Aktuality

Boj s nekvalitními odkazy na Seznam.cz začal

Seznam začíná boj s nekvalitními zpětnými odkazy. Tedy to, o co se stará u Google již 4 roky jejich Penguin, začíná pomalu a jistě řešit i Seznam.cz.

zobrazit aktualitu

 

Tak už to přišlo. Nebuďte pozadu

Tak už to přišlo. Aneb vše pro mobilní uživatele! Google přestal zobrazovat reklamy v pravém sloupci. Přizpůsobuje se tak vzrůstajícímu množství přístupů z mobilních zařízení.
 

zobrazit aktualitu

 

www.topeni-klejsmid.com

Panu Klejšmídovi jsme pomohli s realizací nového webu pro topenářskou společnost. Celý projekt topeni-klejsmid.com jsme sestavili díky vlastnímu redakčnímu systému Reflex CMS a členům týmu. Webové stránky jsme pro klienta z převážné části naplnili a provedli základní SEO optimalizaci včetně zachování historie stávajících stránek. Panu Klejšmídovi a celé společnosti děkujeme za spolupráci a budeme se těšit na další. Přejeme mnoho úspěchů do budoucna.

zobrazit aktualitu

 

www.obriakvarium.cz

Jsme rádi, že jsme se mohli podílet na novém vzhledu www stránek obriakvarium.cz. Cílem bylo dodat stránkám přehlednost a moderní šmrnc. Klient si celý obsah webu dokázal plnit vlastními silami díky intuitivnímu redakčnímu systému Reflex CMS, který dlouhodobě vyvíjíme. Věříme, že je klient spokojen a přejeme mu stále více zákazníků. Budeme se těšit na další případnou spolupráci nejen na projektu obriakvarium.cz

zobrazit aktualitu

 

www.instalaterstvi-strnad.cz

Když potřebujete instalatéra, volejte Strnada. Nebo se podívejte na všechny potřebné informace na nové webové stránky instalaterstvi-strnad.cz, které jsme společně s klientem zdárně dokončili. Celá prezentace je vytvořena a spuštěna na redakčním systému Reflex CMS. Pro klienta jsme zajistili kompletní realizaci včetně obsahů webu a vlastního hostingu. Dále si však klient může celý web editovat vlastními silami. Panu Strnadovi i celému týmu přejeme jen spokojené klienty a budeme se těšit na další spolupráci.

zobrazit aktualitu

 

www.odes.cz

Při realizaci projektu odes.cz pro společnost Odes s. r. o. jsme se zabývali designem a technickými požadavky. Design vychází z představ a požadavků technicky zaměřeného klienta. Celý projekt je postaven na redakčním systému Reflex CMS, který dlouhodobě vyvíjíme. Těšíme se na případnou další spolupráci na nových projektech nebo marketingovém posunu stávajícího webu. Přejeme úspěšné pokračování společnosti.

zobrazit aktualitu

 

www.revios.cz

Tentokrát jsme budovali projekt pro firmu Revios, která naše okolí zkrášluje zelení. Webovou prezentaci revios.cz jsme vytvořili na vlastním profesionálním redakčním systému Reflex CMS. Celé společnosti děkujeme za důvěru a přejeme mnoho zelených zítřků.

zobrazit aktualitu

 

www.cvancarasro.cz

Další menší projekt z dílny eStudia, cvancarasro.cz, byl právě spuštěn. Na projektu jsme zajistili technické řešení, design, prvotní SEO optimalizaci a pomoc s texty. Samozřejmostí je také spolehlivý hosting. Pro klienta jsme připravili snadné řešení jeho potřeb editace webu díky snadné administraci, do které jsme ho zaškolili. Zvládne si tak pomocí redakčního systému Reflex CMS snadno spravovat celý web sám. Panu Čvančarovi a celému jeho týmu přejeme spokojenost nejen s webem i do budoucna a těšíme se na další spolupráci.

zobrazit aktualitu

 

www.pneuservis-zidek.cz

Dalším ze spokojených zákazníků se stal, klient provozující autoservis a pneuservis-zidek.cz, pan Žídek. Úkolem pro nás bylo vytvořit kvalitní a snadno editovatelnou webovou prezentaci. Tohoto cíle jsme dosáhli díky redakčnímu systému Reflex, na kterém je celý web postaven. Klient si tak může libovolně editovat veškerý obsah podle potřeb. Přejeme panu Žídkovi mnoho úspěchů s tímto i každým dalším projektem a děkujeme za celý tým eStudia za skvělou dlouhodobou spolupráci.

zobrazit aktualitu

 

www.iplot.cz

Když jde o ploty nejvyšší kvality, víme na koho se obrátit. Jednoznačně iPlot.cz! Pro klienta jsme připravili kvalitní řešení webové prezentace.Celý web jsme podpořili startovacím marketingovým balíčkem v podobě SEO optimalizace a vytvoření optimalizovaných textů k některým produktům. Prezentace je postavena na redakčním systému Reflex, díky kterému si může klient tvořit a editovat obsah snadno sám. Děkujeme za projevenou důvěru při spolupráci nejen na projektu iplot.cz a přejeme mnoho realizací.

zobrazit aktualitu

 

www.vinoprogastro.cz

Víte co je Bag in box a čím se dá naplnit? Nejlépe kvalitním sudovým vínem! Právě o víně a Bag in boxech jsou námi tvořené webové stránky vinoprogastro.cz. Bag in box je skvělé řešení pro gastronomické provozy i velkoodběratele sudového vína. I my jsme pro zákazníka Dobré víno s. r. o. připravili, pomocí redakčního systému Reflex a týmu profesionálů, skvělé řešení přímo na míru. V rámci projektu jsme se také věnovali počátečnímu marketingu. Přejeme mnoho spokojených zákazníků a těšíme se na spolupráci na dalších projektech.

zobrazit aktualitu

 

www.dvere-komplet.cz

Chcete kvalitní dveře pro svůj byt, dům nebo firmu? jednoznačně se obraťte na odborníky, tedy společnost DOOREG s.r.o. Společně s tímto klientem jsme právě spustili nový shop www.dvere-komplet.cz. Najdete zde ukázku produktů z mnohem obsáhlejšího sortimentu společnosti DOOREG. Pro tohoto klienta jsme připravili řešení na míru formou poptávkového e-shopu, který je postaven na redakčním systému Reflex. Samozřejmostí také byla marketingová podpora formou SEO optimalizace textů u potřebných kategorií a další funkční marketing spojený se spuštěním. Celému týmu společnosti DOOREG děkujeme za důvěru, spolupráci a těšíme se na další společné kroky.

zobrazit aktualitu

 

www.ms-obaly.cz

Znáte životní cyklus krabice? Koupit, použít, vyhodit? NE!
Život krabice je mnohem delší. Na nově spuštěném eshopu ms-obaly.cz si koupíte nejen nové obaly, ale také se dozvíte možnosti výkupu použitých krabic a jedinečnost tzv. Big Bagů. Pro klienta jsme připravili e-shopové řešení na míru, včetně jedinečné grafiky, zabývající se prodejem a výkupem obalů. Celý shop pracuje na redakčním systému Reflex, který klientovi zajistí snadnou editaci obchodu a všech informací. Celé společnosti přejeme mnoho spokojených zákazníků a velké množství obalů v oběhu.

zobrazit aktualitu

 

www.zshorakhk.cz

Zdají se vám webové stránky některých škol nepřehledné? Na ZŠ Milady Horákové si toho jsou vědomi a nechtějí mezi takové školy patřit. Cíl byl tedy jasný – nová webová prezentace www.zshorakhk.cz, ucelené informace a přátelský vzhled. Při realizaci se nám velmi dobře spolupracovalo s vedením školy i žáky, kteří se dokonce účastnili speciálního fotografování. Žáci si užili mnoho zábavy a my získali skvělé fotky pro web. Aby byla prezentace uživatelsky přívětivá také pro obsluhu stránek, vytvořili jsme ji celou na redakčním systému Reflex. Věříme, že se na web zshorakhk.cz budou rádi vracet učitelé, žáci i rodiče a těšíme se na další spolupráci.

zobrazit aktualitu

 

www.motoklub-boleradice.cz

Pro Motoklub Boleradice jsme právě spustili nový web,motoklub-boleradice.cz, který slouží pro prezentaci klubu a sdílení členských informací. Klient si prezentaci plnil obsahem, vlastními silami, díky přívětivému redakčnímu systému Reflex. Školení do tohoto systému je pro nás samozřejmostí u každého nového projektu. Jsme potěšeni, že se díky novému webu usnadní komunikace členů a vylepší celkového fungování klubu. Za celý tým eStudia přejeme mnoho šťastných kilometrů a skvělých zážitků na společných akcích.

ORANŽOVÉ ZDAR!

zobrazit aktualitu

 

www.auto-kulhanek.cz

Proč vyrazit do autoservisu za ceduli – Hradec Králové?

Protože se o vaše auto postarají pečlivé ruce odborníků z Auto Kulhánek!

Je těžké objevit šikovné ruce poctivého řemeslníka, který pouze na autě nemění díly, ale opravdu poruchy spravuje. V Auto Kulhánek najdete. Pokud tedy patříte k těm, kteří vědí, že do auta nestačí pouze lít benzín či naftu, zamiřte za námi do Všestar u Hradce Králové. My jsme se také o naše klienta postarali a vytvořili webovou prezentaci, www.auto-kulhanek.cz, na špičkovém redakčním systému Reflex. Z velké části jsme také zajistili tvorbu optimalizovaných textů včetně komplexního marketingu. Poctivému servisu a největšímu prodejci litých v kraji přejeme mnoho spokojených zákazníků a těšíme se na pokračování spolupráce.

zobrazit aktualitu

 

www.ama-parts.pl

Právě jsme spustili polskou verzi eshopu, nejen s nářadím, www.ama-parts.pl/. Je vytvořen na redačním systému Reflex shop. Kvalitní zboží z tohoto eshopu je tedy dostupné i na území Polska. Klientovi přejeme, aby tato expanze byla úspěšná a budeme se těšit na další přeshraniční spolupráci.

zobrazit aktualitu

 

www.exver.cz

Jednička mezi velkoobchody s potravinami? Jednoznačně exver.cz. Velkoobchod Exver FOOD s.r.o. patří mezi náročné klienty eStudia. Pro tuto společnost jsme tvořili velmi obsáhlý eshop s potravinami, který je napojen na ekonomický systém Cézar. Celý eshop nyní plní funkci katalogu pro obchodní partnery a nadále bude rozšiřován. Velkou oporou tohoto projektu je samozřejmě redakční systém Reflex Shop a celý tým eStudia. Děkujeme za projevenou důvěru a těšíme se na další spolupráci na projektu exver.cz

zobrazit aktualitu

 

www.michalparak.cz

Pokud Vám není jedno, kde žijete, obraťte se na Michala Paráka. Tento profesionál v oblasti realit Vám pomůže vyhledat ten pravý domov. Jeho prezentační webovou stránku michalparak.cz jsme vytvořili přesně dle potřeb díky systému Reflex AIDA. Redakční systém Reflex AIDA je snadno ovladatelný a intuitivní. Tudíž si klient zvládl celý web naplnit pohodlně vlastními texty sám. Klientovi přejeme mnoho šťastných klientů v nových domovech a těšíme se na další skvělou spolupráci.

zobrazit aktualitu

 

www.skladpodlah.cz

Chcete se procházet po kvalitní podlaze? Zavítejte do společnosti Skladpodlah s.r.o.! Panu Ruprichovi jsme vytvořili firemní prezentaci skladpodlah.cz, kde si zákazník může prohlížet nabízený sortiment. Web tedy tvoří funkci katalogu a firemní vizitky. Klient si plní stránky obsahem sám díky intuitivnímu systému Reflex, na kterém jsou postaveny.Přejeme mnoho úspěchů do budoucna a těšíme se na další spolupráci. Zákazníkům pana Rupricha přejeme plno šťastných kroků po kvalitní podlaze.

zobrazit aktualitu

 

www.rds-sro.cz

Právě jsme spustili další micro web rds-sro.cz společnosti RDS s.r.o., na kterém jsme se činili hlavně stylováním. Celá webová prezentace je postavena na redakčním systému Reflex. Klientovi přejeme mnoho spokojenosti s webem a děkujeme za vloženou důvěru.

zobrazit aktualitu

 

www.paznehty-mikulka.cz

Řešíte péči o paznehty hospodářských zvířat? V tom případě můžeme doporučit paznehty-mikulka.cz. Pan Mikulka je v tomto oboru opravdový profík, který ví co dělá. I my umíme využít naše zkušenosti, abychom vytvořili efektivní web. Pro Klienta jsme připravili kompletně celý web díky systému Reflex. Také jsme se podíleli na optimalizaci pro vyhledávání na základě marketingového plánu. Panu Mikulkovi přejeme i nadále spokojené klienty a těšíme se na další spolupráci.

zobrazit aktualitu

 

www.destore.cz

Máte rádi luxus? My ano! A o luxusním zboží je nový eShop z naší tvůrčí dílny destore.cz. Přáním klienta byl hlavně luxusní vzhled shopu, který podpoří famóznost nabízeného sortimentu. Celý eShop je spuštěn na vlastním systému Reflex Shop. Klietovi děkujeme za kvalitní spolupráci a projevenou důvěru. Přejeme mnoho spokojených zákazníků.

zobrazit aktualitu

 

www.zdravi21.cz

Zdravý životní styl 21. století a čistota vody, kterou pijeme. Přesně touto tématikou se zabývá webová prezentace zdravi21.cz. Pro pana Wotawu jsme vytvořili čistý vzhled tak, aby ladil právě s tématikou zdraví a kvalitní vody. Dále jsme web vytvořený na redakčním systému Reflex CMS podrobili optimalizaci textů na základě provedených analýz. Děkujeme za důvěru vloženou v tým eStudia. 
Klient v současné době provoz webových stránek www.zdravi21.cz pozastavil.

zobrazit aktualitu

 

www.kardanka.sk

Projekt kardanka.sk je nyní nově vytvořenou jazykovou mutací námi vytvořeného eshopu kardanka.cz. Česká verze i jazyková mutace je implementována na našem redakčním systému Reflex CMS. Pro zákazníka jsme řešili celkové jazykové přizpůsobení a výpočet měny v EUR. Klientovi děkujeme a těšíme se na další spolupráci. 

zobrazit aktualitu

 

www.matuska-dena.cz

Paní Lenka Matušková se na nás obrátila s přáním, aby její eshop vypadal opět moderně. Obchod matuska-dena.cz implementovaný na systému Reflex CMS je v provozu již značnou dobu, a proto jsme paní Matuškové připravili návrh redesignu. Vzhledem k sortimentu obchodu byly zvolené barvy jasnou volbou. Cílem byla také lehkost a svěžest, kterou nyní eshop vyzařuje. Paní Matuškové děkujeme za dlouhodobou spolupráci a přejeme mnoho spokojených odběratelů i nadále.

zobrazit aktualitu

 

www.ekoservice2000.cz

Společně s klientem jsme dokončili novou tvář webu www.ekoservice2000.cz. Tato webová stránka se zabývá ekologickou likvidací odpadů. Z tohoto právě vychází přírodně působící lehká grafika. Pro klienta jsme tvořili textový obsah, který je optimalizován dle výsledků analýz a cílů klienta. Prezentace byla spuštěna na redakčním systému Reflex CMS. Děkujeme za vloženou důvěru v tým eStudia, kvalitní spolupráci a přejeme i nadále mnoho snadno recyklovatelného odpadu. 

zobrazit aktualitu

 

www.advertis.cz

Nadčasový design byl hlavním požadavkem klienta - reklamní agentury Advertis. Grafický návrh jsme tedy vytvořili v originálním a nadčasovém trendu. Prezentační web advertis.cz byl spuštěn na redakčním systému Reflex CMS.
 

zobrazit aktualitu

 

www.leder-pellicce.cz

Právě jsme vypustili do světa módy a internetu nový eShop www.leder-pellicce.cz. Pro tradičního dodavatele pravých kožešin jsme vytvořili kompletní eShop na míru včetně redakčního systému Reflex shop, na kterém je postaven. 
 

zobrazit aktualitu

 

www.postacka-chata.cz

Pro pana Pavlíčka jsme právě dokončili nový web www.postacka-chata.cz s nabídkou ubytování v Orlických horách.
Jedním z požadavků pana Pavlíčka byla nutná rychlost při tvorbě a spuštění prezentace. Celá tvorba webu tedy díky plnému nasazení pracovního týmu trvala pouze dva týdny od objednání klienta. 

zobrazit aktualitu

 

www.prelozto.cz

Překlady a tlumočení jsou pro paní Mgr. Hradilovou „denním chlebem“. Stejně tak pro nás tvorba webová prezentace na míru. Klientce jsme vytvořili redesign původní prezentace s adresou http://www.prelozto.cz/, který je postaven na redakčním systému Reflex CMS. Dále jsme paní Hradilové nápomocni v oblasti internetového marketingu. V rámci spolupráce jsme samozřejmě kdykoliv k dispozici.
Za celý tým eStudia přejeme paní Hradilové mnoho dalších úspěchů.

Spuštěno 17.9.2014

 

 

zobrazit aktualitu

 

hrdy-complex.cz

Pro pardubickou společnost HRDY COMPLEX s.r.o. podnikající v oblasti dodávek nářadí, nástrojů, pracovních a ochranných pomůcek, brusných a spojovacích materiálů a drogistického zboží, jsme uvedli do rutinního provozu nové WWW stránky www.hrdycomplex.cz.
Významnou výhodou, kterou poskytuje firma svým zákazníkům je tzv. náhradní plnění, které umožňuje využít finanční prostředky pro nákup vybavení.
Pro projekt jsme poskytli grafický návrh a implementovali ho na nejnovější verzi CMS redakčního systému Reflex. Klient si své nové WWW stránky plní vlastními silami.

zobrazit aktualitu

 

tolmea.cz

Skvěle padnoucí modely pro ženské křivky – to je Tolerantní móda. Právě pro ženy je určen nový shop Tolmea.cz. Tento český výrobce nabízí ženám kvalitní módu s možností úprav na míru dle požadavků klientky. I my jsme zde tvořili dílo na míru. Připravili jsme nový design stránek včetně vytvoření textů a SEO optimalizace. Našim cílem bylo zachovat ladnost a firemní styl obohacený o ucelený vzhled a jistotu spolehlivé funkčnosti díky systému Reflex shop, na který jsme celý shop implementovali.

