www.dm-izol.cz

Pan Martin Dvořák se na nás na základě dohody s naším obchodním konzultantem obrátil s úkolem na modernizaci současných WWW stránek www.dm-izol.cz. Současné stránky již nevyhovovaly jak z hlediska grafického, tak obsahového a neplnili tak svůj úkol – získávání potenciálních zákazníku pro prodej služeb firmy DM – IZOL.
Nové WWW stránky jsme dodali v rámci tohoto projektu tzv. na klíč. Připravili jsme grafický návrh vzhledu WWW stránek a implementovali jsme je na nejnovější verzi internetového systému Reflex Web. Zároveň jsme pro klienta kompletně připravili optimalizovaný obsah webu, který pomůže rychlé indexaci modernizovaného webu ve vyhledávačích a pomůže jeho vystavování na předních pozicích. Zároveň jsme web DM-Izol.cz do začátku podpořili zpětnými odkazy formou registrací do katalogů, které pomohou dosáhnout vyššího hodnocení webu ve vyhledávačích.

 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html