Alip.cz

Společnost ALIP Czech Republic s.r.o. nás oslovila s poptávkou na modernizaci současné internetové prezentace www.alip.cz, která už, jak vzhledem a strukturou, tak i možnostmi SEO optimalizace pro vyhledávače, nevyhovovala.
Pro ALIP ČR jsme připravili jednoduchý, ale nadčasový design, který je přehledný a jasně návštěvníka naviguje na daný druh služby. Klient má bohatou zásobu fotografií pro naplnění fotogalerie. Důležitou součástí jsou kontakty a zejména poptávkový formulář, jehož prostřednictvím lze zadat poptávku na konkrétní druh podlahy s určením jejích rozměrů.

 

 

 
 

Případová studie projektu — Alip.cz

Pro projekt Alip.cz jsme dodali komplexní řešení. Z naší dílny je nejen grafický design, ale i náš vlastní internetový systém Reflex, na kterém je Alip.cz implementován. Celý projekt jsme také projektově vedli. Součástí dodávky byly i služby copywritingu, SEO optimalizace a registrace do katalogů.

Společnost ALIP Czech Republic s.r.o. je zkušený a profesionální dodavatel litých podlah. Dodává lité podlahy jak anhydritové, tak i cementové. Součástí nabídky jsou také klasické betonové podlahy, ale i pěnobetonové izolace a sádrové omítky. Alip také dodává podlahy finální. Zajišťuje kompletní servis od prvotní konzultace, přes zaměření a dodávku až po samotnou realizaci lité podlahy.

 

 
 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html