Přejeme mnoho úspěchů a nekonečně spokojených zákaznic.

zobrazit aktualitu

 

www.romantik-horakova.cz

Na romanticky založené zákazníky je zaměřen nově spuštěný e-shop Romantik-Horáková.cz, který jsme připravili pro firmu Naďa Horáková. Klientka se dosud soustředila na svůj kamenný obchod v Novém Bydžově a tímto krokem rozšířila své aktivity i na internet. Na e-shopu najdete spodní i noční prádlo, drobné bytové doplňky i další drobnůstky i větší kousky pro radost, příjemné bydlení i hezky strávené chvíle.
Klientka si naplnila e-shop vlastními silami, my jsme z oblasti internetového marketingu přispěli do projektu romantik-horakova.cz zejména přípravou exportů produktů do srovnávačů zboží (Zboží.cz a Heureka.cz) a konzultacemi. Dalším naším příspěvkem byl romantický grafický návrh a nejnovější verze internetového systému Reflex Shop, na kterém jsme projekt implementovali.
Klientce i projektu přejeme úspěchy při jejich prvních krocích v internetovém prodeji.

zobrazit aktualitu

 

www.revize-reveli.cz

Dalším klientem, se kterým se náš obchodní tým dohodnul na spolupráci a na vytvoření nových WWW stránek je společnost REVELi s.r.o. Po dohodě s klientem vznikla zcela nová doména revize-reveli.cz, která lépe vypovídá o činnosti firmy.
Po zapracování připomínek ke grafickému návrhu ze strany klienta, jsme se mohli pustit do implementace na nejnovější verzi našeho CMS systému Reflex Web.
Bohužel, jak už to v běžném pracovním životě bývá, klient byl zahlcen vlastními aktivitami a nedostával se k dodání podkladů pro texty. Tím se spuštění projektu posunulo, ale nic to nezměnilo na cíli, se kterým jsme se společně pustili do díla. A tím bylo vytvoření moderních WWW stránek naplněných optimalizovaným obsahem s cílem dostat je postupem času na přední pozice ve výsledcích vyhledávání na zvolené fráze.
K tomu jsme dopomohli také tím, že jsme na základě podkladů dodaných klientem, připravili optimalizovaný obsah a prostřednictvím administračního rozhraní CMS systému Reflex Web jsme ho na stránky naplnili. Dalším podpůrným krokem, který jsme klientovi doporučili, byla prvotní podpora nově spuštěných WWW stránek na zcela nové doméně formou zpětných linků.
Staré WWW stránky www.reveli.cz se klient rozhodl ponechat v běhu. Využijeme je ke vzájemnému propojení a prolinkování.

zobrazit aktualitu

 

www.tesarstvi-hovorka.cz

Prostřednictvím našeho obchodního zástupce jsme podepsali smlouvu o dílo na realizaci nových WWW stránek pro tesařství Jiří Hovorka.
Současné stránky nebylo možné spravovat s důrazem na plnění optimalizovaným obsahem a na optimalizaci pro vyhledávače obecně (SEO). Proto jsme se po dohodě s klientem pustili do práce na nových WWW stránkách postavených na nejnovější verzi našeho internetového CMS systému Reflex Web, který je pro SEO optimalizaci perfektně připraven a plně ji podporuje.
Po schválení maket a následně i grafického návrhu jsme se pustili do implementace nových WWW stránek www.tesarstvi-hovorka.cz. Pro projekt jsme také připravili optimalizovaný obsah samozřejmě zaměřený na poskytované služby s důrazem na regionální zaměření klienta a naplnili ho prostřednictvím administračního systému na stránky. Dále jsme také správná slova a fráze umístili přesně tam, kde je internetové vyhledávače očekávají a hledají.
Pro lepší umístění nových WWW stránek ve výsledcích vyhledávání jsme je také podpořili zpětnými linky formou registrací do katalogů.

zobrazit aktualitu

 

www.uberusky.com

Na základě zkušenosti s našimi službami v oblasti SEO péče a marketingové podpory eshopu a díky sympatiím k našemu internetovému systému Reflex Shop nás oslovili manželé Daňkovi
s požadavkem na realizaci nového eshopu uberusky.com. Dosud provozovali svůj eshop na platformě Mimishop, která však bohužel klientovi neumožňovala některé funkce, které jsou pro efektivní fungování eshopu a potřebnou marketingovou podporu nezbytné.
Klient nejprve obdržel makety a na základě jejich odsouhlasení vznikl grafický návrh vzhledu nového eshopu. Po schválení vzhledu přišla na řadu implementace eshopu na nejnovější verzi internetového systému Reflex Shop.
Samozřejmostí u našich řešení jsou exporty (tzv. feedy) do srovnávačů zboží, klientem upravitelné e-mailové šablony při odesílání informací o objednávce, modul aktualit nebo slider pro propagaci produktů formou bannerů a další funkce.
Eshop uberusky.com jsme ovšem, na základě přání klienta, navíc rozšířili o modul věrnostního programu, který zvyšuje loajalitu zákazníků a připívá ke zvýšení počtu opakovaných objednávek. Dále jsme pro klienta připravili importní modul pro snadnější a rychlejší přenos produktů z dodavatelských databází do eshopu.
Klienta při rozjezdu podporujeme drobnými konzultacemi a pomocnou rukou.

zobrazit aktualitu

 

www.redvel.cz

Pro našeho současného klienta - jičínskou společnost REDVEL s.r.o. – jsme připravili zcela nové WWW stránky na adrese www.redvel.cz. Po produktových stránkách lovegame4u.cz je internetová prezentace Redvel.cz další z naší dílny realizované pro tohoto klienta.
Pro projekt jsme tentokrát dodali naši grafiku, kterou jsme následně implementovali na nejnovější verzi internetového systému Reflex Web. Úvodní stránce dominuje velký tzv. slider, který prostřednictvím jednotlivých bannerů prezentuje vybrané produkty.
Dále je návštěvníků k dispozici přehledná navigace rozcestníku na tři nejdůležitější skupiny produktů. V průběhu implementace a částečně po jejím skončení si klient vlastními silami naplnil obsah nových WWW stránek.

zobrazit aktualitu

 

www.mymiggo.cz

Nové WWW stránky zaměřené na konkrétní produkt, to bylo zadání od královéhradecké společnosti EKG s.r.o., která dováží a distribuje fototechniku a příslušenství. Součástí zadání bylo také dodržení vzhledu dle webu výrobce tohoto produktu.
Naše grafické oddělení tedy grafický vzhled adaptovalo a vylepšilo ho o některé prvky, a následně jsme WWW stránky implementovali na nejnovější verzi našeho internetového CMS systému Reflex CMS/eshop. WWW stránky www.mymiggo.cz jsme částečně pomohli klientovi naplnit.
Přejeme, aby se nový sympatický a zajímavý produkt dobře prodával.

zobrazit aktualitu

 

www.dik-tu.cz

Po dohodě s naším obchodním zástupcem nás oslovila trutnovská společnost DiK Janák, s.r.o. s úkolem modernizovat jejich WWW stránky.
Návrh vzhledu stránek pochází z naší grafické dílny. Na úvodní stránce jsme se rozhodli navrhnout grafický rozcestník na stěžejní služby poskytované klientem. Po schválení návrhu jsme se pustili do implementace nových WWW stránek na adrese www.dik-tu.cz a to na nejnovější verzi našeho internetového CMS systému Reflex Web.
Klient se rozhodl naplnit si naplnit web vlastními silami částečně před spuštěním a částečně po spuštění WWW stránek do ostrého provozu.
 

zobrazit aktualitu

 

kvs.jobos.cz

Občanské sdružení JOB nás oslovilo s poptávkou na vytvoření WWW stránek pro jeden ze svých projektů kurzů vzdělávání ve školství.
Cílem projektu umístěného na adrese kvs.jobos.cz je prezentace vzdělávacích kurzů poskytovaných sdružením pro školství. Organizace JOB pořádá semináře pro učitele mateřských, základních i středních škol.
Sdružení JOB se v rámci projektu „Podpora učitelů při zavádění inovací do výuky" zaměřuje na vzdělávání v oblasti mentorských dovedností. Na stránkách kvs.jobos.cz naleznou návštěvníci přehled plánovaných a realizovaných seminářů a kurzů a další informace k projektům sdružení.
Pro projekt jsme dodali grafický návrh a implementovali jsme ho na nejnovější verzi internetového CMS systému Reflex Web.

zobrazit aktualitu

 

www.atmcz.cz

Pražská společnost ATM CZ a.s. nás oslovila na základě dlouhodobé spolupráce v oblasti správy serverů, se zakázkou na modernizaci současných WWW stránek. ATM CZ provádí kompletní realizace hrubých terénních úprav (HTÚ), tedy stabilizaci zemin, včetně předcházející demolice a následného zpracování stavebního odpadu.

zobrazit aktualitu

 

www.roadsweepingbrushes.com

Přesně podle předešlé domluvy jsme pro královéhradeckou společnost Kartáče Souček, s.r.o. připravili cizojazyčné mutace české verze stránek kartace.com na doméně www.roadsweepingbrushes.com.

zobrazit aktualitu

 

www.motomach3.cz

Pan Kovář z jaroměřské společnosti Sadon, s.r.o. se nám, po dřívějších špatných zkušenostech s předchozími dodavateli e-shopů a po delším vyjednávání, rozhodl svěřit do péče svůj e-shop Motomach3.cz.
Na něm se zabývá prodejem všeho, co se týče jeho velkého koníčku a to jsou motorky a všechno kolem nich, od motorek samotných, přes oblečení, helmy až po náhradní díly a doplňky a příslušenství.

zobrazit aktualitu

 

www.vyklizeni-hk.eu

Další WWW stránky jsme vytvořili pro našeho klienta, pana Pavlíka ze Smiřic. Tentokrát jsme pro něj připravili projekt na adrese vyklizeni-hk.eu, na kterém se zaměřuje na propagaci svých služeb v rámci celé České republiky. Dosavadní WWW stránky se zaměřovaly pouze na region Hradce Králové a okolí.
Pan Pavlík vyslechl naše doporučení a šel s námi do dalšího projektu na zcela nové doméně. Oba jeho projekty: Vyklizeni-HK.cz a Vyklizeni-HK.eu se navzájem doplňují a navíc se podporují vzájemnými zpětnými linky. Do projektu jsme přispěli především naším know-how z oblasti SEO optimalizace pro vyhledávače a tvorby efektivního a optimalizovaného obsahu. Jsme přesvědčeni, že se to brzo projeví na předních pozicích nových WWW stránek ve vyhledávačích na zvolené fráze.
Na nejnovější verzi našeho internetového systému Reflex Web jsme implementovali upravený - již existující - grafický design z předešlého projektu a tím snížili náklady na vznik nových WWW stránek.
Projekt vyklizeni-eu podpoříme také PPC reklamními kampaněmi a formou budování zpětných linků.

zobrazit aktualitu

 

Přednáška na Univerzitě Pardubice

V rámci projektu EU Investice do rozvoje vzdělávání jsme byli vedoucím předmětu „Tvorba WWW stránek“ na Fakultě ekonomicko-správní Univerzity Pardubice požádání, abychom připravili přednášku na téma „redakční systémy“. Vzhledem k tomu, že sami vyvíjíme náš vlastní redakční systém (systém pro správu obsahu), rádi jsme se této přednášky ujali.
Přednášku připravil, a osobně na učebně v Pardubicích odpřednášel, náš kolega Jaroslav Bílek. V rámci přednášky byly zdůrazněny rozdíly mezi open source redakčními systémy a licencovanými systémy (např. náš internetový systém Reflex). Dále byly v přednášce zmíněny klady a zápory obou typů systémů a důvody, proč vlastně redakční systémy používat. Vedoucí předmětu byla kvitována objektivita a dostatečná míra obecnosti přednášky.
Věříme, že přednáška byla pro studenty přínosná a pomohla v jejich orientaci v oblasti redakčních systému, resp., systémů pro správu obsahu WWW stránek a e-shopů a pomůže jim případně i v jejich budoucích povoláních.
Další naše přednáška na Univerzitě Pardubice bude téměř přesně za měsíc – v pondělí 28.4.2014 – na téma SEO optimalizace.

zobrazit aktualitu

 

www.kartace.com

Společnost Kartáče Souček, s.r.o. z Hradce Králové nás oslovila se zadáním na vytvoření nových WWW stránek. Firma se zabývá výrobou kartáčů pro průmyslové a komunální využití, např. kartáčů pro uklízecí a zametací stroje.

zobrazit aktualitu

 

Zúčastnili jsme se setkání na Univerzitě Hradec Králové

Jako partner Univerzity Hradec Králové jsme byli pozváni na setkání univerzity s firmami, na kterém představitelé UHK představili nové možnosti spolupráce v oblasti zapojování studentů do praxe.
Rádi jsme se tohoto setkání zúčastnili a načerpali inspiraci pro další spolupráci s Univerzitou Hradec Králové.
Představený nový systém budeme jistě využívat. I u nás nacházejí studenti možnost vykonat praxi, stáž, nebo si jednoduše přivydělat v rámci brigády, která může navíc, v případě oboustranné spokojenosti, přejít na trvalý pracovní poměr.
Těšíme se na další spolupráci s Univerzitou Hradec Králové a se studenty.

zobrazit aktualitu

 

www.kojenecke-plavani.cz

Jako podporu hlavních WWW stránek Juklík.cz, jsme pro Baby Clubu Juklík připravili SEO stránku Kojenecké-plavání.cz. Úkolem této SEO stránky je v první řadě pomoci hlavnímu webu prostřednictvím zpětných linků. Druhým – dlouhodobějším – úkolem je posunout se na přední pozice ve výsledcích vyhledávání na zvolenou frázi.
Projekt jsme pro Baby Club Julík dodali na klíč. Připravili jsme hravý a originální grafický design, projekt jsme implementovali na nejnovější verzi internetového systému Reflex SEO site a z naší marketingové dílny také pochází návrh textů a SEO optimalizace.
Věříme, že bude efektivní podporou pro hlavní WWW stránky klienta. Do budoucna jsou v plánu další podpůrné SEO stránky na samostatných doménách.

zobrazit aktualitu

 

www.pkm.cz

Pro firmu Projekční kancelář Myška, s.r.o. jsme uvedli do ostrého provozu nové WWW stránky na doméně www.pkm.cz. Jedná se o internetovou prezentaci, jejímž cílem je představení služeb společnosti včetně realizovaných zakázek s popisem a fotogalerií.
Pro projekt jsme připravili decentní a čistý grafický vzhled a naimplementovali ho na nejnovější verzi internetového systému Reflex Web.
V grafickém designu dominuje úvodní stránce pohyblivý banner (tzv. slider), v rámci kterého klient prezentuje své vybrané projekty.
Po dohodě s klientem plánujeme spolupráci v oblasti internetového marketingu.

zobrazit aktualitu

 

www.stratosauto.cz

Hlavní firemní WWW stránky a zároveň rozcestník na jednotlivé autosalony jsme připravili pro významnou firmu v oblasti prodeje a servisu automobilů ve východních Čechách – společnost STRATOS AUTO spol. s r.o. Zcela nové WWW stránky v moderním čistém designu najdete na adrese www.stratosauto.cz.
Klient nám svěřil grafickou podobu svých nových stránek a náš návrh se setkal s pozitivní reakcí. Následovala implementace WWW stránek na nejnovější verzi našeho internetového systému Reflex Web. Klientovi jsme poskytli konzultace při plnění obsahu. Pro klienta jsme také realizovali služby v oblasti tvorby a plnění obsahu a SEO optimalizace.

zobrazit aktualitu

 

www.kelcomint.sk

Pro našeho dlouholetého klienta KELCOM International, spol. s r.o. jsme realizovali slovenskou verzi e-shopu. Klient se rozhodl rozšířit své aktivity také na Slovenskou republiku a my jsme ho podpořili realizací slovenské verze e-shopu na adrese www.kelcomint.sk.
Grafika e-shopu samozřejmě ctila corporate identity klienta a dosavadní českou verzi WWW stránek (www.kelcom.cz). Implementace proběhla na nejnovější verzi našeho internetového systému Reflex Web. Do projektu jsme také přispěli synchronizací kategorií a produktů z české verze na slovenskou. Přejeme, ať se společnosti KELCOM na Slovensku daří.
 

zobrazit aktualitu

 

www.pohadkova-karta.cz

Slevový portál Pohádková karta jsme vytvořili pro našeho klienta a děti, s r.o., za kterým stojí provozovatelé dalších námi realizovaných projektů (juklik.cz, škola-huntirov.cz).
Na Pohádkové kartě najdete slevy pro děti i dospělé. Vytvořili jsme vlastně slevový portál, do kterého klient postupně přidává své partnery. Klient tak rozšířil svoje portfolio služeb zaměřených na rodiny s dětmi.
Klient si přál dodat grafický návrh sám, což jsme respektovali, pouze jsme dali pro grafiku určitá pravidla, aby odpovídala potřebám WWW stránek. Projekt Pohádková karta jsme implementovali na nejnovější verzi systému Reflex Web. Přejeme klientovi s tímto projektem úspěch a návštěvníkům samé zajímavé slevy.

zobrazit aktualitu

 

www.imagodt.cz

Pro společnost IMAGO D&T, s.r.o. jsme připravili nové WWW stránky prezentující možnosti, jak o sebe pečovat, abychom nemuseli navštěvovat lékaře. Klient na svých WWW stránkách nabízí prodej přístrojů DIACOM pro výrobu koloidního stříbra.
Pro projekt www.imagodt.cz jsme připravili grafický návrh, implementovali jsme ho na nejnovější verzi internetového systému Reflex Web a klienta jsme samozřejmě zaškolili do obsluhy a administrace webu. Součástí naší práce před spuštěním bylo také nastavení přesměrování starých stránek na nové z důvodu zamezení ztráty hodnocení ze stran vyhledávačů.

zobrazit aktualitu

 

www.vertikutatory.eu

Vertikutátory jsou tématem pro SEO stránku, kterou jsme v rámci dohody o dlouhodobé SEO péči vytvořili pro společnost CSTechnika s.r.o., která provozuje e-shop AZtechnika.cz. Nová SEO stránka byla spuštěna na adrese www.vertikutatory.eu. Vytvořili jsme ji s cílem pomoci kategorii Vertikutátory na e-shopu AZtechnika.cz a vylepšit hodnocení této kategorie ze strany vyhledávačů. Tím se zlepš její pozice ve výsledcích vyhledávání v internetových vyhledávačích.
SEO stránka Vertikutatory.eu byla implementována do dohodnutého vzhledu na našem interneto-vém systému Reflex Web. Ten plně podporuje efektivní SEO optimalizaci a možnost editace cca 95% obsahu WWW stránek přímo uživatelem v administračním rozhraní. Naši zákazníci tak mají obrovskou svobodu ve správě obsahu, a pokud vědí, jak nato, nebo projdou našimi školeními, dá se očekávat, že jejich web, postavený na systému Reflex Web, bude okupovat přední pozice ve výsledcích vyhledávání.

zobrazit aktualitu

 

