info@estudio.cz 733 644 146
Úspěšné weby, ziskové e-shopy
Přihlášení klienta

www.dm-izol.cz

Pan Martin Dvořák se na nás na základě dohody s naším obchodním konzultantem obrátil s úkolem na modernizaci současných WWW stránek www.dm-izol.cz. Současné stránky již nevyhovovaly jak z hlediska grafického, tak obsahového a neplnili tak svůj úkol – získávání potenciálních zákazníku pro prodej služeb firmy DM – IZOL.
Nové WWW stránky jsme dodali v rámci tohoto projektu tzv. na klíč. Připravili jsme grafický návrh vzhledu WWW stránek a implementovali jsme je na nejnovější verzi internetového systému Reflex Web. Zároveň jsme pro klienta kompletně připravili optimalizovaný obsah webu, který pomůže rychlé indexaci modernizovaného webu ve vyhledávačích a pomůže jeho vystavování na předních pozicích. Zároveň jsme web DM-Izol.cz do začátku podpořili zpětnými odkazy formou registrací do katalogů, které pomohou dosáhnout vyššího hodnocení webu ve vyhledávačích.

Rychlé kontakty

Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat.

Telefon: 733 644 146
E-mail: info@estudio.cz

Více kontaktů

Testovací boxík který zobrazíme vlevo

Lorem ipsum dolor sit amet

Ocenění

Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009... více

Kontakt

Adresa
Mrštíkova 1122/40, 500 09 Hradec Králové
Mobil

© 2019, eStudio.cz | Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na Reflex CMS