Lepší servis pro naše zákazníky

Také v roce 2010 pokračovalo rozšiřování našeho týmu. Toto průběžné posilování týmu nám umožňuje více se soustředit na servis našich zákazníků, na podporu jejich podnikání a prezentace na internetu a na služby a konzultace v oblasti nejen internetového marketingu. Získáváme také více času a energie na vývoj dalších produktů, zaměřujících se především na to, aby byly účinnou podporou vašeho internetového podnikání.
Nyní Vám poskytujeme své profesionální služby díky 17-ti člennému týmu, jehož součástí jsou grafici, kodéři, programátoři, specialisté na copywriting a internetový marketing, vedoucí projektů a pochopitelně zákaznický servis, který je stále naší prioritou.
Hledáme další nadšené internetové profesionály.

Nejnovějšími posilami našeho týmu jsou:

Ondřej Barnat
Novou posilou do týmu eStudio je na pozici manažera projektů od 1. října 2010 ing. Ondřej Barnat. Ondřej přišel do eStudia ze společnosti Generali development s.r.o. z Hradce Králové, kde pracoval na pozici programátor a analytik. Pracoval v IT support & Development center pro společnosti v holdingu Generali a spolupracoval na mezinárodních projektech pro Generali PPF Holding jako softwarový analytik a konzultant.

V eStudiu posílil oddělení vedení projektů a zákaznické podpory. Narůstající počet nových požadavků současných zákazníků na úpravu a nové funkcionality jejich webových prezentací a e-shopů již vyžadoval posílení této části firmy. Jsme přesvědčeni, že i díky tomuto kroku dojde ke zvýšení spokojenosti zákazníků díky možnosti zvládat větší množství požadavků tohoto typu.

Jaroslav Bílek
Novou posilou do týmu eStudio je na pozici marketingového manažera (internetový marketing, copywriting) od 1. listopadu 2010 ing. Jaroslav Bílek. Jarda přišel do eStudia z pražské společnosti FLORES s.r.o., kde zastával pozici marketingového ředitele a v posledních dvou letech se specializoval na internetový marketing. Společnost FLORES je výrobce ERP systému FLORES a HR sytému Hi2. Další zkušenosti v marketingu a internetových technologiích sbíral předešlých pět let ve společnost Tiscali ČR (dříve CZ COM a World Online).

Jarda má v eStudiu na starosti internetový marketing, produktový marketing a má za úkol vybudovat oddělení internetového marketingu.

 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html