SEO péče pro Váhy-HK.cz

I v letošním roce pokračujeme v poskytování služby SEO péče pro e-shop vahy-hk.cz ,který patří do portfolia e-shopů společnosti PROVINTER s.r.o. z Hradce Králové. Na e-shopu vahy-hk.cz se zabývá firmy PROVINTER prodejem digitálních vah a to jak obchodních vah tak, vah pro průmysl.
Součástí služby SEO péče je správa e-shopu jako takového, tedy zejména jeho SEO optimalizace a tvorba textů (copywriting) včetně např. přípravy aktualit. Dále se staráme o reklamu na internetu, konkrétně PPC kampaně, dále o linkbuilding (budování zpětných linků) a poskytujeme konzultace v oblasti internetového marketingu, např. posuzování nabídek na inzerci, zápisy do různých katalogů apod. Zároveň provádíme optimalizaci exportů pro srovnávače zboží, v tomto případě pro Heureka.cz. v případě potřeby provádíme samozřejmě i programátorské úpravy na e-shopu přesto, že e-shop nepochází z dílny eStudio.cz

zobrazit aktualitu

 

www.dm-izol.cz

Pan Martin Dvořák se na nás na základě dohody s naším obchodním konzultantem obrátil s úkolem na modernizaci současných WWW stránek www.dm-izol.cz. Současné stránky již nevyhovovaly jak z hlediska grafického, tak obsahového a neplnili tak svůj úkol – získávání potenciálních zákazníku pro prodej služeb firmy DM – IZOL.
Nové WWW stránky jsme dodali v rámci tohoto projektu tzv. na klíč. Připravili jsme grafický návrh vzhledu WWW stránek a implementovali jsme je na nejnovější verzi internetového systému Reflex Web. Zároveň jsme pro klienta kompletně připravili optimalizovaný obsah webu, který pomůže rychlé indexaci modernizovaného webu ve vyhledávačích a pomůže jeho vystavování na předních pozicích. Zároveň jsme web DM-Izol.cz do začátku podpořili zpětnými odkazy formou registrací do katalogů, které pomohou dosáhnout vyššího hodnocení webu ve vyhledávačích.

zobrazit aktualitu

 

www.moonfruit.com

Pro našeho významného klienta ve Velké Británii - internetovou společnost Moonfruit - jsme vytvořili mobilní verzi jeho webu www.moonfruit.com. Grafický design mobilního webu byl daný vzhledem již existující internetové stránce Moonfruit.com. Zapotřebí bylo upravit ji pro mobilní zařízení tak, aby na nich bylo vše čitelné a uspořádané.
Pro projekt jsme dodali upravený vzhled designu přizpůsobený pro mobilní zařízení. Projekt jsme implementovali na nejnovější verzi našeho internetového systému Reflex Mobile, který plně podporuje optimalizované zobrazování na mobilních zařízeních i správu obsahu.
 

zobrazit aktualitu

 

www.karex-shop.cz

Velkoobchodní e-shop s náhradními díly a příslušenstvím pro nákladní vozy a autobusy Volvo a Iveco jsme pustili do rutinního provozu pro společnost Karex z Cerekvice nad Loučnou, která zajišťuje nejen prodej náhradních dílů, ale především servis těchto vozů.
Pro projekt karex-shop.cz jsme připravili grafický vzhled a implementovali jsme ho na nejnovější verzi našeho internetového systému Reflex Shop.
Součástí řešení je propojení s interním informačním systémem Altus Vario, ze kterého probíhají importy na e-shop. implementovali jsme také další pokročilé funkcionality jako např. na míru nakonfigurovaný našeptávač produktů apod. Klient má v plánu kromě české i další jazykové mutace.

zobrazit aktualitu

 

www.autodoprava-hk.cz

I se svým druhým projektem se na nás obrátil pan Pavlík ze Smiřic. Tentokrát šlo o nové WWW stránky Autodoprava-HK.cz. Opět, stejně jako v případě prvního projektu Vyklizení-HK.cz, jsme dodali řešení na klíč včetně SEO optimalizace a tvorby optimalizovaného obsahu. Jednotnou firemní komunikaci klienta jsme podpořili designem webu, který koresponduje s designem zmiňovaných již dříve u nás realizovaných WWW stránek. Pro projekt Autodoprava-HK.cz.cz budeme také realizovat PPC reklamní kampaně a podporu formou budování zpětných linků.

zobrazit aktualitu

 

www.lovegame4u.cz

S projektem jako je Lovegane4u.cz společnosti Redvel s.r.o. z Liberce se nesetkáváme každý den. Proto pro nás práce na něm byla příjemným rozptýlením. Grafiku sice dodal sám klient na základě našich průběžných konzultací, nicméně implementace už proběhla plně v naší režii na našem internetovém systému Reflex Web 2.
Před dokončením implementace projektu Lovegame4u.cz jsme, po dohodě s klientem, začali pracovat na SEO optimalizaci a tvorbě optimalizovaného obsahu, který efektivně pomůže projektu dostat se ve vyhledávačích (Seznam., Google) na přední příčky ve výsledcích vyhledávání.
 

zobrazit aktualitu

 

www.olivin.cz

Drahé kameny a minerály, to j e sortiment, který najdete na nově spuštěném e-shopu z dílny eStudio.cz – www.Olivín.cz. Paní Marie Domáňová nás oslovila s poptávkou na realizaci e-shopu s tímto netradičním a zajímavým sortimentem.
Pro e-shop Olivín.cz jsme připravili grafický návrh a implementovali jsme jej na nejnovější verzi internetového systému Reflex Shop. Jedná se téměř o základní verzi e-shopu. Ve standardu nové verze Reflex Shop je již tzv. našeptávač, tudíž mohou návštěvníci využít této pomůcky, která jim napoví podobné produkty podle názvu. Jedinou navíc implementovanou součástí nad standard je modul slevové kupóny, které je možné uplatnit při nákupu. Samozřejmou součástí jsou exporty na srovnávače zboží Heureka.cz a Zboží.cz.
S klientem jsme se dohodli na podpoře z naší strany v oblasti internetového marketingu, zejména SEO optimalizaci, přípravě obsahu e-shopu a PPC kampaních a to po spuštění e-shopu.

zobrazit aktualitu

 

www.stencl.cz

Zavedené rodinné papírnictví Štencl z Vysokého Mýta nás oslovilo s poptávkou na realizaci e-shopu. Po úvodní schůzce, na které jsme si ujasnili požadavky, vznikly makety struktury webu a na jejich základě grafický návrh nového e-shopu www.stencl.cz. Schválení grafického vzhledu odstartovalo implementaci e-shopu na nejnovější verzi našeho internetového systému Reflex Shop.
Po naplnění produktů a obsahu e-shopu ze strany klienta jsme dostali pokyn ke spuštění projektu do ostrého provozu. Klientovi jsme poskytli základní konzultace v oblasti SEO, copywritingu a fungování srovnávačů zboží.

zobrazit aktualitu

 

Jsou WWW stránky důležité pro podnikání?

Zaujal mě rozhovor s investorkou z pořadu Den D, paní Martou Novákovou ze softwarové firmy U&Sluno.
Jedna z otázek, resp. odpovědí se týkala i prezentace firmy, toho, co jako podnikatelé děláme. Zde je autentická citace z rozhovoru:
 

zobrazit aktualitu

 

www.architekturmodellbau-p.de

Pro německého klienta – společnost Architekturmodellbau-P - jsme realizovali nové WWW stránky prezentující produkty, kterými jsou architektonické a průmyslové modely. Klient kladl velký důraz na grafický vzhled svých nových WWW stránek, který je čistý, originální a přehledně prezentuje služby klienta.
Po implementaci na nejnovější verzi našeho internetového systému Reflex Web proběhlo ze strany klienta naplnění německého obsahu. Následoval souhlas se spuštěním a uvedení do ostrého provozu na adrese www.architekturmodellbau-p.de.
 

zobrazit aktualitu

 

www.domaci-infrasauny.cz

SEO stránku zaměřenou na téma domácí infrasauny jsme uvedli do provozu pro našeho významného klienta, společnost CS Technika s.r.o. Jedná se o další ze série podpůrných projektů (SEO sites) pro hlavní e-shop zákazníka Aztechnika.cz. SEO stránka umístěná na adrese www.domaci-infrasauny.cz má za cíl podpořit zpětnými linky (zpětnými odkazy) kategorii Infrasauny na e-shopu zákazníka.
SEO stránka Domácí-infrasauny.cz byla implementována do schváleného designu webu na našem CMS systému Reflex Web. Reflex plně podporuje efektivní SEO optimalizaci a možnost editace cca 95% obsahu WWW stránek přímo uživatelem v administračním rozhraní.
Naši zákazníci tak mají obrovskou svobodu ve správě obsahu, a pokud vědí, jak nato, nebo projdou našimi školeními, dá se očekávat, že jejich web, postavený na systému Reflex Web, bude okupovat přední pozice ve výsledcích vyhledávání.

zobrazit aktualitu

 

www.decadenti.cz

Pro reklamní a signmakingovou agenturu DECADENTI s.r.o. jsme implementovali nové WWW stránky na adrese Decadenti.cz.
Grafický vzhled stránek si po konzultaci s naší grafickou dílnou dodal klient sám. Na nás bylo následně provést implementaci internetové prezentace www.decadenti.cz na nejnovější verzi našeho internetového systému Reflex Web. Po naplnění obsahu klientem byly WWW stránky spuštěny do ostrého provozu.

zobrazit aktualitu

 

www.tomas-dolezal.cz

Ing. Tomáš Doležal je další klient získaný naším obchodním oddělením. Pan Doležal je soudní znalec v oboru ekonomika, odvětví ceny a odhady nemovitostí a pověřil nás úkolem modernizovat jeho současné WWW stránky.
S klientem jsme se dohodli na přechodu na českou doménu tomas-dolezal.cz. Naše grafická dílna připravila čistý design, který umožňuje přehledně prezentovat služby poskytované klientem, s důrazem na možnosti kontaktování návštěvníky WWW stránek.
Projekt tomas-dolezal.cz jsme implementovali na nejnovější verzi našeho internetového systému Reflex Web a poskytli jsme základní konzultace v oblasti SEO optimalizace a copywritingu.

zobrazit aktualitu

 

aukce.jip-napoje.cz

Aukce JIP Východočeská a.s.

Náš významný klient - společnost JIP východočeská, a.s. – nás oslovil s úkolem vyvinout a implementovat systém aukcí pro nákupy zboží do svých prodejen.
Cílem bylo mít možnost vyhlásit aukci (soutěž) na dodávku určitého množství zboží. S touto aukcí budou osloveni dodavatelé společnosti JIP východočeská, a.s. a budou na ni reagovat svými nabídkami, které se ukládají automaticky přímo v administrační části systému Reflex. Po ukončení aukce si společnost JIP východočeská, a.s. vybere nejvýhodnější nabídku a s vybraným dodavatelem uzavře obchod na dodávku specifikovaného zboží.
Systém aukcí na www.aukce.jip-napoje.cz umožňuje společnosti JIP východočeská, a.s. nejen významně ušetřit za nákup zboží do svých prodejen, ale také sjednotit tyto aukce do jednoho systému s možností sledovat historii.
Projekt jsme implementovali na nejnovější verzi internetovém systému Reflex Shop, který poskytuje potřebné nástroje pro vyhlašování, správu a vyhodnocování aukcí.

zobrazit aktualitu

 

www.horaky-gfe.cz

Náš dlouholetý klient nás oslovil, abychom pro jeho společnost GFE, s.r.o. vytvořili internetový katalog dodávaných produktů. Společnost GFE dodává na český trh hořáky a to jak plynové, tak olejové i dvou palivové.
Po schválení maket jsme se pustili do přípravy grafického návrhu, jehož cílem bylo jednoznačně symbolizovat produkty nabízené zákazníkem. Jakmile byl grafický návrh odsouhlasen zákazníkem, nic nebránilo implementaci projektu www.horaky-gfe.cz na nejnovější verzi našeho internetového systému Reflex Web. V závěrečné fázi implementace a po implementaci klient naplnil obsah WWW stránek a projekt byl spuštěn do ostrého provozu.

zobrazit aktualitu

 

www.cesky-mobil.cz

Pro našeho dlouholetého zákazníka a obchodního partnera jsme připravili zcela novou verzi e-shopu Český-mobil.cz. Původní záměr byl pouze e-shop tzv. „přebarvit“, tedy redesignovat. Vzhledem k obrovskému rozdílu ve funkcionalitách provozované a nové verze internetového systému Reflex Shop, které naše vývojové oddělení do systému neustále přidává, došlo k dohodě, že dojde nejen ke změně designu, ale k implementaci nenovější verze našeho systému Reflex Shop.
Díky tomu je na e-shopu Český-mobil.cz dostupná pokročilá funkcionalita na míru nakonfigurovaného našeptávače produktů, diskuzní fórum, na míru připravený slider na úvodní stránce, strukturované nastavení doprav a jejich cen a další. Z e-shopu také dochází k pravidelným exportům produktů na několik srovnávačů zboží, namátkou jmenujme Zboží.cz, Heureka.cz nebo Hledejceny.cz.
V neposlední řadě je třeba zmínit napojení e-shopu, resp. systému Reflex Shop na interní informační systém zákazníka, kterým je v tomto případě Altus Vario.

zobrazit aktualitu

 

www.labik-podlahy.cz

Náš obchodní zástupce se přičinil o další WWW stránky, které jsme měli tu čest realizovat, tentokrát pro firmu David Labík. Tato firma se zabývá realizací litých podlah a to jak do průmyslových prostor, tak do domácích interiérů.
Úkolem bylo provést modernizaci WWW stránek www.labik-podlahy.cz a to jak z pohledu vzhledu, tak z hlediska technologií, na kterých jsou WWW stránky provozovány.
Pro projekt Labík-podlahy.cz jsme dodali design webu, implementovali jsme ho na vlastním internetovém systému Reflex Web a po dohodě s klientem jsme provedli přetextování celé internetové prezentace. V plánu jsou kromě češtiny také další jazykové mutace.

zobrazit aktualitu

 

www.knihovnahk.cz

Jsme hrdí na to, že jsme se podíleli na vzniku nové WWW prezentace Knihovny města Hradce Králové. Do rutinního provozu jsme ji uvedli na již existující adrese www.knihovnahk.cz.
Knihovna města Hradce Králové nás oslovila v rámci výběrového řízení, které bylo nutné z důvodu způsobu financování. Po vítězství v tomto výběrovém řízení jsme se hned pustili do práce. Připravili jsme makety a po jejich schválení grafický návrh designu nových WWW stránek knihovny.
Jakmile jsme se s klientem shodli na grafickém návrhu, nastartovali jsme implementaci projektu na nejnovější verzi našeho vlastního internetového systému Reflex Web.
Věříme, že i Vám, jako uživatelům služeb městské knihovny, se budou nové WWW stránky líbit.

zobrazit aktualitu

 

www.biomag.cz

Pro našeho významného klienta - jičínskou společnost BIOMAG - jsme nasadili do ostrého provozu zcela novou internetovou prezentaci na adrese www.biomag.cz. Společnost Biomag vyvíjí, vyrábí a do několika desítek zemí světa dodává, magnetoterapeutické přístroje.
Po důkladných analýzách a konzultacích jsme pro klienta připravili makety webu a následně grafické návrhy pro jednotlivé šablony. Po jejich schválení jsme se pustili do implementace prezentace na nejnovější verzi našeho internetové systému Reflex Web.
Do projektu jsme tedy přispěli konzultacemi, maketami a grafickým návrhem, vlastním internetovým systémem a v neposlední řadě také službami SEO optimalizace a copywritingu před spuštěním webu. Jako další krok jsou v plánu cizojazyčné mutace vycházející z právě spuštěné české verze.

zobrazit aktualitu

 

www.skolni-potreby.eu

Společnost EMADO Hradec Králové s.r.o. nás oslovila s poptávkou na vytvoření nového, moderního e-shopu s potřebami pro školáky na adrese www.skolni-potreby.eu. Projekt jsme řešili na klíč, od analýzy, přes makety, grafický návrh a implementaci až po prvotní kroky v oblasti internetového marketingu, kdy jsme projekt hned od začátku podpořili exporty do srovnávačů zboží.
Projekt jsme implementovali na našem vlastním internetovém systému Reflex Shop. Hotové dílo připravené ke spuštění do tzv. ostrého provozu jsme předali klientovi v termínu. Pro zákazníky e-shopu www.skolni-potreby.eu mohou být zajímavé funkce naposledy navštíveného produktu nebo možnost porovnání zboží.
Přejeme všem návštěvníkům nového e-shopu, ať se jim dobře nakupuje.

zobrazit aktualitu

 

Školení Responsive design I

mobilni weby - novy-mobil.cz

  V parném středečním odpoledni proběhlo v sídle naší technologické společnosti v Hradci Králové další ze série školení eStudio Academy... Více >

zobrazit aktualitu

 

www.pila-motorova.cz

Jako téma další SEO stránky pro podporu e-shopu AZtechnika.cz jsme po domluvě se zákazníkem zvolili motorové pily. Cílem této SEO stránky, kterou najdete na adrese www.pila-motorova.cz je podpora kategorie Motorové pily na e-shopu společnosti CS Technika s.r.o. a zlepšení pozice této kategorie ve výsledcích vyhledávání.
Implementace do schváleného jednotného designu všech SEO stránek určených na podporu e-shopu zákazníka probíhá na našem vlastním internetovém systému Reflex Web, který plně podporuje veškeré potřebné SEO prvky a předává je vyhledávačům přesně tak, jak je vyhledávače očekávají. Mezi těmito prvky můžeme jmenovat popisek stránky, titulky odkazů, popisky obrázků a mnohé další. Internetový systém Reflex Web je zkrátka připraven profesionálně podpořit vaše podnikání.

zobrazit aktualitu

 

www.zpanp.cz

Náš dlouholetý významný klient, společnost ZPA Nová Paka, a.s., nás vyzval k podání nabídky na přípravu a implementaci nového vzhledu e-shopu www.zpanp.cz.
Na základě cenové nabídky jsme byli pověřeni k provedení dohodnutých úprav. Design webu se měnil jen částečně, ale i tak přispěl k větší přehlednosti e-shopu. Úpravy se týkaly především karty produktu, kde bylo především potřeba zlepšit přehlednost seznamu jednotlivých variant a možných kombinací produktů.
Na verzi internetového systému Reflex Shop se nic neměnilo, byla ponechána aktuálně používaná verze.

zobrazit aktualitu

 

www.domaci-roboticke-vysavace.cz

Roboti už jdou, roboti už tady jsou… Ano, na téma robotický pomocníků, konkrétně domácích robotických vysavačů je zaměřen další díl ze seriálu SEO stránek pro společnost CS Technika s.r.o. určených na podporu e-shopu AZtechika.cz. Konkrétní kategorií, na jejíž podporu je zaměřena tato konkrétní SE site je kategorie Robotické vysavače.
Implementace do schváleného jednotného designu všech SEO stránek určených na podporu e-shopu zákazníka, probíhá na našem vlastním internetovém systému Reflex Web, který plně podporuje veškeré potřebné SEO prvky a předává je vyhledávačům přesně tak, jak je vyhledávače očekávají. Mezi těmito prvky můžeme jmenovat popisek stránky, titulky odkazů, popisky obrázků a mnohé další. Internetový systém Reflex Web je zkrátka připraven profesionálně podpořit vaše podnikání.

zobrazit aktualitu

 

www.hizol.cz

Náš šikovný obchodník domluvil spolupráci s dalším zákazníkem, kterým je společnost Hizol s.r.o. z Horního Lánova. Pro tuto firmu jsme vytvořili nové WWW stránky na adrese www.hizol.cz. Grafika je z naší kreativní dílny, stejně jako internetový systém Reflex, na němž jsme nový web implementovali. Dodávka tvorby WWW stránek pro Hizol s r.o. byla doslova a do písmene na klíč.

