Přednáška na Univerzitě Pardubice

V rámci projektu EU Investice do rozvoje vzdělávání jsme byli vedoucím předmětu „Tvorba WWW stránek“ na Fakultě ekonomicko-správní Univerzity Pardubice požádání, abychom připravili přednášku na téma „redakční systémy“.
Vzhledem k tomu, že sami vyvíjíme náš vlastní redakční systém (systém pro správu obsahu), rádi jsme se této přednášky ujali.
Přednášku připravil, a osobně na učebně v Pardubicích odpřednášel, náš kolega Jaroslav Bílek. V rámci přednášky byly zdůrazněny rozdíly mezi open source redakčními systémy a licencovanými systémy (např. náš internetový systém Reflex). Dále byly v přednášce zmíněny klady a zápory obou typů systémů a důvody, proč vlastně redakční systémy používat. Vedoucí předmětu byla kvitována objektivita a dostatečná míra obecnosti přednášky.
Věříme, že přednáška byla pro studenty přínosná a pomohla v jejich orientaci v oblasti redakčních systémů, resp. systémů pro správu obsahu WWW stránek a e-shopů, a pomůže jim případně i v jejich budoucích povoláních.
Další naše přednáška na Univerzitě Pardubice bude téměř přesně za měsíc – v pondělí 28.4.2014 – na téma SEO optimalizace.

 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html