www.romantik-horakova.cz

Na romanticky založené zákazníky je zaměřen nově spuštěný e-shop Romantik-Horáková.cz, který jsme připravili pro firmu Naďa Horáková. Klientka se dosud soustředila na svůj kamenný obchod v Novém Bydžově a tímto krokem rozšířila své aktivity i na internet. Na e-shopu najdete spodní i noční prádlo, drobné bytové doplňky i další drobnůstky i větší kousky pro radost, příjemné bydlení i hezky strávené chvíle.
Klientka si naplnila e-shop vlastními silami, my jsme z oblasti internetového marketingu přispěli do projektu romantik-horakova.cz zejména přípravou exportů produktů do srovnávačů zboží (Zboží.cz a Heureka.cz) a konzultacemi. Dalším naším příspěvkem byl romantický grafický návrh a nejnovější verze internetového systému Reflex Shop, na kterém jsme projekt implementovali.
Klientce i projektu přejeme úspěchy při jejich prvních krocích v internetovém prodeji.

 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html