Likvidace-Nechanice.cz

Pro firmu Auto Nechanice jsme realizovali internetovou prezentaci www.likvidace-nechanice.cz. Společnost se zabývá ekologickou likvidací vozidel. Cílem prezentace je rychle a jednoduše dát zájemcům o likvidaci vozidla informaci o jednoduchosti postupu při likvidaci vozidel.
Grafický design pochází z naší dílny, stejně tak jako texty na stránkách tohoto webu a samozřejmě náš vlastní internetový systém Reflex, na kterém je celý web postaven.

 
 

Případová studie projektu — Likvidace-Nechanice.cz

Společnost Auto Nechanice je pokračovatelem velice známé firmy Mototechna Nechanice. Internetová prezentace www.likvidace-nechanice.cz jednoduchou formou informuje zájemce o likvidaci vozidel o komplexnosti nabízených služeb a zejména o jednoduchosti postupu při ekologické likvidaci vozidel. Velice hezky – formou mapky - je řešena stránka se seznamem odborů dopravy. Na webu nenajdete zbytečnou informaci. Vše důležité pro ekologickou likvidaci naleznete přímo v menu – Informaci o postupu, o potřebných dokladech, o výkupu aut i o tom, kde najdete vám příslušející odbor dopravy. Na každé stránce v zorném poli naleznete výrazné kontakty na firmu.
Grafického designu a tvorby textů jsme se po domluvě s klientem ujali my. Projekt jsme nasadili na našem vlastním internetovém systému Reflex.

 
 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html