www.autobazar-pracharna.cz

Pro našeho významného klienta – společnost PRACHÁRNA autoprodej s.r.o. jsme spustili nový projekt, kterým je portál - online katalog autobazaru Prachárna na adrese www.autobazar-pracharna.cz. Původní záměr na redesign jsme po dohodě s klientem změnili na vytvoření nového portálu na nejmodernější verzi našeho internetového a redakčního CMS systém Reflex, který klientovi poskytuje nově mnohem efektivnější a pohodlnější správu celého portálu a to jak plnění nově přijatých vozů do prodeje, tak i automatické exporty do externích – zejména inzertních – systémů.
Naše zkušenosti se segmentem autobazarů napomohly k efektivní přípravě logistiky portálu a přenosů dat.
Pro internetový portál www.autobazar-pracharna.cz jsme připravili design webu a implementovali jsme ho na našem vlastním internetovém a redakčním CMS systém Reflex. Portál autobazaru Prachárna je provozován prostřednictvím spolehlivého webhostingu na vyhrazeném virtuálním serveru zákazníka.

 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html