zobrazit aktualitu

 

www.vyklizeni-hk.cz

Pan Pavlík ze Smiřic se na nás obrátil s požadavkem na modernizaci jejich firemního webu vyklizeni-hk.cz. Do projektu jsme vložili naše know-how z oblasti SEO optimalizace pro vyhledávače a tvorby efektivního a optimalizovaného obsahu tak, aby se modernizovaný web rychle a dobře uchytil ve vyhledávačích a obsadil přední pozice na zvolené fráze.
Naše grafické oddělení připravilo efektní design, který jsme implementovali na nejnovější verzi internetového systému Reflex Web.
Pro projekt vyklizeni-hk.cz budeme také realizovat PPC reklamní kampaně a podporu formou budování zpětných linků.

zobrazit aktualitu

 

www.studnypetrik.cz

Dalším výsledkem práce našeho obchodního konzultanta je spolupráce s novým klientem, panem Zdeňkem Petříkem. Nově spuštěným projektem jsou WWW stránky této firmy na adrese www.studnypetrik.cz.
Pro projekt jsme dodali grafický vzhled stránek, implementovali jsme ho na nejnovější verzi internetového systému Reflex, který umožňuje mimo jiné ovládání a přesun položek v administraci systémem drag and drop.
Dalším naším příspěvkem do projektu bylo kompletní příprava a naplnění obsahu (copywriting) a optimalizace pro vyhledávače tak, aby výsledky WWW stránek byly maximální.
 

zobrazit aktualitu

 

www.hriste-detska.eu

Další SEO stránka pro společnost CS Technika s.r.o. vznikla a byla uvedena do provozu na doméně www.hriste-detska.eu. Téma je milé, zaměřené na děti a na jejich hrátky na zahradě a na čerstvém vzduchu. Cílem této SEO site je podpora formou zpětných linků (zpětných odkazů) kategorie Dětská hřiště na e-shopu zákazníka.
Pro celou sérii SEO stránek byl vytvořen jednotný design. Implementace probíhá na našem vlastním internetovém systému Reflex Web. Před vytvořením každé SEO stránky probíhá důkladná SEO analýza, na jejímž základě naši specialisté provedou otextování a SEO optimalizaci včetně vhodného umístění zpětných linků vedoucích na cílenou kategorii na e-shopu zákazníka.

zobrazit aktualitu

 

www.mh-klimatizace.cz

Pro nově vzniklou společnost MH Servis plus s.r.o. jsme připravili a uvedli do ostrého provozu WWW stránky www.mh-klimatizace.cz, kde klient prezentuje své služby v oblasti prodeje, instalace a servisu bytových klimatizací a autoklimatizací.
Pro projekt jsme připravili grafický vzhled prezentace a implementovali jsme na nejnovější verzi internetového systému Reflex. Pro klienta jsme také připravili nové logo, vizitky a šablonu pro elektronickou poštu.

zobrazit aktualitu

 

Aktualizace serveru – plánovaný výpadek

Dnes 16.5. od 23.00 do 24:00 bude probíhat aktualizace jednoho z naších hostingových serverů, na kterém je umístěna část zákaznických projektů. Tato plánovaná údržba ovlivní projekty části našich zákazníků, které budou 16.5. v době od 23:00 do 24:00 nedostupné.

zobrazit aktualitu

 

www.zahradni-traktory.cz

SEO stránku zaměřenou na téma zahradních traktorů jsme uvedli do provozu pro našeho významného klienta, společnost CS Technika s.r.o. Jedná se o další ze série podpůrných projektů pro hlavní e-shop zákazníka Aztechnika.cz. SEO stránka umístěná na adrese traktory-zahradni.cz má za úkol podpořit zpětnými linky (zpětnými odkazy) podpořit kategorii Zahradní traktory na e-shopu zákazníka.
SEO site byla vytvořena na designu speciálně připraveném pro tohoto zákazníka a tento typ stránek (SEO stránek). Implementace proběhla na našem vlastním internetovém systému Reflex Web. Po provedení SEO analýzy a analýzy hledanosti frází jsme provedli textování (copywriting) a optimalizaci včetně prolinkování na e-shop zákazníka.

zobrazit aktualitu

 

Jazykové mutace innomia.cz

Pro společnost innomia.cz jsme připravili vše potřebné, aby mohly vzniknout jazykové mutace českých WWW stránek innomia.cz. klient nechtěl investovat do samostatných domén, a proto vznikly jazykové mutace přímo na doméně innomia.cz následovně: anglická mutace na www.innomia.cz/en a německá na www.innomia.cz/de.
Pro jazykové mutace jsme pro klienta v administračním systému připravili strukturu stránek, které si klient naplnil obsahem v daném jazyce. Následně jsme pomohli klientovi napojit potřebné prvky, jako jsou boxíky nebo aktuality.
Následovat budou další jazykové mutace, např. polská a další.

zobrazit aktualitu

 

www.proteco-naradi.cz

Pro společnost PROTECO nářadí s.r.o. jsme spustili do ostrého provozu e-shop se zahradní technikou, nářadím, stroji a nástroji. Tento internetový obchod najdete na www.proteco-naradi.cz.
Do projektu jsme přispěli vytvořením grafického designu, který vznikal s přispěním konzultaci klienta. Projekt jsme implementovali na nejnovější verzi našeho internetového systému Reflex E-shop. Vznik e-shopu jsme také projektově vedli. Významnou měrou jsme přispěli v oblasti SEO optimalizace přípravou podrobné SEO analýzy názvů kategorií a podkategorií.

zobrazit aktualitu

 

www.autonechanice.cz

Modernizaci internetového rozcestníku svých čtyř internetových projektů nám zadal náš současný klient AUTO NECHANICE. Pro projekt umístěný na adrese www.autonechanice.cz jsme připravili grafický vzhled celé stránky včetně boxů, které jsou naplněny odkazy do konkrétních sekcí jednotlivých WWW stránek a e-shopů klienta. Autonechanice.cz jsou firemním webem klienta, který je komunikován v rámci jeho marketingových aktivit. Najdete zde také představení klienta a aktuality z jednotlivých webů a e-shopů.  

zobrazit aktualitu

 

Výpadek dodávky elektrické energie

V úterý 7. května od 7:30 do 11:00 nahlásil dodavatel elektrické energie výpadek dodávky elektrické energie v části Hradce Králové, ve které sídlí naše firma. Z tohoto důvodu bude provoz naší kanceláře v dopoledních hodinách omezen. Plný provoz bude obnoven v 11:00.
V době od 7:30 do 11:00 nebudou dostupné tzv. testovací verze zákaznických projektů. Ihned po obnovení dodávky elektrické energie, obnovíme provoz testovacích verzí zákaznických projektů. Žádné jiné služby pro zákazníky nejsou tímto výpadkem ovlivněny.

zobrazit aktualitu

 

www,pravo-spotrebitele.cz

Nový projekt zaměřující na vrácení bankovních poplatků, které všichni, kdo mají hypotéční či další úvěry, platí bankám za vedení a právu úvěru, jsme spustili v první květnový den na adrese www.pravo-spotrebitele.cz pro advokátní kancelář JUDr. Petry Huškové.
Pro projekt dodala naše kreativní dílna grafický design, který jsme spolu s dohodnutými funkčnostmi implementovali na nejnovější verzi internetového systému Reflex Web.
Pro klienta jsme připravili také SEO analýzu týkající se oblasti bankovních poplatků z důvodu správně zvolených frází pro obsah tohoto projektu.
Projekt Právo-spotřebitele.cz se neustále rozvíjí a doplňuje o další funkčnosti.
 

zobrazit aktualitu

 

www.radovesnice2.cz

S požadavkem na nové WWW stránky se na nás obrátila na základě dobrých referencí středočeská obec Radovesnice II. Pro nové obecní stránky www.radovesnice2.cz jsme připravili grafický vzhled a následně ho implementovali na nejnovější verzi internetového systém Reflex Web.
Samozřejmě jsme dodrželi všechny zákonné povinností, které obec má, např. nutnost úřední desky, dokumenty (vyhlášky, rozpočty, oznámení) ve formátu, ze kterého jde obsah vykopírovat a další.

zobrazit aktualitu

 

www.fotbal-tyniste.cz

Fotbalový klub SK Týniště nad Orlicí, který je naším stálým klientem, se na nás obrátil s požadavkem na modernizaci svých WWW stránek www.fotbal-tyniste.cz. Klientovi jsme prezentovali grafický návrh pocházející z naší kreativní dílny a po jeho schválení jsme započali implementaci.
V rámci ní jsme implementovali grafický vzhled a dohodnuté funkčnosti na nejnovější verzi našeho internetového systému Reflex Web. Ten jsme pro potřeby klient upravili na míru tak, že ihned po zápase je možné přímo z úvodní stránky administrace zadat výsledek a příp. zápis o utkání.
Implementovali jsme také např. diskuzní fórum. Věříme, že se Vám budou nové WWW stránky fotbalového klubu líbit Týniště nad Orlicí.

zobrazit aktualitu

 

www.stipacky-dreva.eu

Další plánovaná SEO site pro společnost CS Technika s.r.o. byla uvedena do provozu na doméně stipacky-dreva.eu. O tematickém zaměření jasně vypovídá název domény a cílem je podpořit kategorii Štípačky na dřevo a její podkategorie.
SEO site byla vytvořena na designu speciálně vytvořeném pro tohoto zákazníka a tento typ stránek (SEO stránek). Implementace proběhla na našem vlastním internetovém systému Reflex Web. Po provedení SEO analýzy a analýzy hledanosti frází jsme provedli textování (copywriting) a optimalizaci včetně důležitého prolinkování na e-shop zákazníka.

zobrazit aktualitu

 

www.autobazar-nechanice.cz

Pro našeho významného klienta – AUTO NECHANICE - jsme připravili nový on-line autobazar na adrese www.autobazar-nechanice.cz. Zadání od klienta bylo jasné. Modernizace jak frontové, tak administrační části a využití nových funkcionalit, které skýtá nejnovější verze našeho internetového systému Reflex Shop. AUTO NECHANICE má i další projekty z oblasti auto-moto, které najdete v našich referencích.
Do projektu www.autobazar-nechanice.cz jsme přispěli grafickým návrhem, implementací zmíněného internetového systému Reflex Shop a implementaci nového on-line autobazaru jsme také projektové řídili. Součástí implementace bylo také propojení on-line autobazaru s interním informačním systémem klienta a s externími inzertními systémy, jako je Sauto a TipCars.

zobrazit aktualitu

 

www.krovinorezy.net

Druhou z plánovaných SEO stránek jsme pro našeho významného klienta, společnost CS Technika s.r.o., spustili do rutinního provozu. Tentokrát se jednalo o SEO site zaměřenou na Křovinořezy a najdete j na adrese www.krovinorezy.net.
Jejím úkolem je podpora formou odkazů (zpětných linků) kategorie křovinořezy a jejích podkategorií na e-shopu AZtechika.cz.
Pro SEO site jsme vytvořili univerzální design a následně jsme ji důkladně otextovali, poctivě naoptimalizovali a pečlivě vybrali správná místa pro prolinkování na hlavní e-shop zákazníka.
Při tvorbě SEO site je potřeba dbát na každý detail a využít každou příležitost, jak posílit stránku z hlediska obsahu i optimalizace.

zobrazit aktualitu

 

www.citygolf.cz

Pro našeho stálého klienta, společnost La Nina,s.r.o., jsme uvedli do provozu zcela nový prodejní katalog kombinovaný s firemní prezentací na www.citygolf.cz. Jak název projektu napovídá, klient se zabývá prodejem golfového vybavení a to jak na internetu, tak ve svých prodejnách.
Novým projektem, který se prezentuje na nových stránkách, je nové testovací centrum pro golfisty, ve kterém si můžete vyzkoušet a otestovat vybaven, abyste věděli, co kupujete.
Pro projekt Citygolf.cz jsme připravili originální grafický návrh, implementace proběhla na nejnovější verzi internetového systému Reflex Shop a celý projekt jsme také projektově vedli.

zobrazit aktualitu

 

Přednáška na Univerzitě v Pardubicích

Na pozvání Ekonomicko-správní fakulty Univerzity Pardubice jsme v rámci předmětu Elektronický obchod přednášeli na téma Síla a význam internetového marketingu.
Přednášku připravil a ve výuce také odprezentoval náš kolega Jaroslav Bílek, který již před cca 14 dny přednášel na toto téma také na Univerzitě v Hradci Králové v rámci akce HIT kariéra.
Na přednášku dorazilo cca 25 studentů, kteří se dozvěděli, jakým způsobem je třeba podporovat a pečovat o WWW stránky i elektronické obchody.
Věříme, že studenti, kteří se postupně dostanou do firemní praxe, nabité znalosti a informace uplatní a jejich teoretické znalosti byly obohaceny také o praktické ukázky z běžné firemní reality.

zobrazit aktualitu

 

www.kancl.cz

Do ostrého provozu jsme spustili projekt Kancl.cz – internetový obchod firmy Richard Urban z Liberce, na kterém můžete zakoupit tonery a náplně do tiskáren a kopírek. Klient si dodal pro projekt grafický návrh a na nás bylo vybudovat internetový obchod na našem vlastním internetovém systému Reflex.
E-shop Kancl.cz automaticky exportuje produkty do srovnávačů zboží, má jednoduchý vyhledávač náplní podle jména tiskárny nebo označení náplně a to včetně tzv. našeptávače. Firma Richard Urban se také zabývá prodejem, servisem a pronájmem kopírek a tiskáren.

zobrazit aktualitu

 

www.ate.cz

Pro královéhradeckou společnost ATE, spol. s r.o. jsme uvedli do rutinního provozu novou internetovou prezentaci. Společnost ATE , spol. s r.o. nás oslovila na základě doporučení našeho obchodního partnera s úkolem modernizovat současné WWW stránky na adrese www.ate.cz.
Hlavním cílem je prezentovat poskytované služby z oblasti průmyslové automatizace a dále své významné reference.
Pro projekt jsme dodali grafický vzhled, dále internetový systém Reflex, na kterém proběhla implementace nových WWW stránek a vznik prezentace jsme také projektově řídili.

zobrazit aktualitu

 

Přednáška na HIT kariéra na UHK

V rámci akce HIT kariéra na Univerzitě Hradec Králové na Fakultě informatiky a managementu, jsme se s organizátory dohodli na formě naší prezentace před studenty formou přednášky.
V rámci výuky předmětu management jsme přednášeli na téma Síla a význam internetového marketingu. Přednášku připravil a na FIM UHK před studenty odprezentoval náš kolega Jaroslav Bílek.
Věříme, že studenti, kteří se postupně dostanou do praxe ať už jako zaměstnanci firem, samostatní podnikatelé, nebo pracovníci v internetových agenturách, nabité znalosti a informace uplatní. Věříme také, že teoretické znalosti studentů byly přednáškou obohaceny také o praktické ukázky z běžné firemní reality a praktického života.

zobrazit aktualitu

 

www.benzinovasekacka.eu

Pro našeho významného klienta, společnost CS Technika s.r.o., jsme připravili první z plánované série tzv. SEO sites. Jde o stránky, které jsou z hlediska obsahu a optimaliazce zaměřeny na určité téma a pomáhají konkrétní kategorii na e-shopu tím, že ze SEO stránky na ní vedou odkazy (zpětné linky). Tato konkrétní SEO site je zaměřená na benzínové sekačky a podle toho také byl zvolen název domény: benzinovasekacka.eu. Právě spuštěná SEO stránka podporuje na e-shopu aztechnika.cz kategorii Sekačky a její podkategorie.
Při tvorbě SEO site je ovšem důležité dodržovat určitá pravidla, aby z plánované užitečné pomoci nebyla ve finále škoda ve formě penalizace ze strany vyhledávačů.

zobrazit aktualitu

 

www.profo.cz

Dalším projektem z oblasti auto-moto jsou WWW stránky www.profo.cz našeho stálého klienta - společnosti PROFO HK, a.s. Jedná se o prodejní online katalog zařízení pro autoservisy ,na jejichž prodej a servis se společnost zaměřuje. Po dohodě s klientem jsme přistoupili k implementaci nejnovější verze našeho redakčního CMS systému Reflex, který disponuje nejnovějšími technologickými prvky, jako je drag&drop, automatické přesměrování stránek apod.
Pro nový internetový online katalog profo.cz jsme připravili design webu, implementovali ho na našem internetovém redakčním /CMS) systém Reflex a také jsme připravili importy dat z interních systémů společnosti PROHO HK pro snadné plnění produktů a informací o nich. Provoz internetového obchodu profo.cz zajišťujeme díky našemu spolehlivému webhostingu na našich vlastních serverech.

zobrazit aktualitu

 

www.seminka-chilli.cz

Velmi ostrým projektem se je nový internetový obchod www.Seminka-Chilli.cz, který jsme realizovali pro pana Ladislava Kosinu z Nové Paky. Na tomto e-shopu najdete vše o chilli papričkách. Koupit zde můžete jak semínka pro možnost vypěstování si chilli paprik svépomocí, tak již vypěstované chilli papriky nejrůznějších druhů a pálivosti včetně chilli papriček té nejpálivější odrůdy na světě.
Pro tento internetový projekt jsme dodali design webu, tedy grafický návrh, implementovali jsme ho na vlastním internetovém a obchodním (CMS) systému Reflex. Implementovány jsou funkcionality jako modul e-mailový marketing, rozšířené možnosti platby pomocí GOPay a další. E-shop je provozován prostřednictvím našeho spolehlivého server hostingu.
Kdo máte rádi pálivé, tak rozhodně neváhejte navštívit Seminka-Chilli.cz.

zobrazit aktualitu

 

www.autobazar-pracharna.cz

Pro našeho významného klienta – společnost PRACHÁRNA autoprodej s.r.o. jsme spustili nový projekt, kterým je portál - online katalog autobazaru Prachárna na adrese www.autobazar-pracharna.cz. Původní záměr na redesign jsme po dohodě s klientem změnili na vytvoření nového portálu na nejmodernější verzi našeho internetového a redakčního CMS systém Reflex, který klientovi poskytuje nově mnohem efektivnější a pohodlnější správu celého portálu a to jak plnění nově přijatých vozů do prodeje, tak i automatické exporty do externích – zejména inzertních – systémů.
Naše zkušenosti se segmentem autobazarů napomohly k efektivní přípravě logistiky portálu a přenosů dat.
Pro internetový portál www.autobazar-pracharna.cz jsme připravili design webu a implementovali jsme ho na našem vlastním internetovém a redakčním CMS systém Reflex. Portál autobazaru Prachárna je provozován prostřednictvím spolehlivého webhostingu na vyhrazeném virtuálním serveru zákazníka.

