www.motomach3.cz

Pan Kovář z jaroměřské společnosti Sadon, s.r.o. se nám, po dřívějších špatných zkušenostech s předchozími dodavateli e-shopů a po delším vyjednávání, rozhodl svěřit do péče svůj e-shop Motomach3.cz.
Na něm se zabývá prodejem všeho, co se týče jeho velkého koníčku a to jsou motorky a všechno kolem nich, od motorek samotných, přes oblečení, helmy až po náhradní díly a doplňky a příslušenství.
Po schválení maket a grafického návrhu vzhledu internetového obchodu jsme se mohli pustit do práce. S panem Kovářem jsme se domluvili na posunu prací, protože jsme byli před dokončením nové verze internetového systému CMS Reflex, který výrazně usnadňuje následnou tvorbu mobilních verzí webů a bylo by škoda nemít k dispozici novou verzi CMS Reflex na tomto projektu.

Součástí dodávky projektu byla i implementace měřícího a analytického nástroje Google Analytics, registrace a aktivace srovnávačů zboží (Hereuka.cz a Zboží.cz), podpora při startu e-shopu formou tvorby zpětných linků a prvotní SEO optimalizace a vytvoření optimalizovaného obsahu pro pět kategorií e-shopu. Klient také využívá našich web hostingových služeb.
Jsme přesvědčeni, že nám se díky naší péči důvěru pana Kováře získat podaří a panu Kovářovi přejeme úspěch na internetu.

 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html