kvs.jobos.cz

Občanské sdružení JOB nás oslovilo s poptávkou na vytvoření WWW stránek pro jeden ze svých projektů kurzů vzdělávání ve školství.
Cílem projektu umístěného na adrese kvs.jobos.cz je prezentace vzdělávacích kurzů poskytovaných sdružením pro školství. Organizace JOB pořádá semináře pro učitele mateřských, základních i středních škol.
Sdružení JOB se v rámci projektu „Podpora učitelů při zavádění inovací do výuky" zaměřuje na vzdělávání v oblasti mentorských dovedností. Na stránkách kvs.jobos.cz naleznou návštěvníci přehled plánovaných a realizovaných seminářů a kurzů a další informace k projektům sdružení.
Pro projekt jsme na základě grafického návrhu od klienta připravili grafické podklady pro implementaci a implementovali jsme ho na nejnovější verzi internetového CMS systému Reflex Web.

 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html