zobrazit aktualitu

 

www.racioterm.cz

Pro kolínskou společnost Racioterm, zabývající se dodávkami systémů a soustav pro rozvod páry a horké vody a systémy měření a regulace, jsme připravili WWW stránky racioterm.cz. Tento internetový katalog produktů prezentuje komplexní dodávky a služby společnosti Racioterm.
Pro nové WWW stránky racioterm.cz jsme dodali webový design stránek, implementovali jsme je na našem internetovém a redakčním (CMS) systému Reflex a provozujeme je prostřednictvím spolehlivého webhostingu na vlastních serverech v profesionálním datacentru.
 

zobrazit aktualitu

 

www.nabytek-domo24.cz

Pro našeho stálého klienta, společnost Respektus s.r.o. jsme spustili nový internetový obchod Nábytek-domo24.cz. Vybrat a koupit si na něm můžete kvalitní ratanový, dřevěný i kovový nábytek, dále bio krby a spoustu doplňků do bytu.
Klient v současné době připravuje obsah a produkty, nicméně, kvůli indexaci domény jsme tento internetový obchod spustili do ostrého provozu.
Společnost Respektus provozuje i další e-shopy z naší dílny, jako je např. o-grill.cz a danske-krby.cz. Pro e-shop Nábytek-domo24.cz si klient dodal vlastní grafiku, na nás bylo e-shop implementovat na nejnovější verzi našeho internetového obchodního systému (CMS) Reflex a spolehlivě ho provozovat na našich serverech prostřednictvím služby webhosting.

zobrazit aktualitu

 

www.innomia.cz

Pro společnost Innomia a.s. jsme spustili nové WWW stránky na adrese www.innomia.cz. Tato společnost se zabývá moderními technologiemi, jako jsou Reverse Engineering, 3D scanování, 3D tisk a příprava prototypových forem, případně jejich oprava. Jaroměřská firma Innomia a.s. se na nás obrátila s požadavkem na modernizaci jejich WWW stránek a my jsme pro tento projekt připravili jak grafický návrh (webdesign), WWW stránky jsme implementovali na našem internetovém a redakčním CMS systému Reflex a novou prezentaci innomia.cz provozujeme na našich serverech prostřednictvím služeb kvalitního a spolehlivého awebhostingu. Po diskuzi s klientem jsme připravili grafický rozcestník na domovské stránce na nejdůležitější služby společnosti.
Klient kromě české verze svých WWW stránek, připravuje také anglickou a německou jazykovou mutaci.

zobrazit aktualitu

 

www.kardanka.cz

Pro našeho významného zákazníka, společnost CS Technika s.r.o. jsme uvedli do ostrého provozu další internetový obchod. Tentokrát se jedná o e-shop s díly a příslušenstvím pro stroje a zahradní techniku. Na e-shopu kardanka.cz tak mohou zákazníci najít jak hydraulické rozvaděče, kardany a různé adaptéry pro připojení strojů za traktory, tak i sedačky, volanty, elektro díly, ale i kvalitní vybavení do dílny.
Tento internetový obchod je určen především pro majitele zahradní techniky a firmy provozující tuto techniku.
Součástí implementace internetového obchodu kardanka.cz byl i modul e-mailový marketing umožňující rozesílat plně v režii zákazníka infomaily.
Pro projekt jsme dodali grafický návrh a implementovali jsme ho na vlastním internetovém a redakčním (CMS) systému Reflex. Součástí služby je také spolehlivý a profesionální webhosting na vyhrazeném virtuálním serveru.

zobrazit aktualitu

 

www.alpintour.cz

Pro cestovní kancelář ALPlN-TOUR s.r.o. z Týniště nad Orlicí - našeho stálého klienta – jsme připravili nový profesionální prodejní katalog cestovní kanceláře. Tento prodejní katalog najdete na www.alpintour.cz.
Zájezdy si můžete objednat, zadat účastníky zájezdu, zvolit si pojištění, další příplatky, nebo vybrat slevu ze slevového systému. Celý projekt byl pojat opravdu komplexně včetně správy objednávek v administračním systému.
Pro projekt jsme dodali grafický návrh vzhledu katalogu, náš vlastní internetový systém Reflex Web a pomohli jsme klientovi SEO konzultacemi i konzultacemi v oblasti uživatelského rozhraní.

zobrazit aktualitu

 

www.arn-studio.cz

Minimalismem se vyznačuje náš další spuštěný projekt pro královéhradecký architektonický ateliér ARN studio. Tato internetová prezentace potěší vaše oči na adrese www.arn-studio.cz. Cílem WWW stránek bylo prezentovat realizované projekty a styl práce ateliéru.
Specialitou tohoto projektu je řešení fotogalerií včetně náhledů fotografií, které jsou stěžejním prvkem prezentace, protože vypovídají o tom, jaké projekty ateliér již realizoval a čím se může pochlubit potenciálním zadavatelům a investorům.
Pro projekt jsme dodali grafický vzhled a implementovali jsme ho na vlastním internetovém systému Reflex.

zobrazit aktualitu

 

www.ventos.cz

Výrobní společnost Ventos, s.r.o. nás oslovila na základě doporučení s poptávkou na vytvoření nové internetové prezentace. Cílem bylo vytvořit profesionální WWW stránky, které budou prezentovat firmu a její inovativní služby doma v ČR i v zahraničí. Společnost Ventos, s.r.o. má široké portfolio služeb, nejvýznamnější však je výroba tepelných výměníků.
Pro projekt Ventos.cz jsme připravili grafický design, provedli jsme základní SEO optimalizaci a po úpravě zákazníkem dodaných textů a dalších podkladů (fotografie do galerií apod.) jsme celý web také naplnili. Ventos s.r.o. tak od nás získal své nové WWW stránky doslova na klíč. Jako další krok je v plánu spuštění dvou jazykových mutací (němčina, angličtina).

zobrazit aktualitu

 

www.velo-cz.cz

Pro společnost Velo CZ s.r.o. jsme na základě zadání připravili internetovou prezentaci www.velo-cz.cz. Účelem těchto WWW stránek je představit a prezentovat portfolio svých internetových obchodů a vytvořit tak jejich rozcestník. Těmito internetovými obchody jsou Wheeler.cz, Acorsports.cz, Koloprodejna.cz a Kufrynakola.cz. Další nedílnou součástí prezentace je představení prodávaných značek a samozřejmě také společnosti VELO CZ jako takové.

zobrazit aktualitu

 

www.dvere-podlahy.info

Pro firmu Zdeněk Jirásko jsme uvedli do rutinního provozu internetový obchod Dveře-Podlahy.info, v jehož nabídce naleznete vchodové i interiérové dveře a laminátové či dřevěné podlahy. Kromě grafického návrhu a implementace internetového systému Reflex jsme pro e-shop Dveře-Podlahy.info připravili také konfigurátor dveří, pomocí kterého se hned na e-shopu dozvíte přesnou cenu Vámi vybraného rozměru, barvy, směru otvírání a orientace (pravé, levé) dveří.

zobrazit aktualitu

 

www.sperky-zlato.cz

Společný projekt e-shopu Náušnce-Šperky.cz a eStudio.cz byl spuštěn do ostrého provozu pod názvem Šperky-Zlato.cz. Jedná se o internetové šperkařství, které nabízí širokou škálu šperků ze zlata, stříbra i ocele včetně šperků značky Swarovski.
Pro projekt jsme dodali moderní grafický vzhled, strukturu e-shopu jsme převzali z obchodu Náušnce-Šperky.cz a implementovali úpravy, které budou mít pozitivní dopad na SEO optimalizaci a na konverze. Internetový obchod Šperky-Zlato.cz budeme dále podporovat aktivitami v oblasti internetového marketingu.

zobrazit aktualitu

 

www.rekonstrukce-vodicka.cz

 Novobydžovská firma Vratislav Vodička nás oslovila na základě doporučení našeho klienta s poptávkou na realizaci WWW stránek pro divizi služeb své firmy. Cílem WWW stránek Rekonstrukce-Vodička.cz je prezentovat služby v oblasti rekonstrukce interiérů jako takových, rekonstrukce bytů a rekonstrukce koupelen. Pro projekt jsme dodali po dohodě s klientem grafický vzhled prezentace, dále náš vlastní internetový systém Reflex a v plánu je spuštění a správa internetových kampaní na podporu prodeje služeb rekonstrukce interiérů.

zobrazit aktualitu

 

www.kufrynakola.cz

Kyufrynakola.cz jsou dalším projektem společnosti Velo CZ s.r.o., který jsme pro tohoto zákazníka v rychlém sledu za sebou realizovali. Tento zcela nový e-shop je velice úzce zaměřen na ochranné obaly, kufry, tašky a vaky na kola. Zkrátka vše potřebné pro transport Vašeho kola nebo jeho uschování na zimu. Pro projekt Kufrynakola.cz jsme připravili grafický vzhled a implementovali jsme ho na vlastním internetovém systému Reflex.

zobrazit aktualitu

 

www.koloprodejna.cz

Pro našeho současného klienta, společnost Velo CZ s.r.o. jsme realizovali e-shop Koloprodejna.cz. Název e-shopu jasně hovoří o jeho zaměření. Společnost Velo CZ s.r.o. se zabývá mimo jiné prodejem jízdních kol pro dospělé i dětských jízdních kol, dále prodejem komponent na jízdní kola a vybavením pro cyklisty.
Grafický vzhled e-shopu Koloprodejna.cz se po domluvě s klientem, jen mírně liší od dalších projektů společnosti Velo CZ s.r.o. Dalším společným prvkem je náš vlastí internetový systém Reflex, na němž jsme e-shop Koloprodejna.cz implementovali.

zobrazit aktualitu

 

www.acorsports.cz

Projekt Acorsports.cz jsme spustili pro královéhradeckou společnost Velo CZ s.r.o., která se zabývá mimo jiné dovozem, distribucí a prodejem cyklistických komponentů a produktů značky Acor. Tento nově spuštěný e-shop najdete na www.acorsports.cz.
Pro Acorsports.cz jsme dodali grafický vzhled e-shopu a implementovali jsme ho na vlastním systému Reflex. Součástí řešení je také tzv. vyhledávací našeptávač. Pro společnost Velo CZ s.r.o. připravujeme i další internetové projekty.

zobrazit aktualitu

 

www.montkov.cz

Prvním říjnovým spuštěným projektem byla internetová prezentace společnosti MONTKOV, spol. s r.o., našeho dlouholetého klienta, jehož nové WWW stránky najdete na www.montkov.cz. Zadáním bylo modernizovat současné WWW stránky, které také pocházely z naší dílny z roku 2007.
Pro společnost MONTKOV, spol. s r.o., která se zabývá zejména výrobou kovových dveří, ocelových zárubní a ocelových vrat, jsme realizovali také základní SEO optimalizaci zejména produktových stránek prezentace. Pro projekt www.montkov.cz jsme také připravili grafický návrh a implementovali jsme ho na vlastním internetovém systému Reflex. Jako další krok jsou plánované také aktivity v oblasti internetového marketingu.

zobrazit aktualitu

 

www.sterilex.cz

Společnost Sterilex s.r.o. z Hradce Králové nás oslovila s poptávkou na vytvoření WWW stránek pro prezentaci svých produktů a služeb. Společnost se zabývá prodejem a servisem sterilizační a dentální techniky a cílem bylo přehledně prezentovat prodávané zdravotnické přístroje a nástroje a poskytované služby pro zdravotnická zařízení.
Pro projekt www.sterilex.cz jsme dodali grafický návrh, implementovali jsme ho na vlastním internetovém systému Reflex a jako další krok jsou plánované také marketingové kampaně pro podporu prodeje.

zobrazit aktualitu

 

www.ce-bow.cz

Pro společnost CE-BOW s.r.o. jsme v červenci spustili projekt www.ce-bow.com v anglickém jazyce, který byl vzhledem k cílové skupině společnosti prioritní. Jako druhý krok bylo v plánu - a v září následovalo - spuštění české verze internetové prezentace na adrese www.ce-bow.cz.
Česká verze je kopií anglické verze s přeloženým obsahem a drobnými úpravami. Projektu jsme implementovali na vlastním internetovém systému Reflex.

zobrazit aktualitu

 

www.kaczki-perena.pl

Necelé dva týdny po spuštění české, resp. maďarské verze internetové prezentace kachny-perena.cz (kachny-perena.cz/hu) jsme pro společnost PERENA spol. s r.o. spustili i polskou mutaci stránek. V Polsku má společnost PERENA významné odběratele a obchodní partnery, proto se rozhodla pro vytvoření internetové prezentace v polském jazyce na polské národní doméně www.kaczki-perena.pl. Jedná se o kopii české verze webu s přeloženými texty do polštiny.
Pro projekt zajistili překlady textů do polštiny, naplnění obsahu a základní SEO optimalizací pro vyhledávače v polském jazyce.

zobrazit aktualitu

 

www.solight.cz

Pro našeho významného klienta, společnost Solight Holding, s.r.o. jsme realizovali firemní internetovou prezentaci www.solight.cz. Společnost Solight Holding, s.r.o. se zabývá dovozem a následnou distribucí zboží několika značek v oblasti AV a elektro příslušenství v sítích obchodních řetězců a klasických velkoobchodů i maloobchodů.
Cílem těchto zcela nových internetových stránek je představit společnost Solight Holding, její zaměření, jí prodávané značky produktů a poskytnout obchodním partnerům vstupní bránu do velkoobchodního B2B systému.

zobrazit aktualitu

 

www.kachny-perena.cz

Pro společnost PERENA spol. s r.o. jsme realizovali multi jazyčnou internetovou prezentaci v české a maďarské jazykové verzi. Společnost PERENA se zabývá chovem a výkrmem kachňat a kachen včetně vývozu jednodenních kachňat do států evropské unie.
Webové stránky jsou umístěny na adrese www.kachny-perena.cz a resp. www.kachny.perena.cz/hu. Na maďarské verzi je stručná jednostránková informace o společnosti a její činnosti včetně kontaktů. Do projektu jsme přispěli grafickým návrhem, zajistili jsme přípravu obsahu (textů i obrázků), jejich naplnění a základní SEO optimalizací. Pro maďarskou verzi jsme zajistili také překlady textů.

zobrazit aktualitu

 

www.lens2scope.cz

Náš dlouholetý klient – společnost EKG s.r.o. – nás oslovila s úkolem vybudovat produktovou internetovou prezentaci se zaměřením na jeden konkrétní významný produkt se značným obchodním potenciálem. Pro WWW stránky objektivu Kenko Lens2Scope jsme po dohodě s klientem vybrali doménu www.lens2scope.cz. Prezentace se skládá z několika stránek včetně kontaktů s možností výběru svého nejbližšího prodejce prostřednictvím interaktivní mapky.

zobrazit aktualitu

 

www.xforce-energy.cz

Produktové WWW stránky xforce-energy.cz jsme realizovali na základě zadání pro našeho významného klienta JIP východočeská, a.s. Jedná se o cíleně zaměřenou prezentaci jednoho konkrétního produktu – tzv. SEO site, jehož výhradní zastoupení společnost JIP východočeská, a.s. získala. Právě díky této exkluzivitě se společnost JIP východočeská, a.s. rozhodla pro vytvoření SEO stránky xforce-energy.cz, která slouží k podpoře prodeje tohoto konkrétního produktu. Také tuto SEO stránku jsme implementovali na vlastním internetovém systému Reflex. Dále jsme dodali grafický vzhled a prezentaci naplnili obsahem.

zobrazit aktualitu

 

www.ploty-palart.cz

Pro společnost PALART s.r.o. jsme připravili internetovou prezentaci ploty-palart.cz, jejímž cílem je prezentovat výrobní program společnosti koncovým zákazníkům a seznámit je s vybudovanou sítí autorizovaných prodejců, kteří produkty – PLOTY PALART – prodávají a následně také montují.
Pro projekt jsme dodali grafický vzhled WWW stránek, implementovali jsme ho na vlastním internetovém sytému Reflex a dodali jsme textový obsah včetně jeho naplnění.
Specialitou tohoto projektu je kalkulátor ceny plotů včetně brány a případného pohonu a také grafická příprava jednotlivých typů plotů a jejich možných kombinací.

zobrazit aktualitu

 

www.ce-bow.com

 Opravdu originální zboží – golfové příslušenství, konkrétně golfové pyramidy – se rozhodla vyrábět a na svém e-shopu prodávat společnost CE-BOW s.r.o. Klient nás oslovil na základě našich marketingových aktivit a zadal nám úkol vybudovat kombinaci internetové prezentace, která má za úkol představit tuto revoluční golfovou novinku a elektronického obchodu, na němž je možné okamžitě toto golfové příslušenství objednat. Projekt je provozován na adrese www.ce-bow.com a již podle svého názvu a zvolené domény je zřejmé, že cílovou skupinou je zejména zahraniční klientela. Pro tento projekt si dodal grafický vzhled sám klient. Naší prací bylo převést ho do webové podoby a implementovat ho na našem vlastním internetovém systému Reflex.

zobrazit aktualitu

 

www.kryty-kol.cz

Náš dlouholetý klient Vladimír Svatoš – AUTOMAX, zabývající se prodejem autodoplňků a auto příslušenství, získal pro jeho obor velice zajímavou doménu kryty-kol.cz a rozhodl se vybudovat na této doméně nový e-shop. S požadavkem na vybudování e-shopu se na nás klient obrátil jako na svého dodavatele internetových projektů.
Připravili jsme svěží design a e-shop jsme implementovali na internetovém systému Reflex, který jsme propojili s interním systémem klienta, ze kterého dochází k plnění e-shopu produkty a potřebnými daty.

zobrazit aktualitu

 

shop.wheeler.cz

Pro společnost VELO CZ, s.r.o., která je dovozcem značky Wheeler do České republiky, jsme připravili velkoobchodní B2B internetový obchod sloužící k prodeji registrovaným prodejcům. Po dohodě s klientem jsme pro umístění použili současnou doménu www.wheeler.cz, na které jsme před časem pro tohoto zákazníka realizovali maloobchodní e-shop . Adresa B2B e-shopu je shop.wheeler.cz.
Design, který jsme dodali, odpovídá potřebám a určení e-shopu, a proto je minimalistický a poměrně strohý. Hlavním cílem je umožnit velkoobchodním partnerům společnosti VELO CZ nákup zboží pro voje maloobchodní prodejny či e-shopy.
Projekt jsme realizovali na našem internetovém systém Reflex a vznik e-shopu jsme projektově vedli.

zobrazit aktualitu

 

www.negocio.cz

Na začátku června se nám hodilo ochlazení při práci na projektu negocio.cz pro společnost Negocio s.r.o. Webové stránky www.negocio.cz jsou firemní prezentací společnosti, která se specializuje na import, prodej a následnou distribuci mražených potravin. Cílem bylo představit produktové portfolio a související poskytované služby včetně regionálního rozvozu mražených potravin prodejcům.
Pro společnost Negocio s.r.o. jsme na začátku dubna 2012 realizovali produktové webové stránky www.menorquina.cz.
Pro projekt Negocio.cz jsme dodali návrh grafického vzhledu, projekt jsme realizovali na našem vlastním internetovém systému Reflex a vznik prezentace jsme projektově vedli.

