info@estudio.cz 733 644 146
Úspěšné weby, ziskové e-shopy
Přihlášení klienta

www.motomach3.cz

Pan Kovář z jaroměřské společnosti Sadon, s.r.o. se nám, po dřívějších špatných zkušenostech s předchozími dodavateli e-shopů a po delším vyjednávání, rozhodl svěřit do péče svůj e-shop Motomach3.cz.
Na něm se zabývá prodejem všeho, co se týče jeho velkého koníčku a to jsou motorky a všechno kolem nich, od motorek samotných, přes oblečení, helmy až po náhradní díly a doplňky a příslušenství.
Po schválení maket a grafického návrhu vzhledu internetového obchodu jsme se mohli pustit do práce. S panem Kovářem jsme se domluvili na posunu prací, protože jsme byli před dokončením nové verze internetového systému CMS Reflex, který výrazně usnadňuje následnou tvorbu mobilních verzí webů a bylo by škoda nemít k dispozici novou verzi CMS Reflex na tomto projektu.

Součástí dodávky projektu byla i implementace měřícího a analytického nástroje Google Analytics, registrace a aktivace srovnávačů zboží (Hereuka.cz a Zboží.cz), podpora při startu e-shopu formou tvorby zpětných linků a prvotní SEO optimalizace a vytvoření optimalizovaného obsahu pro pět kategorií e-shopu. Klient také využívá našich web hostingových služeb.
Jsme přesvědčeni, že nám se díky naší péči důvěru pana Kováře získat podaří a panu Kovářovi přejeme úspěch na internetu.

Rychlé kontakty

Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat.

Telefon: 733 644 146
E-mail: info@estudio.cz

Více kontaktů

Testovací boxík který zobrazíme vlevo

Lorem ipsum dolor sit amet

Ocenění

Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009... více

Kontakt

Adresa
Mrštíkova 1122/40, 500 09 Hradec Králové
Mobil

© 2019, eStudio.cz | Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na Reflex CMS