Bonusy.solight.cz

Pro společnost Solight s.r.o. jsme připravili bonusový program pro prodejce a dealery této společnosti. Všichni obchodní partneři najdou tento program na adrese bonusy.solight.cz. Bonusový program umožňuje prodejcům, kteří nakupují od Solight, sbírat za své objednávky body a následně za ně vybírat a měnit je za odměny. Jedná se svým způsobem o loajalitní program, díky kterému si společnost Solight buduje věrnost svých velkoobchodních odběratelů.

 
 

Případová studie projektu — Bonusy.solight.cz

Pro nás je to jedna ze zakázek, která je spíše programátorská než čistě webová, ale i takové umíme. Cílem bylo mít systém, který si dokáže stahovat data z interního informačního systému a načítat katalog dárečků. Registrovaný prodejce má k dispozici přehled nasbíraných (přijatých) bodů a vydaných bodů (které již vyměnil za dárečky) vč. toho, za který dáreček body již vyměnil a kdy. Na očích je stále informace, kolik bodů ještě zbývá. Celý bonusový systém se chová jako elektronický obchod, ve kterém dochází k výměně nasbíraných bodů za zboží, které má svoji bodovou hodnotu.
Na základě přání klienta jsme připravili jak českou, tak slovenskou mutaci bonusového programu na adresách bonusy.solight.cz resp. bonusy.solight.cz. Internetovou prezentaci společnosti naleznete na adrese www.solight.cz.
Jedná se svým způsobem o loajalitní program, díky kterému si společnost Solight buduje věrnost svých velkoobchodních odběratelů. Tento systém z marketingového hlediska také přispívá ke snížení odchodů odběratelů ke konkurenčním dodavatelům.

 
 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html