OK Více informací

Tento web používá soubory cookies k poskytování interaktivních služeb, jako je přihlašování, k personalizaci obsahu či reklam a k analýze návštěvnosti stránek. Mějte povoleny cookies, abyste i vy mohli využívat všechny možnosti těchto stránek.
Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte.

Přednáška na Univerzitě v Pardubicích

Na pozvání Ekonomicko-správní fakulty Univerzity Pardubice jsme v rámci výuky předmětu Elektronický obchod přednášeli na téma Síla a význam internetového marketingu.
Přednášku připravil a ve výuce také odprezentoval náš kolega ing. Jaroslav Bílek, který již před cca 14 dny přednášel na toto téma také na Univerzitě v Hradci Králové v rámci akce HIT kariéra.
Na přednášku dorazilo cca 25 studentů, kteří se dozvěděli, jakým způsobem je třeba podporovat a pečovat o WWW stránky i elektronické obchody, aby byly úspěšné.

Věříme, že studenti, kteří se postupně dostanou do firemní praxe, nabité znalosti a informace uplatní a jejich teoretické znalosti byly obohaceny také o praktické ukázky z běžné firemní reality.

 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce