DYNTAR spol. s r.o.

Pro společnost DYNTAR s.r.o., která se zabývá výrobou, prodejem, instalací a servisem saun, infrasaun a veškerého wellness vybavení, jsme realizovali projekt www.dyntar.com. V rámci této internetové prezentace propaguje společnost DYNTAR s.r.o. svůj komplexní wellness sortiment mimo jiné i prostřednictvím bohatých fotogalerií.
Součástí naší komplexní dodávky byl grafický design, projektové vedení, konzultace, tvorba textů a SEO optimalizace.

 
 

Případová studie projektu — DYNTAR spol. s r.o.

Bohatý popis komplexního wellness sortimentu včetně velkého množství fotografií ve fotogaleriích čeká na zákazníky na webu www.dyntar.com, který jsme realizovali pro společnost DYNTAR spol. s r.o.
Za velice zdařilý a „šmrncovní“ považujeme grafický design, který jsme navrhli pro projekt dyntar.com. V rámci projektu získal zákazník také projektové vedení, konzultace, tvorbu textů a SEO optimalizace celé prezentace.
Na podzim 2011 jsme pro tohoto klienta spustili také anglickou a německou verzi internetové prezentace www.dyntar.com na adresách www.dyntar.eu (anglická verze) a www.dyntar.de (německá verze).

 
 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html