Fotbal-Týniště.cz

Přesně na „čarodejnice“ jsme se s klientem dohodli na spuštění projektu Fotbal-Týniště.cz do ostrého provozu. Jedná se o WWW stránky fotbalového klubu SK Týniště, který je naším dlouholetým klientem a před časem nás požádal o redesign a modernizaci svého webu.

 
 

Případová studie projektu — Fotbal-Týniště.cz

SK Týniště nad Orlicí je náš dlouholetý klient, který od nás již web pro svůj fotbalový tým měl implementován. I proto nás oslovil s tím, abychom provedli modernizaci prezentace jeho fotbalového klubu. Tuto poptávku jsme s radostí uvítali a pustili se do návrhu grafického vzhledu WWW stránek a návrhu řešení jeho implementace v návaznosti n definované cíle.

Cílem nových WWW stránek pro SK Fotbal Týniště nad Orlicí bylo provést jejich modernizaci jak z hlediska grafického vzhledu, tak i struktury prezentovaných informací a v neposlední řadě i administrační části. V té byl zadán požadavek na zjednodušení zadávání výsledků utkání hned po jejich skončení.
Dalším zadáním bylo obecně zlepšení zadávání všech informací, soupisek, trenérů, správa partnerů a kontaktů včetně nové funkcionality diskuze, ve které se fanoušci vyjadřují k dění v klubu.

Pro projekt jsme připravili- myslíme, že velice dobrou a moderní - grafiku vzhledu WWW stránek a implementovali jsme ho na nejnovější verzi našeho vlastního internetového systému Reflex Web. Na základě zadání klienta jsme připravili analýzu a návrh nové struktury webu a následně pro ni připravili veškeré potřebné nástroje v administraci.Dalším prvky, které jsme realizovali, byla možnost zadání výsledku utkání po jeho skončení a krátká reportáž k němu přímo z dashboardu administrace a také zmíněnou funkcionalitu diskuze.

 
 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html