E-shopy

Ziskové e-shopy - to je, oč tu běží! Díky skvělé business a marketingové logice našeho internetového systému Reflex Shop implementujeme e-shopy, které napomáhají tomu, aby byly úspěšné.

Internetový systém Reflex Shop podporuje různé marketingové nástroje, jako jsou slevové kupóny, dárkové poukazy, slevy za registraci, ale i větší funkční cely jako je např. věrnostní program.
Z obchodních nástrojů se chceme pochlubit prodejními skupinami, cenovými hladinami a samozřejmě možností propojení téměř na jakýkokoli informační (ERP) systém.

Projděte si naše reference v oblasti implementace e-shopů a přesvědčte se sami o kvalitě a profesionalitě naší práce!

 
 
 
 

Proteco-nářadí.cz

Na konci první květnové dekády jsme uvedli do rutinního provozu e-shop Proteco-nářadí.cz pro tradičního dodavatele kvalitního nářadí, zahradní techniky a vybavení do dílny, společnost PROTECO nářadí s.r.o. z Podbřezí u Dobrušky.

 
 

Výbavanacestu.cz

Den po Mikuláši jsme spustili do provozu nový e-shop Výbavanacestu.cz. Podle hesla  e-shopu, které je „Vše pro Vaše pohodlí na cestách“ zde najdete zboží, které se na cestách budou hodit. Jsou to např. brašny, pouzdra, nabíječky, vysílačky, přenosná elektronika a další sortiment. Tento projekt se vyznačuje originálním designem, který je zaměřen plně ve shodě se zaměřením obchodu tzv. „outdoorově“. Od hlavičky webu, přes styl menu a tlačítek až po použité písmo - vše evokuje volnost a pohyb.

 
 

ZPANP.eu

Významná a tradiční česká společnost ZPANP, a.s. nás oslovila – v souladu s její strategií expandovat na zahraniční trhy - s potřebou realizace anglické mutace své internetové prezentace. Současná prezentace v českém jazyce, kterou jsme realizovali pro ZPA v únoru 2011, je provozována na www.zpanp.cz. Pro anglickou jazykovou mutaci byla zvolena doména www.zpanp.eu.

 
 

Pohodové-bydlení.cz

Jako společný projekt eStudio.cz a společnosti ROTEXIM vznikl e-shop Pohodové-bydlení.cz. V nabídce tohoto e-shopu najdete široký sortiment bytového textilu a doplňků pro váš byt, dům, zahradu či dovolenou. Pohodové-bydlení.cz nabízí polštáře, přikrývky, sedací vaky, matrace, ale i podsedáky či plážová lehátka. E-shop vznikl jako důsledek již déle trvajících dodávek služeb v oblasti SEO péče pro projekt shop.rotexim.cz.

 
 

Zaujali nás naše reference? Kontaktujte nás! Volejte 603 201 845, nebo piště na poptavky@estudio.cz.

Zjistěte více o tom, jak pracujeme a co konkrétně pro Vás můžeme udělat. Rádi Vás uvítáme u nás na kávu a bezplatnou konzultaci.

 
 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html