OK Více informací

Tento web používá soubory cookies k poskytování interaktivních služeb, jako je přihlašování, k personalizaci obsahu či reklam a k analýze návštěvnosti stránek. Mějte povoleny cookies, abyste i vy mohli využívat všechny možnosti těchto stránek.
Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte.

Affekt.cz

Pro společnost Outdoorový obchod, s.r.o. jsme připravili nový kabát internetového obchodu Affekt.cz. Tento nový design můžete vidět na www.affekt.cz od 24. ledna.
Změnou designu bylo dosaženo především lepší přehlednosti e-shopu pro zákazníky a usnadnění orientace v širokém sortimentu Affekt.cz. Celý obchod je postaven na našem internetovém systému Reflex.

 
 

Případová studie projektu — Affekt.cz

Společnost Outdoorový obchod, s.r.o. provozuje již několik let internetový obchod affekt.cz na našem internetovém systému Reflex. Na konci roku 2010 dospěl klient po diskuzi s námi k názoru, že je třeba „jít s dobou“ a modernizovat vzhled obchodu včetně úpravy navigace a zlepšit tím přehlednost a uživatelský komfort pro zákazníky.
Po schválení designu klientem jsme přistoupili k jeho implementaci na e-shop. „Vnitřek“ e-shopu byl klientem označen za funkční a proto zůstal beze změn.

 

 
 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce