www.tesarstvi-hovorka.cz

Prostřednictvím našeho obchodního zástupce jsme podepsali smlouvu o dílo na realizaci nových WWW stránek pro tesařství Jiří Hovorka.
Současné stránky nebylo možné spravovat s důrazem na plnění optimalizovaným obsahem a na optimalizaci pro vyhledávače obecně (SEO). Proto jsme se po dohodě s klientem pustili do práce na nových WWW stránkách postavených na nejnovější verzi našeho internetového CMS systému www.reflex-cms.cz, který je pro SEO optimalizaci perfektně připraven a plně ji podporuje.
Po schválení maket a následně i grafického návrhu jsme se pustili do implementace nových WWW stránek www.tesarstvihovorka.cz. Pro projekt jsme také připravili optimalizovaný obsah samozřejmě zaměřený na poskytované služby s důrazem na regionální zaměření klienta a naplnili ho prostřednictvím administračního systému na stránky. Dále jsme také správná slova a fráze umístili přesně tam, kde je internetové vyhledávače očekávají a hledají.
Pro lepší umístění nových WWW stránek ve výsledcích vyhledávání, jsme je také podpořili zpětnými linky formou registrací do katalogů.

 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html