Autosklo-HAK.cz - konfigurátor tónování autoskel

Pro společnost AUTOSKLO - H.A.K. spol. s r.o. jsme realizovali konfigurátor tónování autoskel. Jde o zásadní rozšíření internetové prezentace www.autosklo-hak.cz, které nejdete na následující adrese. V branži jde o unikátní řešení umožňující návštěvníkům stránek AUTOSKLO – HAK vyzkoušet si, jak se hodí jednotlivé barvy a jejich odstíny právě k jejich typu a zejména barvě vozidla.

 
 

Případová studie projektu — Autosklo-HAK.cz - konfigurátor tónování autoskel

Zadání od klienta bylo následující. Vybudovat nástroj, který umožní potenciálním zákazníkům vyzkoušet si přímo na internetových stránkách společnosti AUTOSKLO – HAK, jak se jednotlivé barvy tónování autoskel hodí právě k typu a barvě jejich vozidla a získat tak nové zákazníky nejen pro službu tónování autoskel.
Zadání jsme vyřešili pomocí flash technologií, která umožňuje přesně to, co bylo od konfigurátoru požadováno a očekáváno.
Konfigurátor tónování autoskel umožňuje zvolit si typ vozidla (kombi, SUV, MPV, a další) a barvu vozidla. K typu vozidla a jeho barvě si pak může zákazník vyzkoušet různé barvy fólií na autoskla a jejich odstíny. Další vlastností konfigurátoru je možnost s vozidlem otáčet a prohlédnout si tak vůz opatřený foliemi ze všech stran.
Zákazník se ihned po zvolení konfigurace dozví předběžnou cenu tónování autoskel právě na jeho typu vozidla. Součástí stránky konfigurátoru je také kontaktní formulář pro odeslání poptávky. V branži jde o ojedinělé řešení, které společnost AUTOSKLO – HAK výrazně odlišuje od konkurence.

 
 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html