Kosmetika-Zdravi.cz

Pro našeho dlouhodobého klienta jsme realizovali další projekt v oboru „Krása a zdraví“ na www. kosmetika-zdravi.cz. Jedná se o voňavý e-shop s kosmetikou a parfémy všech světových značek. Parfémy a kosmetika z www.kosmetika-zdravi.cz budou do 24 hodin od objednání u vás doma.
Z naší dílny pochází také design tohoto internetového obchodu. Pro klienta jsme realizovali také exporty do nejdůležitějších srovnávačů zboží.

 
 

Případová studie projektu — Kosmetika-Zdravi.cz

Tento nový voňavý internetový obchod z naší dílny spatřil světlo světa na konci listopadu 2010. Jedná se o další projekt našeho dlouhodobého klienta – společnosti Elnino, která provozuje i další internetové parfumerie a obchody.
Z naší dílny pochází také design tohoto internetového obchodu. Pro klienta jsme realizovali exporty do nejdůležitějších českých a slovenských srovnávačů zboží. Pravidelně také pro e-shop Kosmetika-Zdravi.cz vyrábíme a odesíláme elektronické letáky = infomaily s akčními nabídkami, které jsou odesílány na e-mailové adresy zákazníků e-shopu, samozřejmě v souladu se zákonem o elektronické komunikaci.

 
 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html