info@estudio.cz 733 644 146
Úspěšné weby, ziskové e-shopy
Přihlášení klienta

www.autobazar-pracharna.cz

Pro našeho významného klienta – společnost PRACHÁRNA autoprodej s.r.o. jsme spustili nový projekt, kterým je portál - online katalog autobazaru Prachárna na adrese www.autobazar-pracharna.cz. Původní záměr na redesign jsme po dohodě s klientem změnili na vytvoření nového portálu na nejmodernější verzi našeho internetového a redakčního CMS systém Reflex, který klientovi poskytuje nově mnohem efektivnější a pohodlnější správu celého portálu a to jak plnění nově přijatých vozů do prodeje, tak i automatické exporty do externích – zejména inzertních – systémů.
Naše zkušenosti se segmentem autobazarů napomohly k efektivní přípravě logistiky portálu a přenosů dat.
Pro internetový portál www.autobazar-pracharna.cz jsme připravili design webu a implementovali jsme ho na našem vlastním internetovém a redakčním CMS systém Reflex. Portál autobazaru Prachárna je provozován prostřednictvím spolehlivého webhostingu na vyhrazeném virtuálním serveru zákazníka.

Rychlé kontakty

Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat.

Telefon: 733 644 146
E-mail: info@estudio.cz

Více kontaktů

Testovací boxík který zobrazíme vlevo

Lorem ipsum dolor sit amet

Ocenění

Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009... více

Kontakt

Adresa
Mrštíkova 1122/40, 500 09 Hradec Králové
Mobil

© 2019, eStudio.cz | Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na Reflex CMS