Autosklo - H.A.K. s.r.o.

Internetovou prezentaci Autosklo-HAK.cz provozuje společnost AUTOSKLO – H.A.K. s.r.o., která rozšířila řady našich pardubických klientů. Tato společnost se zabývá prodejem a výměnou autoskel a dalšími souvisejícími službami.
Klient získal kompletní dodávku projektu, návrh grafiky a struktury webu, konzultace, tvorbu textů, SEO optimalizaci a registraci do katalogů.

 
 

Případová studie projektu — Autosklo - H.A.K. s.r.o.

Internetová prezentace autosklo-hak.cz je zcela novou prezentací z naší dílny pro tohoto klienta. Web na stejné adrese již existoval, ale již neplnil očekávání klienta ani z hlediska vzhledu, ani z hlediska funkčnosti.
Pro klienta jsme realizovali kompletní dodávku projektu, od návrhu grafiky a struktury webu, přes konzultace, tvorbu textů až po SEO optimalizaci a registraci do katalogů
S klientem dále pracujeme na rozšiřujících funkcionalitách webu a v případě potřeby spravujeme jeho obsah.
Během několika týdnů od spuštění projektu se nám pomocí správné optimalizace webu, vhodně zvolených textů a registrace do dostatečného počtu internetových katalogů podařilo dostat web na zvolená klíčová slova na přední stránky na Seznam.cz.

 
 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html