zobrazit aktualitu

 

www.nfmf.cz

S intenzivním pocitem společenské odpovědnosti jsme pracovali na projektu webových stránek Nfmf.cz ,který nám zadal Nadační fond Microfinance. Tento nadační fond se zabývá zviditelňováním rozvojové spolupráce a mikrofinancování, které realizují lidé z českých neziskovek a dalších organizací v zemích „třetího světa".
Pro webové stránky, které najdete na adrese www.nfmf.cz jsme dodali grafický návrh vzhledu, projekt jsme realizovali na našem vlastním internetovém systému Reflex a vznik prezentace jsme projektově vedli. V současné době pracujeme pro Nadační fond Microfinance na e-learningovém projektu.

zobrazit aktualitu

 

www.drdovagallery.com

Klient – Drdova Gallery - nás oslovil s potřebou vytvoření internetové prezentace, jejímž hlavním cílem je představení umělecké galerie a její činnosti – tedy prezentace výstav, vystavujících umělců, samotné galerie a vydání nových uměleckých děl.
Jsme vždy rádi, když můžeme dělat tak trochu jiný web a proto jsme se pustili s nadšením do práce. Grafický návrh dodal – po konzultacích a našich doporučeních – sám klient. Vzhled webu je opravdu minimalistický a umělecký. Prezentaci jsme implementovali na internetovém systému Reflex a k projektu jsme významně přispěli svými konzultacemi a podpořili ho projektovým vedením. Internetovou prezentaci najdete na adrese www.drdovagallery.com.

zobrazit aktualitu

 

www.garda-italie.cz

Projekt Garda-Itálie.cz jsme spustili pro jednoho z našich současných klientů – jičínskou společnost Consultour s.r.o. - jako podpůrnou internetovou prezentaci pro aktivity klienta v oblasti cestovního ruchu. Consultour je specialista na Itálii a na italské jezero Lago di Garda.
Tato SEO site vznikla kompletně v naší režii. Tedy nejen že jsme implementovali internetový systém Reflex, ale web jsme i kompletně otextovali, naplnili ho obsahem a provedli jsme SEO optimalizaci. Další plánovanou aktivitou bude registrace do katalogů pro rychlé prvotní získání zpětných odkazů.

zobrazit aktualitu

 

www.wheeler.cz

E-shop se značkovými jízdními koly Wheeler.cz jsme realizovali pro společnost VELO CZ, s.r.o. Společnost je distributorem značky Wheeler pro český trh. Na adrese Wheeler.cz provozovala společnost VELO CZ prezentační web a nás oslovila s poptávkou na realizaci e-shopu. Rádi jsme se tohoto pkolu zhostili. Jedná se tak o zcela nový e-shop, kterému dominuje na hlavní stránce posuvný banner (slider). E-shop má zajímavý kontrastní design a jasnou a jednoduchou strukturu s rozdělením jízdních kol do skupin pole použití a následným výpisem kategorie.
Pro tento projekt jsme dodávali grafický design a internetový systém Reflex, na kterém jsme e-shop Wheeler.cz implementovali.

zobrazit aktualitu

 

www.akdks.cz

Pro významnou pražskou advokátní kancelář Doleček, Kahounová, Sedláčková advokátní kancelář jsme připravili prezentační web, jehož cílem je představit komplexní advokátní a právní služby klienta. Prvopočátkem spolupráce byla internetová prezentace Advokati-Hradec.cz pro Královéhradeckou pobočku této advokátní kanceláře. Jako další krok následovala tvorba hlavního webu advokátní kanceláře. Internetovou prezentaci advokátní kanceláře Doleček, Kahounová, Sedláčková naleznete na adrese www.akdks.cz. Pro akdks.cz jsme dodali grafický design i náš vlastní internetový systém Reflex, na kterém jsme web implementovali.

zobrazit aktualitu

 

www.aztechnika.cz

Vše pro dílnu a zahradu prodává společnost CS Technika s.r.o. na svém e-shopu www.aztechnika.cz, který jsme dostali za úkol modernizovat. Důvodem byla nutnost změny grafického vzhledu e-shopu a obecně změna technologií, na kterých byl e-shop provozován tak, aby lépe podporovaly SEO a umožňovaly efektivnější správu celého e-shopu, od správy produktů až po možnost automatických exportů pro srovnávače zboží včetně možnosti jejich optimalizace.
Z naší dílny pochází jak grafický vzhled e-shopu, tak internetový systém Reflex, na kterém je nově e-shop aztechika.cz provozován. Klient využil i našich služeb web hostingu a dále plánujeme spoluprácí v oblasti SEO optimalizace, copywritingu a dalších službách internetového marketingu.

zobrazit aktualitu

 

www.ama-zahrada.cz

Společnost AMA CZECH s.r.o. nám zadala práci na projektu ama-zahrada.cz. Jedná se o internetový obchod, který zákazník již provozoval, ale vyžadoval změnu zejména designu, ale také samotného redakčního, resp. internetového systému, na kterém běží. Důvodem byla potřeba klienta lepší podpory SEO a tedy lepší pozice ve výsledcích vyhledávání a umožnění lepší správy produktů a e-shopu obecně.
Pro projekt jsme realizovali jako komplexní dodávku. Grafický design pochází z našeho grafického studia, e-shop jsme implementovali na našem vlastním internetovém systému Reflex a projekt jsme také od začátku do konce projektově řídili.

zobrazit aktualitu

 

Profiklub.sanswiss.cz

Profiklub SanSwiss

Pro našeho dlouhodobého klienta – společnost SanSwiss s.r.o. (dříve Ronal) jsme realizovali internetovou verzi bonusového partnerského programu určeného prodejním a montážním partnerům společnosti SanSwiss. Tento partnerský program je umístěn na adrese profiklub.sanswiss.cz, kde mají možnost se partneři společnosti SanSwiss registrovat a následně přihlásit. V rámci partnerského programu si mohou v Profiklubu vybírat odměny za body nasbírané prodejem produktů SanSwiss.
Společnost SanSwiss se na nás s realizací internetové verze Profiklubu obrátila jako na dvorního dodavatele internetových řešení a zejména dodavatele internetového katalogu www.sanswiss.cz, který jsme pro SanSwiss dříve realizovali, a který okupuje díky naší péči přední příčky ve vyhledávačích.

zobrazit aktualitu

 

www.menorquina.cz

Společnost NEGOCIO s.r.o. nám zadala projekt, na kterém se nedá dělat jinak, než s nadšením a radostí. Až navštívíte www.menorquina.cz, pochopíte sami. Zmrzliny, zmrzlinové dezerty, hračky se zmrzlinou uvnitř a další ledové pochoutky dodává a na českém trhu distribuuje společnost NEGOCIO. Pro internetovou prezentaci Menorquina.cz jsme dodali grafický návrh, náš vlastní internetový systém Reflex a implementaci projektu jsme také vedli.

zobrazit aktualitu

 

www.caselogic.sk

Pro našeho současného klienta - společnost Solight s.r.o. - jsme spustili slovenskou verzi internetového obchodu Case Logic na adrese www.caselogic.sk. Společnost Solight s.r.o. je dovozcem a distributorem značky Case Logic pro Českou republiku a Slovenskou republiku. Produkty Case Logic najdete ve všech významných řetězcích a obchodech České i Slovenské republiky: Datart, Nay, K+B Expert, Electro World, Tesco, Makro a další. Pro e-shop caselogic.sk jsme – stejně jako pro caselogic.cz - dodávali grafický design, internetový systém Reflex a projektově jsme vznik e-shopu vedli.

zobrazit aktualitu

 

www.realtimetec.cz

Redesign webu www.realtimetec.cz – tak zněl úkol, se kterým nás oslovil náš dlouholetý klient – společnost Realtime Technologies s.r.o., který se zabývá servisem a instalací elektroniky, IT a telekomunikačních technologií pro významné světové značky a výrobce, jako jsou například O2, GTS Novera, LG, Foxconn, Panasonic, TRW a další. V rámci redesignu jsme navrhli nový moderní vzhled prezentace a včetně implementace slideru – rotujících výměnných bannerů na úvodní stránce.
Se zákazníkem jsem se dohodli, že administrační systém měnit nebudeme, protože i současná verze velice dobře podporuje SEO a umožňuje efektivně spravovat obsah prezentace.

zobrazit aktualitu

 

www.gasco.cz

Gasco s.r.o.

Pro pardubickou společnost GASCO spol. s r. o. jsme 9. března spustili nový projekt – internetové stránky www.gasco.cz. Hlavní náplní činnosti klienta jsou výstavba, opravy a rekonstrukce plynárenských zařízení a výstavba vodovodů, kanalizací a dalších inženýrských sítí. Pro klienta jsme dodávali komplexní dodávku od grafického návrhu, přes vedení projektu až po výpomoc se vznikem a naplněním obsahu. Internetová prezentace www.gasco.cz jsme implementovali na našem vlastním internetovém systému Reflex.

zobrazit aktualitu

 

www.prodirect.cz

Královéhradecká softwarová společnost Prodirect s.r.o. nás oslovila s požadavkem na zásadní úpravy webu – a to jak z hlediska designu, tak samotného administračního systému pro správu webu. Prodirect s.r.o. je přední dodavatel informačního systému pro obalářský průmysl a software pro výrobní společnosti. Připravili jsme grafický návrh a po jeho odsouhlasení jsme se pustili do implementace samotného webu, který naleznete na drese www.prodirect.cz. Důležitou součástí webu je např. prostor pro prezentaci referencí klienta. Konzultacemi jsme také pomohli zákazníkovi z hlediska obsahu.
Součástí dodávky byl analytický nástroj Google Analytics, který poskytuje informace o počtu a způsobu chování návštěvníků webu.

zobrazit aktualitu

 

www.bizvio.com

Internetová prezentace Bizvio.com je dalším spuštěným projektem z naší dílny. Tento projekt nám zadala společnost BIZVIO, s.r.o., která se zabývá konzultacemi a poradenstvím v oblasti strategických nákupů, nákupu a prodeje obecně, dodávek staveb a rekonstrukcí a reverzních e-Aukcí. Internetovou prezentaci najdete na www.bizvio.com. Pro tento projekt jsme dodali grafický návrh, náš vlastní internetový systém Reflex, na kterém projekt běží a umístění prezentace na web hostingu. S klientem proběhla před spuštěním prezentace konzultace na téma SEO a copywriting.

zobrazit aktualitu

 

www.obklady-verdek.cz

Pro společnost Obklady Verdek, která je naším dlouholetým klientem, jsme připravili modernizaci vzhledu internetové prezentace www.obklady-verdek.cz. Společnost Obklady Verdek dodává obklady, dlažby, vinylové podlahy, koupelnové vybavení, stavební chemii, ale také kompletní koupelny na klíč.
O celou zakázku jsme se kompletně postarali, dodali jsme grafický návrh a naše výrobní oddělení celý web do nové grafiky převedlo. Celá internetová prezentace je postavená na fotogaleriích produktů a realizací. Proto bylo důležité navržení způsobu zobrazování.

zobrazit aktualitu

 

www.caselogic.cz

Prvním projektem spuštěným v únoru byl internetový obchod caselogic.cz. Provozovatelem obchodu je společnost Solight s.r.o. , která je dovozcem a distributorem značky Case Logic pro Českou republiku a Slovenskou republiku. Produkty Case Logic najdete ve všech významných řetězcích a obchodech České i Slovenské republiky: Datart, Nay, K+B Expert, Electro World, Tesco, Makro a další. Pro e-shop caselogic.cz jsme dodávali grafický design, internetový systém Reflex a projektově jsme vznik e-shopu vedli.

zobrazit aktualitu

 

www.kovpal.com

Náš dlouholetý klient - dobrušská společnost KOVPAL Dobruška s.r.o. se na nás obrátil s požadavkem na modernizaci své internetové prezentace www.kovpal.com. Po dohodě se zákazníkem jsme modernizovali nejen samotný vzhled prezentace, ale implementovali jsme i novou verzi internetového a administračního systému Reflex. KOVPAL Dobruška se zabývá návrhem, vývojem a sériovou výrobou speciálních ocelových palet a přepravníků. Kromě zmíněného systému Reflex jsme dodali také nový grafický vzhled a projekt jsme pro zákazníka také řídili.

zobrazit aktualitu

 

www.azdevelopment.cz

Pro společnost AZ Development, s.r.o. jsme připravili internetovou prezentaci, jejíž hlavním cílem je představení poradenských služeb v oblasti developementu, investic i strategického poradenství. Prezentaci naleznete na www.azdevelopment.cz. Pro projekt jsme dodali grafický návrh, který vznikal v úzké kooperaci s klientem, konzultacemi jsme pomohli k finalizaci struktury prezentace a implementovali jsme náš internetový systém Reflex, který je zárukou snadné a efektivní správy obsahu a dobré SEO optimalizace. Jednatelem společnosti je ing. Luboš Janhuba, jehož osobní internetovou prezentaci jsme téměř současně s touto uvedli do rutinního provozu na www.janhuba.cz.

zobrazit aktualitu

 

www.janhuba.cz

Tak trochu jinou internetovou prezentaci jsme realizovali pro zpěváka a podnikatele ing. Luboše Janhubu. Tuto prezentaci najdete na www.janhuba.cz.  Jako zpěvák a umělec je pan Janhuba např. předsedou správní rady Filharmonie Hradec Králové, ale i sólovým zpěvákem. Jako podnikatel je velice úspěšný konzultant v oblasti developmentu a strategického poradenství, včetně poradenství investičního.
Pro tento projekt jsme dodali grafický návrh, konzultacemi jsme přispěli ke vzniku finální struktury webu a implementovali jsme náš vlastní internetový systém Reflex.

zobrazit aktualitu

 

S Novým rokem je tu nový newsletter

Hned v prvním týdnu roku 2012 jsme připravili nové vydání newsletteru eStudio.cz. Tématem je podpora při získávání nových klientů pro elektronické obchody našich zákazníků. Dozvíte se o programu Aukro+ a o Google Merchants (sekce Nákupy na Google), seznámíte se s novými posilami našeho týmu, budete upozorněni na podvodné chování některých katalogů firem a zjistíte, jaké jsme pro vás přichystali novinky v produktech. V neposlední řadě jsme se v tomto newsletteru pochlubili získáním certifikace ISO dle systémové normy ISO 9001:2009, na což jsme velmi hrdí. Takže pokud jste ještě nečetli mailovou formu newsletteru eStudio.cz, přečtěte si newsletter na webu.

zobrazit aktualitu

 

www.pttrade.cz

Prvním projektem spuštěným do ostrého provozu v roce 2012 byla internetová prezentace www.pttrade.cz. Společnost Jan Podhajský - PT trade se zabývá návrhem, prodejem a montáží LED osvětlení a to jak veřejným, tak průmyslovým. Cílem bylo přehledně prezentovat služby a reference společnosti. Design si zákazník dodal svůj vlastní a u nás proběhlo jeho nastylování a napojení do našeho internetového systému Reflex. Pro prezentaci společnosti PT trade jsme dodávali internetový systém Reflex a projektově jsme vznik prezentace vedli.

zobrazit aktualitu

 

Získali jsme ISO 9001

S radostí oznamujeme, že se nám v závěru roku 2011 podařilo splnit náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo velkých hráčů na poli webdesignu v České republice může pochlubit tím, že by tuto certifikaci vlastnil. My jsme nyní těchto několik firem rozšířili o další.

zobrazit aktualitu

 

dTest upozorňuje na katalogové podvody

Časopis dTest přinesl v čísle 11/2011 článek s názvem Katalogové podvody, ve kterém upozorňuje na podvodné chování některých firem nabízejících reklamní zápisy do různých rejstříků a katalogů firem.

zobrazit aktualitu

 

www.vybavanacestu.cz

Dalším spuštěným projektem z naší dílny je e-shop Vybavanacestu.cz. Jedná se o internetový obchod zabývající se prodejem příslušenství, elektroniky a zařízení pro cestování. Heslo obchodu je „Vše pro Vaše pohodlí na cestách“. Najdete zde brašny, pouzdra, nabíječky, vysílačky, přenosnou elektroniku a další sortiment. Pro projekt jsme dodali komplexní služby od grafického návrhu až po služby copywritingu a SEO optimalizace. Projekt je provozován na adrese www.vybavanacestu.cz.

zobrazit aktualitu

 

www.farmet.es

Pro našeho dlouholetého klienta - společnost FARMET a.s. - jsme realizovali micro site pro španělský trh. Současná internetová prezentace v českém jazyce na www.farmet.cz se soustřeďuje zejména na prezentaci svým výrobků a svých obchodních partnerů, u kterých lze stroje a mechanizaci zakoupit. FARMET a.s. dále buduje svá obchodí zastoupení v zahraničí. Po větší množině micro sites v květnu 2011 došlo aktuálně také k realizaci právě této španělské verze na adrese www.farmet.es.

zobrazit aktualitu

 

www.zpanp.eu

Pro významnou českou společnost ZPA Nová Paka, a.s. jsme realizovali anglickou mutaci internetové prezentace zpanp.cz. ZPA má dlouholetou tradicí v oblasti vývoje, výroby a poradenství v oboru měřicí a regulační techniky. Doména jsme po dohodě s klientem zvolili www.zpanp.eu. Z české verze byl převzat obsah o společnosti, kontakty a vybrané produkty. Design anglické mutace prezentace je poplatný firemní korporátní identitě a je shodný se vzhledem zpanp.cz.

zobrazit aktualitu

 

www.prima-obed.cz

Doslova lahůdkovým projektem je další spuštěná internetová prezentace z naší dílny. Pro společnost Matulová s.r.o. jsme připravili prezentaci Prima-oběd.cz. Zákazník provozuje samoobslužnou restauraci Terasa, samoobslužnou restauraci Gurmán a domácí výrobu lahůdek. Tomu odpovídá i hlavní struktura webu.
Vychytávkou tohoto projektu je mobilní aplikace, díky které si můžete i mimo kancelář zjistit, co dobrého pro vás ořichystali na Prima-oběd.cz právě dnes.

zobrazit aktualitu

 

www.pohodove-bydleni.cz

Jako společný projekt eStudio.cz a společnosti ROTEXIM vznikl e-shop Pohodové-bydlení.cz. V nabídce tohoto e-shopu najdete široký sortiment bytového textilu a doplňků pro váš byt, dům, zahradu či dovolenou. Pohodové-bydlení.cz nabízí polštáře, přikrývky, sedací vaky, matrace, ale i podsedáky či plážová lehátka. E-shop vznikl jako důsledek již déle trvajících dodávek služeb v oblasti SEO péče pro projekt společnosti ROTEXIM.

zobrazit aktualitu

 

Konference Efektivní web 2011

Ve středu 2. listopadu jsme se zúčastnili X. ročníku konference Efektivní web, která se konala v Hradci Králové v hotelu Nové Adalbertinum.
Program konference byl nabitý informacemi na téma webové prezentace, e-shopy, optimalizace, PPC kampaně, Facebook a v neposlední řadě internetové redakční systémy.
Právě na toto téma jsme připravili na letošní konferenci prezentaci my. Naše myšlenky úspěšně prezentoval ředitel společnosti pan Martin Fiala. Věříme, že jsme návštěvníky zaujali a na příští ročník konference Efektivní web zveme i vás.

zobrazit aktualitu

 

Věrnostní program Elnino.cz

Pro společnost  el nino parfum, s.r.o. jsme na základě zadání - s přispěním zkušeností našich konzultantů a programátorů - vyvinuli a implementovali věrnostní program. Věrnostní program Elnino.cz je dalším významným krokem, který Elnino.cz s naší podporou učinilo na cestě ke zlepšování vztahu se zákazníky a služeb, které jim poskytuje. Přístup do věrnostního programu je možný po přihlášení se jako registrovaného zákazníka.

zobrazit aktualitu

 

Elnino.cz potřetí za sebou Shopem roku!

Internetová parfumerie Elnino.cz i letos získala prvenství v kategorii Krása a zdraví v soutěži ShopRoku 2011. Je to již potřetí za sebou, což znamená druhou obhajobu. Gratulujeme!
My v eStudio.cz jsme hrdí na to, že poskytujeme služby nejúspěšnějším firmám ve svém oboru v České republice.
Anketu ShopRoku pořádá Heureka.cz a o nejkvalitnějším e-shopu hlasují sami uživatelé a zákazníci elektronických obchodů.

zobrazit aktualitu

 

Změna fakturační adresy

Ke dni 12. října 2011 proběhla změna místa podnikánífakturační adresy. Společnost ing. Martin Fiala – eStudio má tedy nyní sjednocenu adresu místa podnikání (fakturační adresu) s adresou provozovny. Tato adresa je Mrštíkova 1122/40, 500 09, Hradec Králové – Malšovice.

Prosím proveďte změnu ve svých fakturačních systémech. Děkujeme.

Připravili jsme pro vás na stažení kopii aktuálního výpisu z živnostenského rejstříku.

zobrazit aktualitu

 

www.solidni-obchod.cz

Dalším naším spuštěným projektem je Solidní-obchod.cz. Realizovali jsme ho pro našeho významného zákazníka, který se zabývá prodejem produktů značek Solight, D-Clean, Case Logic, Bandridge a dalších osvědčených značek. V nabídce e-shopu najdete doplňky do auta, drobné domácí elektro, menší domácí osvětlení, elektroinstalační materiál a další. Zkrátka vše, co se hodí do bytu, domu i do auta. Projekt naleznete na adrese www.solidni-obchod.cz.

zobrazit aktualitu

 

SEO péče pro VšeProKolo.cz

Nově poskytujeme službu SEO péče pro e-shop VšeProKolo.cz. Po delší době, kdy na straně klienta nebyl čas ani energie se starat o e-shop ve větším rozsahu, než je běžné plnění a správa produktů, se vedení společnosti VOJTĚCH KULHÁNEK s.r.o. rozhodlo svěřit nám do péče svůj internetový obchod. Děkujeme za důvěru a věříme, že nezklameme. Je nám ctí starat se o e-shop, který provozuje značka s tradicí již od roku 1856. Firma VOJTĚCH KULHÁNEK s.r.o. se řadí mezi TOP 10 obchodů zabývajících se prodejem jízdních kol a souvisejícího zboží a služeb.
Naší prací a odpovědností v rámci služby SEO péče je starat se o obsahovou stránku e-shopu, kterou rozšiřujeme a optimalizujeme. Dále máme v péči PPC kampaně, optimalizaci exportů produktů na srovnávače zboží a také Facebook profil VšeProKolo.cz.

zobrazit aktualitu

 

www.wholesale-perfumes.eu

Pro našeho VIP klienta - společnost el nino parfum, s.r.o. - jsme realizovali nový design evropského velkoobchodního e-shopu. Po celkovém redesignu stěžejního maloobchodního e-shopu www.parfemy-elnino.cz tak došlo k aplikaci nové corporate identity také u tohoto velkoobchodního projektu společnosti Elnino. E-shop www.wholesale-perfumes.eu je anglicky komunikující e-shop, jehož cílová skupina jsou velkoobchodní partneři z celé Evropy.

zobrazit aktualitu

 

www.bp.perfumy-hurtownia.pl

Dalším realizovaným projektem pro našeho VIP klienta – společnost el nino parfum, s.r.o. - je velkoobchodní e-shop určený pro trh v Polsku. Tento e-shop provozuje Elnino na adrese bp.perfumy-hurtownia.pl a polští prodejci na něm najdou kompletní aktuální sortiment parfémů určený pro polský trh včetně každodenně aktualizovaných cen.

zobrazit aktualitu

 

Nové vydaní Newsletteru eStudio.cz

A je tu nové vydání Newsletteru eStudio.cz. Tentokráte je věnované sociálním sítím, především Síti Facebook. Najdete v něm tipy, jak Facebooku využít pro podporu svého podnikání. Přečtěte si náš Newsletter eStudio.cz, věříme, že v něm najdete zajímavé a užitečné informace a tipy. Zároveň jsme připravili stránky věnované speciálně Facebooku a Facebook aplikacím jako jsou Like tlačítko, Like box, a další. Vaší pozornosti doporučujeme také Facebook obchod.

zobrazit aktualitu

 

www.parfemy-elnino.cz

Nový design internetové parfumerie Elnino.cz jsme spustili 16. srpna 2011. Po několikatýdenní práci a přípravách jsme uvedli do rutinního provozu nový design internetové parfumerie Elnino.cz, který byl připravován s cílem opět atakovat stupně vítězů v soutěži Shop roku 2011. Internetová parfumerie Elnino.cz je vítězem v kategorii Krása a zdraví v předešlých dvou ročnících soutěže Shop roku 2009 a 2010.

zobrazit aktualitu

 

www.alip.cz

Do rutinního provozu jsme spustili internetovou prezentaci Alip.cz, jejíž realizaci nám zadala společnost ALIP Czech Republic s.r.o., která je profesionálním dodavatelem litých podlah. Dodává lité anhydritové a cementové podlahy. Pro ALIP jsme provedli celkovou modernizaci, tedy redesign i implementaci nové verze internetového systému Reflex. Připravili jsme také jednoduchý, ale nadčasový design, který je přehledný a jasně návštěvníka naviguje na daný druh služby. Součástí dodávky byly také služby copywritingu a SEO optimalizace.

zobrazit aktualitu

 

www.nan-strechy.cz

Novou internetovou prezentaci jsme připravili pro společnost N&N střechy. Najdete ji na adrese www.nan-strechy.cz. Společnost se zabývá zejména nátěry střech a opravami střešní krytiny. Doplňkovými službami jsou čištění a nátěry fasád, renovace a opravy komínů, nátěry klempířských prvků a další. Modernizace proběhla jak zvenku, tak uvnitř. Prezentace má nový grafický vzhled, upravené texty a běží na internetovém systému Reflex.

zobrazit aktualitu

 

www.vodomery.cz

Pro společnost RENOVA s.r.o. – našeho dlouholetého klienta – jsme připravili modernizaci internetové prezentace. RENOVA s.r.o. se zabývá především opravami, ověřováním a prodejem vodoměrů, měřičů tepla a příslušenství. Modernizace prezentace v sobě skrývá novou verzi internetového systému Reflex, nový vzhled a částečně novou strukturu včetně kompletně nového obsahu. Tuto prezentaci najdete na adrese www.vodomery.cz.

zobrazit aktualitu

 

www.sortimo.cz

Pro našeho dlouholetého zákazníka jsme realizovali novou – produktovou – internetovou prezentaci zaměřenou na vestavby do vozidel značky Sortimo. Společnost TOP CENTRUM – Jaroslav Novák se zaměřuje na nářadí, nástroje, stroje a komplexní sortiment pro řemeslo a montážní a servisní firmy. Proto se rozhodla prezentovat také svůj nový produkt – vestavby do vozidel Sortimo. Novou prezentaci najdete na adrese www.sortimo.cz.

zobrazit aktualitu

 

www.autosklo-hak.cz - konfigurátor autoskel

Unikátní konfigurátor tónování autoskel jsme vyvinuli, ve spolupráci s našimi odborníky na flash technologie, pro společnost AUTOSKLO - H.A.K. spol. s r.o. Jedná se o zásadní a progresívní rozšíření dnes již zavedené internetové prezentace společnosti AUTOSKLO – HAK, které zákazníkům přináší skvělou možnost vyzkoušet si přímo na webu, jak bude slušet tónovaná autoskla právě jejich typu a zejména barvě vozidla. Vyzkoušet konfigurátor tónování autoskel můžete na této adrese.

zobrazit aktualitu

 

www.autodily-nechanice.cz

Pro našeho dlouholetého klienta AUTO NECHANICE jsme realizovali nový elektronický obchod s použitými i novými auto díly. Tento projekt najdete na adrese www.autodily-nechanice.cz. AUTO NECHANICE je jeden z největších prodejců použitých náhradních dílů. Jedná se o další projekt našeho dlouholetého klienta v oblasti automoto. Z dřívějších projektů lze zmínit např. www.likvidace-nechanice.cz.

zobrazit aktualitu

 

www.farmet.cz - jazykové mutace

Pro společnost FARMET a.s. - našeho dlouholetého klienta - jsme připravili prezentace malého rozsahu pro šest jazykových mutací. Její současná internetová prezentace v českém jazyce na www.farmet.cz se soustřeďuje zejména na prezentaci svým výrobků a svých obchodních partnerů, u kterých lze stroje a mechanizaci zakoupit. FARMET a.s. má, či chystá, svá obchodní zastoupení také v zahraničí. Proto vznikly tyto prezentace malého rozsahu v dalších jazykových mutacích – holandská, italská, rumunská, ukrajinská, litevská a lotyšská.

zobrazit aktualitu

 

www.advokati-hradec.cz

Pro pražskou společnost Advokátní kancelář Doleček, Kahounová, Sedláčková jsme realizovali tzv. startovní internetovou prezentaci. Jedná se několikastránkovou prezentaci vybudovanou s cílem prezentovat svou přítomnost v královéhradeckém regionu. Nově vzniklá pobočka této advokátní kanceláře přichází s novými produkty v oblasti sportovního a realitního práva, které však chce aktivně nabízet i mimo tento region.

zobrazit aktualitu

 

www.bomaco-rossi.cz

Pro podporu návštěvnosti našeho e-shopu Parfémy-Eva.cz jsme připravili SEO site na doméně www.bomaco-rossi.cz. Na této stránce připravili naši copywriteři obsah zaměřený na parfémy a originální značkové parfémy. Tato SEO stránka je určená k tomu, aby díky svým vysokým page a s-rankům pomohla zpětnými odkazy elektronickému obchodu Parfémy-Eva.cz, na který odkazuje, při jeho cestě vzhůru ve výsledcích vyhledávání ve vyhledávačích.

zobrazit aktualitu

 

www.bonusy.solight.cz

Pro společnost Solight s.r.o. jsme připravili bonusový program pro prodejce a dealery této společnosti. Všichni obchodní partneři najdou tento program na adrese bonusy.solight.cz. Bonusový program umožňuje prodejcům, kteří nakupují od Solight, sbírat za své objednávky body a následně za ně vybírat a měnit je za odměny. Jedná se svým způsobem o loajalitní program, díky kterému si společnost Solight buduje věrnost svých velkoobchodních odběratelů.

zobrazit aktualitu

 

www.klimatizace.profo.cz

Pro klienta provozujícího prodejní katalog www.profo.cz – společnost PROFO HK, a.s. jsme realizovali tzv. SEO site na adrese www.klimatizace.profo.cz. Jedná se internetovou prezentaci vybudovanou za účelem nalákání vyhledávačů, jak název SEO site naznačuje, ale také potencionálních klientů. Společnost PROFO HK, a.s. se dlouhodobě zabývá prodejem a servisem zařízení pro autoservisy. Tato prezentace je zaměřena na prezentaci a podporu prodeje plniček klimatizací.

zobrazit aktualitu

 

www.střešní-okna.eu

střešní-okna.eu

Pro našeho současného klienta jsme realizovali a spustili internetovou prezentaci www.střešní-okna.eu, která má za úkol prezentovat služby společnosti PROMONT střešní okna s.r.o. v oblasti prodeje a montáže střešních oken. V rámci tohoto projektu realizujeme pro klienta také služby internetového marketingu. Jsou jimi především úprava textů (copywriting) a registrace do katalogů. Internetová prezentace www.střešní-okna.eu je postavena na internetovém systému Reflex.

zobrazit aktualitu

 

www.parfemy-eva.cz

Internetový obchod Parfémy-Eva.cz je naším dalším vlastním projektem. Jak název e-shopu napovídá, jedná se o internetovou parfumerii, kterou nově provozujeme a realizovali jsme ji ve spolupráci s naším dlouholetým obchodním partnerem. Výhodou pro zákazníky parfumerie Parfémy-Eva.cz je profesionální a rychlá distribuce objednaných parfémů zajišťovaná také naším partnerem. E-shop je postaven na internetovém systému Reflex.

zobrazit aktualitu

 

www.offroad-bazar.sk

Pro našeho stálého klienta – Offroad Auto Jase z Nové Paky – jsme připravili internetovou prezentaci sloužící pro prezentaci služeb v oblasti prodeje offroad vozů, náhradní dílů a servisu vozů 4x4 zákazníkům ze Slovenské republiky. Prezentaci najdete na adrese www.offroad-bazar.sk. Prezentace je střídmá, ale graficky zajímavá a prezentuje produkty v potřebném rozsahu. Klient od nás v rámci projektu obdržel grafický design, texty a také internetový systém Reflex.

zobrazit aktualitu

 

www.offroad-bazar.cz

Pro našeho stálého klienta – Offroad Auto Jase z Nové Paky – jsme realizovali tzv. SEO site na adrese www.offroad-bazar.cz. Jedná se rozsahem o malou internetovou prezentaci, jejímž cílem je stahovat na sebe pozornost vyhledávačů a následně návštěvníků a generování obchodních příležitostí formou potenciálních klientů pro společnost Offroad Auto Jase. Společnost Offroad Auto Jase se zabývá dovozem, prodejem a servisem offroad vozů. Klient od nás v rámci projektu získal grafický návrh, textový obsah. Klient od nás v rámci projektu obdržel grafický design, texty, základní SEO optimalizaci a také internetový systém Reflex.

zobrazit aktualitu

 

www.dobrebydleni.info

Pro společnost Dobré bydlení s. r. o. jsme realizovali redesign internetové prezentace www.dobrebydleni.info. Společnost Dobré bydlení s. r. o. se zabývá developerskou činností, tedy přípravou a realizací projektů v oblasti rezidenčního bydlení se soustředěním se na rodinné a řadové domy zejména v okolí Hradce Králové, např. v Kostelci nad Orlicí, v Týništi nad Orlicí nebo Albrechticích nad Orlicí.

zobrazit aktualitu

 

www.citygolf.cz

Citygolf.cz je internetová prezentace, na které jsme v průběhu února 2011 provedli na základě zadání klienta redesign a masivní změny funkčnosti. V rámci zadání proběhla změna hlavičky elektronického obchodu www.citygolf.cz a také další funkčnosti. Na e-shopu Citygolf.cz najdete komplexní sortiment golfového vybavení, od golfových setů, přes golfové boty, bagy, vozíky, oblečení až po samotné golfové hole.

zobrazit aktualitu

 

www.kosmetika-kitty.cz

Pro našeho dlouholetého klienta – společnost el nino parfum, s.r.o. jsme realizovali elektronický obchod www.kosmetika-kitty.cz s kvalitní a bezpečnou dětskou kosmetikou oblíbených značek Hello Kitty, Winnie the Pooh, Disney, Gormiti a další. Z naší dílny pochází jak grafický návrh, tak samotný internetový systém Reflex, na kterém je e-shop Kosmetika-Kitty.cz provozován.

zobrazit aktualitu

 

www.zpanp.cz

Společnost ZPA Nová Paka, a. s. je naším významným a stálým zákazníkem, který se zabývá vývojem, výrobou, prodejem měřicí a regulační techniky. Pro ZPA Nová Paka, a.s. jsme připravili a spustili na internetové adrese www.zpanp.cz zcela novou internetovou prezentací s novým administračním rozhraním, kterou jsme nahradili naše starší řešení. V rámci tohoto projektu od nás klient získal kompletní dodávku našich služeb od projektového vedení, přes grafický návrh až po novou verzi internetového systému Reflex, jehož prostřednictvím probíhá správa obsahu internetové prezentace. Aktuálně pracujeme s tímto klientem na dalším internetovém projektu, který bude brzy spuštěn.

zobrazit aktualitu

 

www.kelcom.cz

Pro společnost KELCOM International spol. s r.o. jsme připravili redesign současné internetové prezentace. Kelcom International spol. s r.o. se již 20 let zabývá dovozem, prodejem, montáží a servisem zařízení pro ochranu majetku a osob a pro elektronické zabezpečení. Nový vzhled prezentace můžete shlédnout na www.kelcom.cz. Změnou designu bylo dosaženo výrazné modernizace a ke zvýšení přehlednosti prezentovaných produktů a služeb společnosti Kelcom.

zobrazit aktualitu

 

www.aplikace-hnojiv.cz

Pro našeho klienta - společnost Farmet a.s. - jsme připravili specializovanou internetovou prezentaci věnovanou tématu aplikaci hnojiv prostřednictvím strojů z produkce právě společnosti Farmet a.s. Prezentaci můžete shlédnout na www.aplikace-hnojiv.cz. Pro tento projekt jsme připravili grafický design s následnou implementací našeho internetového systému Reflex.

zobrazit aktualitu

 

www.affekt.cz

Pro společnost Outdoorový obchod, s.r.o. jsme připravili nový kabát internetového obchodu Affekt.cz. Tento nový design můžete vidět na www.affekt.cz od 24. ledna.
Změnou designu bylo dosaženo především lepší přehlednosti e-shopu pro zákazníky a usnadnění orientace v širokém sortimentu Affekt.cz. Celý obchod je postaven na našem internetovém systému Reflex.

zobrazit aktualitu

 

www.profesionalni-autodily.cz

Pro našeho současného klienta - pana Krejčíka – jsme spustili dne 24. ledna e-shop www.profesionalni-autodily.cz. Jedná se o další projekt tohoto zákazníka v oblasti auto-moto, konkrétně náhradní díly pro automobily.
E-shop Profesionální-díly.cz je postaven na našem internetovém systému Reflex. Zároveň jsme dodali grafický design.
Jedinečnost tohoto e-shopu je v napojení na web servis společnosti TecDoc Informations System GmbH se sídlem v Německu. Tímto propojením je zaručená aktuálnost zobrazovaných produktů. Při každém zobrazení výběru zboží v e-shopu proběhne automatická aktualizace zboží a zobrazí se v daný moment aktuální data, která do systému poskytnul výrobce konkrétního dílu.

zobrazit aktualitu

 

Nejlevnější-sauna.cz

Pro našeho dlouholetého klienta jsme realizovali nový elektronický obchod www.nejlevnejsi-sauna.cz, na kterém si můžete vybrat mimo jiné sauny, parní lázně, topidla a regulace, ochlazovny a další doplňkové zboží a příslušenství související se saunováním. Pan Dyntar je zkušeným prodejcem v tomto oboru s napojení přímo na výrobce.

