Aplikace-hnojiv.cz

Pro našeho klienta - společnost Farmet a.s. - jsme připravili specializovanou internetovou prezentaci věnovanou tématu aplikaci hnojiv prostřednictvím strojů z produkce právě společnosti Farmet a.s. Prezentaci můžete shlédnout na www.aplikace-hnojiv.cz. Pro tento projekt jsme připravili grafický design s následnou implementací našeho internetového systému Reflex.

 
 

Případová studie projektu — Aplikace-hnojiv.cz

Cílem tohoto menšího projektu www.aplikace-hnojiv.cz je mít k dispozici monotematickou úzce profilovanou internetovou prezentaci, která bude zaměřená na to, aby díky svému cílenému obsahu získávala přístupy z vyhledávačů a následně sloužila jako vstupní kanál na hlavní prezentaci společnosti Farmet a.s. na adrese www.farmet.cz.
My jsme do tohoto projektu přispěli tím, že jsme ho řídili, dodali jsme grafický design a náš internetový systém Reflex. Aktuální obsah si klient dodal a naplnil sám. V plánu jsou další kroky v oblasti internetového marketingu.

 
 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html