Profiklub.sanswiss.cz

Profiklub SanSwiss

Pro našeho dlouhodobého klienta – společnost SanSwiss s.r.o. (dříve Ronal) jsme realizovali internetovou verzi bonusového partnerského programu určeného prodejním a montážním partnerům společnosti SanSwiss. Tento partnerský program je umístěn na adrese profiklub.sanswiss.cz, kde mají možnost se partneři společnosti SanSwiss registrovat a následně přihlásit. V rámci partnerského programu si mohou v Profiklubu vybírat odměny za body nasbírané prodejem produktů SanSwiss.
Grafiku pro projekt jsme převzali s oficiálního korporátního vzhledu programu Profiklub a projekt jsme implementovali na našem vlastním systému Reflex.
Společnost SanSwiss se na nás s realizací internetové verze Profiklubu obrátila jako na dvorního dodavatele internetových řešení a zejména dodavatele internetového katalogu www.sanswiss.cz, který jsme pro SanSwiss dříve realizovali, a který okupuje díky naší SEO péči přední příčky ve vyhledávačích.

 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html