Farmet.cz - jazykové mutace

Společnost FARMET a.s. je náš dlouholetý klient zabývající se výrobou zemědělských strojů a zemědělské mechanizace. Tato společnost byla vyhlášena v roce 2009 Firmou roku v České republice v prestižní celostátní soutěži Vodafone Firma roku 2009. Společnost FARMET a.s. plánuje expanzi na další zahraniční trhy. Proto se na nás obrátila s požadavkem na internetové prezentace v šesti cizojazyčných jazykových verzích.

 
 

Případová studie projektu — Farmet.cz - jazykové mutace

Marketingové oddělení FARMETu přišlo s požadavkem na realizaci menších internetových prezentací v šesti jazykových mutací odpovídajících plánům na expanzi na tyto konkrétní zahraniční trhy. Jedná – oproti hlavnímu webu společnosti FARMET - se o obsahově stručnější prezentaci s méně funkcemi, které jsou jako alternativou právě k mateřskému webu společnosti. Slouží pro prezentaci společnosti FARMET a.s. – zejména produktového portfolia - na trzích, kam je plánována expanze.

Hlavním cílem těchto menších jazykových mutací je prezentovat stručně, nicméně v dostatečném rozsahu produktové portfolio FARMETu v daném regionu. Zároveň těmito cizojazyčnými prezentacemi poskytuje FARMET obchodní podporu a také kontakt na lokální obchodní zastoupení obou divizí společnosti FARMET a. s. Jedná se o jazykové mutace pro následující země: Itálie, Rumunsko, Holandsko, Litva. Lotyšsko a Ukrajina.

Pro tento projekt jsme navrhli grafický design a následně ho implementovali na našem vlastním internetovém systému Reflex. Celý projekt jsme pro zákazníka také řídili.

Farmet Itálie
Farmet Itálie
Farmet Lotyšsko
Farmet Holandsko
Farmet Rumunsko
Farmet Ukrajina
 
 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html