Milníky naší společnosti

 

1992 - založení společnosti jako dodavatele komplexních služeb v oblasti grafického designu a
výpočetní techniky. Prodáváme první zakázkové programy, školíme uživatele, prodáváme počítače PC a ATARI

1994 - stali jsme se autorizovaným vývojářem a prodejcem osobních počítačů Apple Computer

1995 - otevřeli jsme kancelář v centru Hradce Králové, na třídě S. K. Neumanna. Posilujeme i v prodeji a servisu PC, instalujeme a spravujeme počítačové sítě (Novell, AppleShare)

1996 - začali jsme vyvíjet softwarové aplikace pro platformu Apple i PC. Velké úspěchy slavíme s multiplatformnímy síťovými aplikacemi na databázi FileMaker.Školíme uživatele jak efektivně využívat kancelářský software (Microsoft Word, Excel).

1998 - upevnili jsme svoji pozici v oblasti dodávek a konzultací řešení pro předtiskovou přípravu (DTP, DTR, scan, nátisk a osvit). Instalujeme a školíme profesionální řešení od Adobe, Epson. Automatizujeme předtiskovou přípravu i pro zahraniční zákazníky (Německo).

1999 - připravujeme první webové stránky a větší WWW prezentace, většinu již s jednoduchým redakčním systémem

2000 - založili jsme samostatnou webdesignovou divizi pod značkou eStudio.cz připravující internetové stránky a aplikace. Prvních dvacet registrovaných domén. Webhostingové služby nabízíme ve spolupráci se společností Czechia.

2001 - přestěhovali jsme se do větších prostor - v budově Povodí Labe v Hradci Králové máme 3 propojené kanceláře (cca 75m2) a 2 parkovací místa. Spouštíme webhostingové služby na vlastním serveru v datacentru Sitel Praha. Registrujeme domény a hostujeme přes 40 webů. Internetové stránky již optimalizujeme pro vyhledávače.

2002 - spustili jsme první eshop - elektronický obchod s napojením na informační systém (běžel na FoxPro)

2003 - spustili jsme elektronický obchod www.novymobil.cz

2004 - vyvinuli jsme první verze internetového systému REFLEX
          - spustili jsme první PPC kampaň Google AdWords pro našeho zákazníka

2005 - přestěhovali jsme se do větších prostor na tř. Bratří Štefanů 492 v Hradci Králové - cca 105m2 nad autosalonem Citroen

2006 - slavili jsme úspěchy našich klientů: elektronický obchod novymobil.cz získal první místo mezi internetovými obchody a čtvrté místo v oboru telekomunikacích v soutěži WEB TOP 100

2008 - počet stálých členů týmu eStudio.cz přesáhl deset. Vydáváme novou verzi systému - Reflex 2, která spoju silný redakční systém (CMS), eshop s pokročilými funkcemi a speciální moduly.

2009 - slavíme úspěchy s našimi klienty: eshop Parfémy Elnino.cz se stal elektronickým obchodem roku 2009 a společnost Farmet a.s., které jsme od roku 2001 spravovali internetové stránky,  se stala Vodafone Firmou roku 2009

2010 - velikost našeho stálého týmu přesáhla již 15 spolupracovníků
          - opět slavíme úspěchy s našimi klienty: e-shop Parfémy Elnino.cz obhájil vítězství v anketě ShopRoku 2010 v kategorii Krása a zdraví
          - přestěhovali jsme se do nových, větších (165 m2) a repezentativnějších prostor v Hradci Králové, areál Malšovická v Mrštíkově ulici.

2011 - začali jsme vydávat Newsletter eStudio.cz
          - vydáváme novou verzi systému - Reflex 3. Pokročilé funkce předbíhají konkurenci i dostupné OpenSource redakční systémy.
          - další úspěchy s našimi klienty: internetová parfumerie Parfémy Elnino.cz již potřetí za sebou vítězí v anketě ShopRoku 2011 v kategorii Krása a zdraví
          - absolvovali jsme ISO certifikační audit a získali jsme certifikát jakosti ISO 9001:2009

2012 - náš stálý tým tvoří již 25 profesionálů. Zkvalitňujeme naše webhostingové a serverhostingové služby. Máme více než 40 serverů. Registrujeme více než 600 domén. Intenzivně vyvíjíme náš systém Reflex 3. Optimalizujeme nejen weby, ale také naše vnitrofiremní procesy. Znovu procházíme certifikací ISO bez ztráty kytičky.

 

 
 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html