Přihlášení klienta

www.cesky-mobil.cz

Pro našeho dlouholetého zákazníka a obchodního partnera jsme připravili zcela novou verzi e-shopu Český-mobil.cz. Původní záměr byl pouze e-shop tzv. „přebarvit“, tedy redesignovat. Vzhledem k obrovskému rozdílu ve funkcionalitách provozované a nové verze internetového systému Reflex Shop, které naše vývojové oddělení do systému neustále přidává, došlo k dohodě, že dojde nejen ke změně designu, ale k implementaci nenovější verze našeho systému Reflex Shop.
Díky tomu je na e-shopu Český-mobil.cz dostupná pokročilá funkcionalita na míru nakonfigurovaného našeptávače produktů, diskuzní fórum, na míru připravený slider na úvodní stránce, strukturované nastavení doprav a jejich cen a další. Z e-shopu také dochází k pravidelným exportům produktů na několik srovnávačů zboží, namátkou jmenujme Zboží.cz, Heureka.cz nebo Hledejceny.cz.
V neposlední řadě je třeba zmínit napojení e-shopu, resp. systému Reflex Shop na interní informační systém zákazníka, kterým je v tomto případě Altus Vario.

Rychlé kontakty

Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat.

Telefon: 603 201 845
E-mail: info@estudio.cz

Více kontaktů

Testovací boxík který zobrazíme vlevo

Lorem ipsum dolor sit amet

Ocenění

Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009... více

Kontakt

Adresa
Mrštíkova 1122/40, 500 09 Hradec Králové
Mobil

© 2019, eStudio.cz | Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na Reflex CMS