OK Více informací

Tento web používá soubory cookies k poskytování interaktivních služeb, jako je přihlašování, k personalizaci obsahu či reklam a k analýze návštěvnosti stránek. Mějte povoleny cookies, abyste i vy mohli využívat všechny možnosti těchto stránek.
Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte.

www.moonfruit.com

Pro našeho významného klienta ve Velké Británii - internetovou společnost Moonfruit - jsme vytvořili mobilní verzi jeho internetové stránky www.moonfruit.com. Grafický design mobilního webu byl daný vzhledem již existující internetové stránce Moonfruit.com. Zapotřebí bylo upravit ji pro mobilní zařízení tak, aby na nich bylo vše čitelné a uspořádané.
Pro projekt jsme dodali upravený vzhled designu přizpůsobený pro mobilní zařízení. Projekt jsme implementovali na nejnovější verzi našeho internetového systému Reflex Mobile, který plně podporuje optimalizované zobrazování na mobilních zařízeních i správu obsahu.
 

 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce