www.biomag.cz

Pro našeho významného klienta - jičínskou společnost BIOMAG - jsme nasadili do ostrého provozu zcela novou internetovou prezentaci na adrese www.biomag.cz. Společnost Biomag vyvíjí, vyrábí a do několika desítek zemí světa dodává, magnetoterapeutické přístroje.
Po důkladných analýzách a konzultacích jsme pro klienta připravili makety webu a následně grafické návrhy pro jednotlivé šablony. Po jejich schválení jsme se pustili do implementace prezentace na nejnovější verzi našeho internetové systému Reflex Web.
Do projektu jsme tedy přispěli konzultacemi, maketami a grafickým návrhem, vlastním internetovým systémem a v neposlední řadě také službami SEO optimalizace a copywritingu před spuštěním webu. Jako další krok jsou v plánu cizojazyčné mutace vycházející z právě spuštěné české verze.

 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html