www.profo.cz

Dalším projektem z oblasti auto-moto jsou WWW stránky www.profo.cz našeho stálého klienta - společnosti PROFO HK, a.s. Jedná se o prodejní online katalog zařízení pro autoservisy ,na jejichž prodej a servis se společnost zaměřuje. Po dohodě s klientem jsme přistoupili k implementaci nejnovější verze našeho redakčního CMS systému Reflex, který disponuje nejnovějšími technologickými prvky, jako je drag&drop, automatické přesměrování stránek apod.
Pro nový internetový online katalog profo.cz jsme připravili design webu, implementovali ho na našem internetovém redakčním /CMS) systém Reflex a také jsme připravili importy dat z interních systémů společnosti PROHO HK pro snadné plnění produktů a informací o nich. Provoz internetového obchodu profo.cz zajišťujeme díky našemu spolehlivému webhostingu na našich vlastních serverech.

 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html