Juklík.cz

Projekt Juklik.cz je Internetová prezentace jedné z největších pražských plaveckých škol - společnosti Baby Club Juklík. Baby Club Juklík učí děti milovat vodu a my jsme rádi, že jsme se mohli na tomto projektu podílet. V současné době má Baby Club Juklík své plavecké školy nejen v Praze, ale i Táboře a Nymburku. Stává se tak celorepublikovým hráčem.
Součástí projektu bylo projektové řízení, grafický design a samozřejmě náš internetový systém Reflex, na kterém je web postavem.

 
 

Případová studie projektu — Juklík.cz

V současné době má Baby Club Juklík své plavecké školy nejen v Praze, ale i Táboře a Nymburku. Stává se tak celorepublikovým hráčem na poli plaveckých škol a zejména v oblasti plavání kojenců a plavání s dětmi vůbec.
Kromě grafického designu a našeho internetového systému Reflex byla součástí dodávky jedna specialita. Tou byl systém náhrad, který je v provozu plaveckých škol velice používaným nástrojem pro změnu termínu plavání zejména v případě nemoci dítěte.

 
 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html