Gabriela Křížková - Pestrá móda

Pestra móda

E-shop Pestra-moda.cz je internetovým obchodem se značkovou a nápaditou módou. Nabízí španělskou módu značky Desigual, která je odlišná především svoji barevností a italskou módu značky Denny Rose vyznačující se nápaditostí a originalitou.
Základem pro e-shop www.pestra-moda.cz je náš vlastní internetový systém Reflex. Pro klientku jsme připravili také pestrý grafický design.

 
 

Případová studie projektu — Gabriela Křížková - Pestrá móda

Pestrá-móda.cz je online boutique nabízející značkovou a originální dámskou módu španělské značky Desigual a italskou módu značky Denny Rose. Protože jde o mladou módu, která se snaží vymezit proti módní šedi v českých ulicích, šli jsme i při tvorbě designu stejnou cestou. Připravili jsme originální, nápadité a přitom elegantní grafické návrhy vzhledu e-shopu. Zároveň bylo ale naším cílem, aby nejdůležitějším prvkem webu byly fotografie krásného oblečení hýřícího barvami. Proto jsme pracovali spíše s typografií než s mnoha barvami a grafickými prvky.

 
 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html