Affekt.cz

Pro společnost Outdoorový obchod, s.r.o. jsme připravili nový kabát internetového obchodu Affekt.cz. Tento nový design můžete vidět na www.affekt.cz od 24. ledna.
Změnou designu bylo dosaženo především lepší přehlednosti e-shopu pro zákazníky a usnadnění orientace v širokém sortimentu Affekt.cz. Celý obchod je postaven na našem internetovém systému Reflex.

 
 

Případová studie projektu — Affekt.cz

Společnost Outdoorový obchod, s.r.o. provozuje již několik let internetový obchod affekt.cz na našem internetovém systému Reflex. Na konci roku 2010 dospěl klient po diskuzi s námi k názoru, že je třeba „jít s dobou“ a modernizovat vzhled obchodu včetně úpravy navigace a zlepšit tím přehlednost a uživatelský komfort pro zákazníky.
Po schválení designu klientem jsme přistoupili k jeho implementaci na e-shop. „Vnitřek“ e-shopu byl klientem označen za funkční a proto zůstal beze změn.

 

 
 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html