info@estudio.cz 603 201 845
Úspěšné weby, ziskové e-shopy
Přihlášení klienta

www.tesarstvi-hovorka.cz

Prostřednictvím našeho obchodního zástupce jsme podepsali smlouvu o dílo na realizaci nových WWW stránek pro tesařství Jiří Hovorka.
Současné stránky nebylo možné spravovat s důrazem na plnění optimalizovaným obsahem a na optimalizaci pro vyhledávače obecně (SEO). Proto jsme se po dohodě s klientem pustili do práce na nových WWW stránkách postavených na nejnovější verzi našeho internetového CMS systému www.reflex-cms.cz, který je pro SEO optimalizaci perfektně připraven a plně ji podporuje.
Po schválení maket a následně i grafického návrhu jsme se pustili do implementace nových WWW stránek www.tesarstvihovorka.cz. Pro projekt jsme také připravili optimalizovaný obsah samozřejmě zaměřený na poskytované služby s důrazem na regionální zaměření klienta a naplnili ho prostřednictvím administračního systému na stránky. Dále jsme také správná slova a fráze umístili přesně tam, kde je internetové vyhledávače očekávají a hledají.
Pro lepší umístění nových WWW stránek ve výsledcích vyhledávání, jsme je také podpořili zpětnými linky formou registrací do katalogů.

Rychlé kontakty

Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat.

Telefon: 603 201 845
E-mail: info@estudio.cz

Více kontaktů

Testovací boxík který zobrazíme vlevo

Lorem ipsum dolor sit amet

Ocenění

Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009... více

Kontakt

Adresa
Mrštíkova 1122/40, 500 09 Hradec Králové
Mobil

© 2019, eStudio.cz | Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na Reflex CMS