zobrazit aktualitu

 

www.weddingdesign.cz

Pro společnost Bateau Lavoir s.r.o. jsme 20. ledna spustili novou internetovou prezentaci Weddingdesign.cz. Tato prezentace propaguje komplexní služby svatební agentury, kterou zákazník provozuje. V rozsáhlých fotogaleriích se lze nechat inspirovat, jak svou svatbu pojmout.
Weddingdesign.cz je provozován na našem internetovém systém Reflex. Grafiku a celý design této prezentace si dodal klient sám.

zobrazit aktualitu

 

www.sayerlack.cz

Výhradní dovozce značky Sayerlack do české republiky – společnost Colora spol. s r.o. – je dalším zákazníkem, pro kterého jsem realizovali internetovou prezentaci. Tento projekt na adrese www.sayerlack.cz je zaměřen na informování o sortimentu a novinkách a na podporu prodeje a prodejních zástupců, ať už vlastních, nebo nasmlouvaných regionálních prodejců.

zobrazit aktualitu

 

Lepší servis pro naše zákazníky

Také v roce 2010 jsme výrazně posílili tým eStudio.cz. Toto posílení nám umožňuje více se soustředit na servis našich zákazníků, na podporu jejich podnikání a prezentace na internetu a na služby a konzultace v oblasti nejen internetového marketingu. Získali jsme také více času a anergie na vývoj dalších produktů zaměřujících se především na to, aby byly účinnou podporou vašeho internetového podnikání.
Mezi naše poslední posily patří například:

zobrazit aktualitu

 

www.stylbau.cz

Dne 7. ledna byla spuštěna pro generálního dodavatele staveb – stavební firmu STYLBAU, s.r.o. - nová internetová prezentace na adrese www.stylbau.cz. Společnost STYLBAU je dodavatelem staveb jak bytové výstavby, tak i průmyslových staveb a staveb občanské vybavenosti. Tento projekt jsme realizovali na našem vlastním internetovém systému Reflex. Součástí služeb byl také grafický design webu a dále služby v oblasti copywritingu (tvorba textů pro celý web) a SEO optimalizace všech stránek.

zobrazit aktualitu

 

www.praskova-lakovna.com

Dne 29. prosince byla spuštěna pro klienta Petra Čermáka, který v Nové Pace provozuje práškovou lakovnu kovů, novou internetovou prezentaci www.praskova-lakovna.com. Tento projekt si klade za cíl přehledným způsobem informovat potenciální zákazníky o všech nabízených službách. Součástí realizace tohoto projektu, který je postaven na našem internetovém systému REFLEX bylo zajištění celkového grafického návrhu, dále pak fotodokumentace z provozu Práškové lakovny Čermák a také SEO optimalizace a doplnění textových podkladů dodaných klientem.

zobrazit aktualitu

 

www.ortnb.cz

Komplexní dodávku projektu jsme realizovali pro společnost ORT Nový Bydžov, spol. s r.o. na adrese www.ortnb.cz. Cílem tohoto projektu je propagace a komunikace komplexních služeb tohoto zákazníka v oblasti výroby a oprav strojů, obrábění, kovovýroby, povrchových úprav a dalších služeb zejména pro výrobní společnosti.
Součástí projektu bylo projektové vedení, grafický design, internetový systém Reflex a dále služby v oblasti internetového marketingu.

zobrazit aktualitu

 

www.autosklo-hak.cz

Dne 26. listopadu jsme spustili nový projekt pro společnost AUTOSKOLO – H.A.K. spol. s r.o. na novém webu www.autosklo-hak.cz společnost propaguje svoje služby především v oblasti autoskel (prodej a montáže autoskel, tónování autoskel, automobilových střešních oken, kódování autoskel). Web www.autosklo-hak.cz je postaven na našem vlastním internetovém systému REFLEX. Klientovi jsme také poskytli služby v oblasti tvorby textů (copywriting) a SEO optimalizace. Hned po spuštění projektu jsme jako podporu nového webu ve vyhledávačích provedli registraci do katalogů. S klientem pracujeme na dalších aktivitách rozšiřujících funkcionalitu webu.

zobrazit aktualitu

 

www.profidily.cz

Pro našeho současného a dlouholetého zákazníka jsme realizovali nový internetový obchod s náhradními díly www.profidily.cz. Profidily.cz jsou postaveny na našem internetovém systému Reflex. Z naší dílny pochází také design webu, který je čistý a přehledný a podporuje tak snadnou orientaci v e-shopu profidily.cz, který se specializuje na nové autodílny renomovaných výrobců pro všechny značky a modely automobilů dostupných v ČR od Alfa Romeo až po Wartburg.

zobrazit aktualitu

 

www.kosmetika-zdravi.cz

Nový voňavý internetový shop z naší dílny spatřil světlo světa 23. listopadu. Jedná se o internetový obchod Kosmetika-Zdraví.cz, jehož prostřednictvím náš zákazník prodává parfémy a kosmetiku. Projekt Kosmetika-Zdraví.cz jsme nasadili na vlastním internetovém systému REFLEX. Pro tento internetový obchod již od začátku realizujeme infomaily – pravidelné „elektronické letáky“ posílané zákazníkům prostřednictvím e-mailu.

zobrazit aktualitu

 

www.dyntar.com

Pro našeho současného zákazníka – společnost DYNTAR s.r.o. – jsme spustili anglickou a německou jazykovou mutaci internetové prezentace dyntar.com na adrese www.dyntar.eu resp. www.dyntar.de. Základem obou jazykových mutací webu je – stejně jako tomu je u dyntar.com - náš vlastní internetový systém REFLEX.

zobrazit aktualitu

 

Elnino.cz opět vítězem soutěže SHOP ROKU!

Internetová parfumerie Elnino.cz obhájila v kategorii Krása a zdraví titul SHOP ROKU z roku 2009. Jsme hrdí na to, že poskytujeme služby nejúspěšnějším firmám ve svém oboru v České republice. Anketu SHOP ROKU pořádá Heureka.cz a o nejkvalitnějším e-shopu hlasují sami uživatelé a zákazníci.

zobrazit aktualitu

 

www.sklenene-dvere-pilecky.cz

V pátek 5. listopadu jsme spustili novou internetovou prezentaci pro firmu David Pilecký na adrese www.sklenene-dvere-pilecky.cz. Jedná se o prezentaci s luxusním designem a grafickým provedením. Základem prezentace je náš internetový systém REFLEX. Pan Pilecký se zabývá návrhem, výrobou a montáží skleněných dveří, skleněných stěn, ale i sprchových koutů. Cílem internetové prezentace bylo mít k dispozici reprezentativní web, který bude na první pohled vyjadřovat kvalitu dodávaných výrobků. Po spuštění projektu jsme se spolu se zákazníkem shodli na tom, že se podařilo cíl splnit.
Součástí projektu byly také konzultace v oblasti copywritingu a SEO optimalizace. Dalším krokem bude podpora webu formou registrace do katalogů.

zobrazit aktualitu

 

www.land-rover-dily.cz

eStudio.cz obdrželo od společnosti Auto-Jase, s.r.o. letos již druhou zakázku v podobě přepracování úzce specializovaného internetového obchodu www.land-rover-dily.cz s náhradními díly a doplňky pro vozy Land Rover, která spočívala v zajištění několika grafických návrhů desingu, SEO optimalizaci a realizaci prostřednictvím námi vyvíjeného redakčního systému REFLEX, který v tomto případě doznal několika speciálních úprav, které byly vyžádány zákazníkem. 

zobrazit aktualitu

 

www.likvidace-nechanice.cz

Nový projekt pro společnost Auto Nechanice jsme spustili 22. října. Nový web má adresu www.likvidace-nechanice.cz a klient na něm propaguje své komplexní služby v oblasti ekologické likvidace vozidel včetně jejich odvozu od zákazníka. Projekt jsme nasadili na vlastním internetovém systému REFLEX. Klient také využil služeb našeho copywritera a našich SEO odborníků pro optimalizaci WWW stránek pro vyhledávače.

zobrazit aktualitu

 

Podporujeme Stop zdražování elektřiny

Vytvořením webu a jeho provozem podporujeme aktivitu Stop zdražování elektřiny na doméně www.stopzdrazovanielektriny.cz. Jedná se již o druhý projekt, se kterým nás společnost FLORES s.r.o. oslovila. Prvním projektem bylo Stop zadlužování, které jsme realizovali v březnu letošního roku. Stop zdražování elektřiny je výzva, kterou adresoval Svazu průmyslu a dopravy vládě České republiky. Stránky výzvy Stop zdražování elektřiny naleznete zde. Plnou výzvu ve formátu PDF si můžete prohlédnout zde.

zobrazit aktualitu

 

Podporujeme osoby se zdravotním postižením

Centrum pro osoby se zdravotním postižením Světluška (Sociální služby Světluška, o.p.s.) jsme podpořili finančním darem. Věříme, že i náš skromný příspěvek pomůže dětem i dospělým se zdravotním postižením ke zvýšení kvality jejich života.

zobrazit aktualitu

 

Spuštění internetového obchodu kryty-kol.eu

Pro našeho dlouholetého zákazníka, firmu Vladimír Svatoš – AUTOMAX, jsme nově spustili internetový obchod na adrese www.kryty-kol.eu. Jedná se o internetový obchod s poklicemi na kola. Firma AUTOMAX již jeden obchod – s autodoplňky - provozuje na adrese www.automaxhk.cz. Internetový obchod Kryty-Kol.eu je postaven na našem internetovém systému REFLEX.

zobrazit aktualitu

 

Spuštění prezentace nausnice-sperky.cz

eStudio spustilo novou www prezentaci pro společnost Stříbrnictví U LVA na adrese www.nausnice-sperky.cz. Stříbrnictví U LVA provozuje kamenný obchod v OD Kaufland v Plzni a rozhodlo se provozovat i tento internetový obchod zejména se zbožím značky Swarovski. Součástí tohoto projektu byl jak návrh grafického designu, tak realizace celé internetové prezentace prostřednictvím našeho internetového systému REFLEX. Pro www.nausnice-sperky.cz jsme dodali také služby copywritingu pro kategorie internetového obchodu. Tato WWW prezentace je samozřejmě hostovaná na našich serverech v rámci služby Web hosting.

zobrazit aktualitu

 

Jsme zelená firma

Zapojili jsme se do projektu "Zelená firma". Všichni naši zaměstnanci a samozřejmě i jejich známí a příbuzní mají možnost se ekologickým způsobem zbavit vysloužilých drobných elektrospotřebičů a baterií. V rámci projektu Zelená firma jsme obdrželi sběrný box, který jsme umístili v prostorách naší firmy. O projektu Zelená firma se dozvíte více v přiloženém PDF souboru nebo na stránkách projektu na www.remasystem.cz.

zobrazit aktualitu

 

Spuštění internetové prezentace www.prirodni-matrace.cz

Po redesignu jsme spustili internetovou prezentaci Přírodní matrace pro společnost MATRACE A POSTELE s.r.o. Internetová prezentace je zaměřená na prodej matrací pouze z přírodních materiálů, jako je bavlna, koňské žíně, kokos apod. Pokud vás bolí záda, přírodní matrace jsou pro vás ideálním řešením. Na tomto webu se také dozvíte spoustu zajímavých informací o samotných přírodních materiálech. Vybrat si zde můžete samozřejmě také svoji novou postel.
Internetová prezentace www.prirodni-matrace.cz je postavena na našem internetovém systému REFLEX. Jako další krok plánujeme revizi textového obsahu webu.

zobrazit aktualitu

 

Nový design webu eStudio.cz

Konečně je to tady! Připravili jsme pro vás nový design webu eStudio.cz. Trvalo nám to déle, než jsme si sami představovali, ale přednost v řadě zakázek vždy dostali zákazníci, takže my sami jsme museli počkat...

zobrazit aktualitu

 

Spuštěna nová prezentace plavecké školy Juklík

Internetová prezentace www.juklik.cz pro společnost Baby Club Juklík je dalším realizovaným projektem z dílny eStudio. Baby Club Juklík učí děti milovat vodu a my jsme rádi, že jsme se mohli na tomto projektu podílet. Připravili jsme pro Baby Club Juklík grafický design prezentace a realizovali celý web v našem internetovém systému REFLEX. Specialitou byl systém náhrad, který je v provozu plaveckých škol velice používaným nástrojem.

zobrazit aktualitu

 

Spuštění internetového obchodu Novy-Mobil.cz

Na konci prázdnin jsme spustili náš nový internetový obchod Nový Mobil.cz, jehož jsme také provozovatelem. Pokud tedy přemýšlíte o novém mobilním telefonu, neváhejte a navštivte www.novy-mobil.cz. Doručujeme do 24-ti hodin! Vše skladem! K dispozici jsou 4 výdejní místa pro osobní odběr vašeho nového mobilu.
Základem internetového obchodu Nový Mobil.cz je náš vlastní internetový systém REFLEX. Svěží a přehledný grafický design je také z naší dílny.

zobrazit aktualitu

 

Spuštění internetového obchodu www.tuninghk.cz

Pro našeho dlouholetého klienta jsme spustili internetový obchod s tunikovými autodoplňky Tuning-HK.cz. Internetový obchod se specializuje na tuningové doplňky, autodoplňky a autokosmetiku. Nakoupit můžete také v kamenném obchodě v Hradci Králové. Pro tohoto klienta jsme spustili také internetový obchod www.automaxhk.cz. Oba e-shopy běží na našem internetovém systému REFLEX.

zobrazit aktualitu

 

Spuštěna internetová prezentace www.workbox.cz

Pro společnost FLORES s.r.o. jsme spustili produktovou internetovou prezentaci workbox.cz. Workbox je nástroj pro návrh, nasazení a řízení firemních procesů. Hlavním cílem nasazení produktu Datapolis Workbox ve firmách je obvykle zvýšení efektivity a výkonu. Design byl částečně převzat od polského výrobce. Internetová prezentace workbox.cz je založena na našem internetovém systému REFLEX. Pro FLORES s.r.o. jsme spouštěli v loňském roce také internetovou prezentaci www.floresps.cz.

zobrazit aktualitu

 

Spuštění internetový obchod www.o-gril.cz

Pro společnost Respektus s.r.o. jsme spustili internetový obchod www.o-gril.cz zaměřený především na přenosné zahradní plynové grily značky O-Gril. Dalším sortimentem jsou elektrické krby (Tulp) a biokrby (Decoflame). Pro tyto krby jsme před časem spouštěli pro stejného klienta internetový obchod danske-krby.cz. Svěží design obchodu je z dílny eStudio stejně tak jako´internetový systém REFLEX , který zajišťuje technologický chod internetového obchodu O-gril.cz.

zobrazit aktualitu

 

Spuštění internetového obchodu www.pestra-moda.cz

Pro společnost PESTRÁ MÓDA, s.r.o. jsme spustili internetový obchod PestraModa.cz. Tento internetový obchod se specializuje na značkové nápadité oblečení. Společnost provozuje i kamenný obchod v Hradci Králové. V sortimentu najdete španělskou módu značky Desigual, která je odlišná především svoji barevností, italskou módu značky Denny Rose vyznačující se nápaditostí a originalitou. Vše pak vhodně doplňuje punčochové zboží zastupující značky Omsa, Golden Lady a Sisi.
E-shop www.pestra-moda.cz je provozován na našem internetovém systému REFLEX. Grafika pochází také z naší grafické dílny.

zobrazit aktualitu

 

Nová prezentace Offroad Auto Jase

Dnes jsme spustili novou www prezentaci společnosti Auto Jase, s.r.o. na adrese  www.offroad-auto-jase.cz, která provozuje offroad autobazar, specializovaný offroad autoservis a prodej náhradních dílů pro offroad vozy.

zobrazit aktualitu

 

Změna sídla společnosti eStudio

Přestěhovali jsme se do nových prostor a ke dni 1. dubna 2010 jsme změnili sídlo společnosti. Naše nová adresa je Mrštíkova 1122/40, 500 09 Hradec Králové v tzv. "areálu Malšovická" naproti budově Policie ČR. Pro lepší orientaci můžete použít mapku na stránce kontaktů.

zobrazit aktualitu

 

Podporujeme Stop zadlužování

Vytvořili jsme internetovou prezentaci www.stop-zadluzovani.cz, na které je umstěna výzva Stop zadlužování.  Vítězové posledních deseti ročníků ankety Podnikatel roku sepsali tuto výzvu, v níž nabádají občany...

zobrazit aktualitu

 

Nejlepší obchod roku pochází z dílny eStudio

Slavíme úspěchy našich klientů. S hrdostí jsme přijali zprávu, že elektronický obchod Parfémy - Elnino.cz získal ocenění SHOP ROKU 2009 a navíc získal prvenství i v kategorii Krása a zdraví.

zobrazit aktualitu

 

Firma roku využívá služeb eStudio

Slavíme úspěchy našich klientů. S hrdostí oznamujeme, že společnost FARMET a.s. získala 1. místo v prestižní celostátní soutěži Vodafone Firma roku 2009. Tato soutěž je určena pro malé a střední podniky do 250 zaměstnanců a vyhlašují ji Hospodářské noviny.

zobrazit aktualitu

 

Spuštění internetové prezentace www.hs-horice.cz

Pro společnost Hořické strojírny spol. s r.o. jsme spustili novou internetovou prezentaci. Hořické strojírny se zabývají výrobou lesotechnicky - techniky pro dopravu dřeva a výrobou přídavných zametacích zařízení.
Internetová prezentace www.hs-horice.cz je postavena na našem internetovém systému REFLEX.

zobrazit aktualitu

 

Spuštění internetové prezentace www. domov-podzamci.cz

Pro Domov „V Podzámčí" v Chlumci nad Cidlinu jsme dnes spustili novou internetovou prezentaci. Jedná se o internetovou prezentaci domovů, které poskytují seniorům takovou podporu, která zajistí jejich klidný život v bezpečném prostředí.
Internetová prezentace www.domov-podzamci.cz je provozována na našem internetovém systému REFLEX.

zobrazit aktualitu

 

Spuštěna internetová prezentace ivt-cerpadla.cz

Dnes jsme spustili novou www prezentaci společnosti IVT čerpadla na adrese www.ivt-cerpadla.cz, která podniká v oboru tepelných čerpadel.

zobrazit aktualitu

 

Spuštění internetové prezentace www.ddu-hk.cz

Novou internetovou prezentaci jsme spustili pro diagnostický ústav v Hradci Králové. Jedná se o internetovou prezentaci zařízení prvního kontaktu pro děti, které mají být umístěny v zařízeních pro výkon ústavní výchovy.
Internetová prezentace www.ddu-hk.cz je provozována na našem internetovém systému REFLEX.
 

zobrazit aktualitu

 

Spuštění internetové prezentace www.astroporadenstvi.cz

Spustili jsme internetovou prezentaci pro společnost ASTRO poradenství Libor Šulc zabývající se astroporadenstvím manažerským poradenstvím a personálním poradenstvím.
Internetová prezentace www.astroporadenstvi.cz je postavena na našem internetovém systému REFLEX.

zobrazit aktualitu

 

Malšovická párty

 Málšovická párty aneb předvánoční besídka eStudio.cz

zobrazit aktualitu

 
 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html