www.kardanka.cz

Pro našeho významného zákazníka, společnost CS Technika s.r.o. jsme uvedli do ostrého provozu další internetový obchod. Tentokrát se jedná o e-shop s díly a příslušenstvím pro stroje a zahradní techniku. Na e-shopu kardanka.cz tak mohou zákazníci najít jak hydraulické rozvaděče, kardany a různé adaptéry pro připojení strojů za traktory, tak i sedačky, volanty, elektro díly, ale i kvalitní vybavení do dílny.
Tento internetový obchod je určen především pro majitele zahradní techniky a firmy provozující tuto techniku.
Součástí implementace internetového obchodu kardanka.cz byl i modul e-mailový marketing umožňující rozesílat plně v režii zákazníka infomaily.
Pro projekt jsme dodali grafický návrh a implementovali jsme ho na vlastním internetovém a redakčním (CMS) systému Reflex. Součástí služby je také spolehlivý a profesionální webhosting na vyhrazeném virtuálním serveru.

 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html