www.cesky-mobil.cz

Pro našeho dlouholetého zákazníka a obchodního partnera jsme připravili zcela novou verzi e-shopu Český-mobil.cz. Původní záměr byl pouze e-shop tzv. „přebarvit“, tedy redesignovat. Vzhledem k obrovskému rozdílu ve funkcionalitách provozované a nové verze internetového systému Reflex Shop, které naše vývojové oddělení do systému neustále přidává, došlo k dohodě, že dojde nejen ke změně designu, ale k implementaci nenovější verze našeho systému Reflex Shop.
Díky tomu je na e-shopu Český-mobil.cz dostupná pokročilá funkcionalita na míru nakonfigurovaného našeptávače produktů, diskuzní fórum, na míru připravený slider na úvodní stránce, strukturované nastavení doprav a jejich cen a další. Z e-shopu také dochází k pravidelným exportům produktů na několik srovnávačů zboží, namátkou jmenujme Zboží.cz, Heureka.cz nebo Hledejceny.cz.
V neposlední řadě je třeba zmínit napojení e-shopu, resp. systému Reflex Shop na interní informační systém zákazníka, kterým je v tomto případě Altus Vario.

 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html