Kariéra

Vítejte na stránkách s nabídkou práce a Vaší nové kariéry v eStudio.cz Hradec Králové. Chcete začít nebo vybudovat svou kariéru právě v Hradci Králové? Kontaktujte nás.

Jsme na počet lidí spíš menší firma, ale mezi firmami poskytujícími internetové systémy pro weby a e-shopy rozhodně mezi trpaslíky nepatříme. Jsme největší firmou v oboru, ve které můžete najít novou práci v Hradci Králové a jednou z největších firem v oboru v regionu.

Baví Vás weby a moderní technologie? Pak jste tu správně.

Do našeho týmu v Hradci Králové hledáme aktuálně posilu na pozici projektový manažer s nástupem co nejdříve. Zjistěte více o této pozici.

Dále aktuálně hledáme profíka na pozici programátor s nástupem ihned. Zjistěte více o této pozici.

Nové posily do týmu, chytré hlavičky, hledáme průběžně na následující pozice:  

 

PHP programátorPHP programátor
(nástup ihned)

HTML / CSS kodérHTML / CSS kodér


Obchodní zástupceObchodní zástupce
(nástup ihned)

 

Linux administratorLinux administrátor
(nástup ihned)

 

Projektový manažerProjektový manažer

 

Grafik - webdesignerGrafik - webdesigner


Proč pracovat u nás v eStudio.cz?

Je hned několik důvodů, proč zakotvit a  budovat svoji kariéru u nás. Stačí chtít pracovat pro tým i na sobě a my jsme připraveni nabídnout nejen následující:

  • volná pracovní doba a možnost práce z domu
  • osobní přístup
  • progresivní platové ohodnocení
  • mladý přátelský kolektiv
  • možnost extra přivýdělku (provize z prodejů)
  • možnost firemního notebooku
  • zázemí rostoucí firmy


Co o práci v eStudio.cz říkají naši kolegové

"Dělám práci, která mě baví, jsou za mnou vidět výsledky a klienti z mojí práce mají užitek. Oceňuju možnost práce z domu."
Jarda, SEO konzultant

"Práce v eStudiu je zajímavá a různorodá, málokdy se tu setkám se stereotypem. Práce mě baví a vidím za sebou výsledky. Za jedny z hlavních výhod považuji dobrou spolupráci na pracovišti a flexibilní pracovní dobu."
Jana, projektová manažerka

"Pracovat v eStudiu je pro mě přínosem, protože se snažíme jít pozitivní cestou k našim zákazníkům, kterým chceme pomáhat v jejich podnikání. Když nám pak klient děkuje za dobře odvedenou práci, tak mě to vždy potěší, protože vím, že to neděláme zbytečně."
David, obchodník

"Já se do práce vždy těším a práce v eStudiu mě baví. Skvělý tým profesionálů a výborné podmínky na pracovišti se odráží v úspěšných projektech a spokojenosti našich klientů. Možnost práce z domu je bezva."
Jirka, projektový manažer

 

A jak to u nás v eStudio.cz vypadá?

Připravili jsme pro Vás pár fotek "ze zákulisí", které Vám umožní podívat se, jak to u nás vypadá. Nasajte atmosféru našich prostor.

 

Neříkáme, kolik přijmeme nových zaměstnanců, jsme pružní, rosteme a pokud je potřeba, nové členy do týmu přijímáme. Například v roce 2011 se rozrostl náš tým o 3 členy. V roce 2012 jsme se rozrostli o další 3 kolegy a další jsou v plánu pro rok letošní, aby nám pomohli pokrýt rostoucí počet projektů a firemních aktivit. Nové kolegy hledáme průběžně na výše uvedené pozice.

 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html