www.vyklizeni-hk.eu

Další WWW stránky jsme vytvořili pro našeho klienta, pana Pavlíka ze Smiřic. Tentokrát jsme pro něj připravili projekt na adrese vyklizeni-hk.eu, na kterém se zaměřuje na propagaci svých služeb v rámci celé České republiky. Dosavadní WWW stránky se zaměřovaly pouze na region Hradce Králové a okolí.
Pan Pavlík vyslechl naše doporučení a šel s námi do dalšího projektu na zcela nové doméně. Oba jeho projekty: Vyklizeni-HK.cz a Vyklizeni-HK.eu se navzájem doplňují a navíc se podporují vzájemnými zpětnými linky. Do projektu jsme přispěli především naším know-how z oblasti SEO optimalizace pro vyhledávače a tvorby efektivního a optimalizovaného obsahu. Jsme přesvědčeni, že se to brzo projeví na předních pozicích nových WWW stránek ve vyhledávačích na zvolené fráze.
Na nejnovější verzi našeho internetového systému Reflex Web jsme implementovali upravený - již existující - grafický design z předešlého projektu a tím snížili náklady na vznik nových WWW stránek.
Projekt vyklizeni-eu podpoříme také PPC reklamními kampaněmi a formou budování zpětných linků.

 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html